Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 20 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Alternativom izlečila karcinom grlića materice
PostPoslato: Čet Maj 21, 2020 8:24 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Mar 10, 2020 7:21 pm
Postovi: 13
Izlečena
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Maj 07, 2019 7:14 pm
Postovi: 2
Pišem ovde da bih svima koji su imali problem s kojim sam se ja izborila kažem da ima nade i da je nikada ne gube. Naime, meni je bio dijastifikovan kancer grlića materice i to u poodmakloj fazi.Dugo sam išla od lekara do lekara i koristila sve što su lekari predlagali.Od jednog pacijenata sa instituta tokom primanja silnih hemio terapija cula sam za iskustva neke pacijentkinje lecenja ALTERNATIVNOM MEDICINOM.Imala je metaastazu na jetri koja je zaustavljena nakon sedme terapije i smanjena u vidu senke! Dobila sam Ime i broj telefona osobe od koje je koristila terapiju.Naime Dejan iz Paracina je covek koji joj je pomogao alternativnom medicinom koja je pandam hemio terapiji ali na biljnoj bazi.Radi se o tikturama,melemima,cajevima ,korenju biljaka koji se koriste u ciklusu od 21 dan u najmanje tri ciklusa.Pozvala sam Dejana. Ljubazno mi je objasnio kao prvo da nije Bog ali da ima uspeha u lecenju karcinoma biljem I tinkturama kao I cajevima koje sam sakuplja I pravi terapiju koja je na bazi prirodne hemio terapije bez kontraindikacija sa par propratnih stanja a koja su zapravo pokazatelj da terapija deluje,terapija se koristi u intervalu od 21-an dan I najbolje rezultate daje nakon upotrebe minimum tri ture terapije.Dejan mi je ulio poverenje jer je razgovor bio nenametljiv i bez obaveza za uzimanje njegove terapije. Objasnio mi je kako terapija deluje,sta postize, da je neophodno nakon zavrsene trece terapije uraditi kontrolne nalaze krvne slike,ultra zvuka i ako je moguce MR-magnetne rezonance da bi se uporedili rezultati i video ishod.U terapiji postoji I tinktura za dizanje imunog sistema I jos mnogo toga .Počela sam da koristim DEJANOVU ALTERNATIVNU TERAPIJU,koje mi je mi je poslao post-expresom.Od Dejana sam dobila i savet o nacinu ishrane i načinu razmišljanja što podrazumeva pozitivan stav i veru u ozdravljenje. Moram da dodam da nije isključio ni korušćenje sredstava Konvecionalne medicine ( zračenje, hemioterapije i dr. ), naprotiv, savetovao je da bi trebalo koristiti i jedno i drugo treba Krenula sa ALTERNATIVNOM TERAPIJOM. Prilikom svake promene obratila sam se Dejanu koji me je uvek pomno saslušao i hrabrio da nastavim dalje.Već nakon prvih kontrola ( posle korišćenja prvog ciklusa od tri Dejanove terapije ) bilo mi je značajno bolje. Obavestila sam Dejana o rezultatima i on me je posavetovao da nasravim sa terapijama što sam i učinila. Već na sledećim kontrolama stanje je bilo značajno popravljeno. Najpre se pokazivalo kao senka da bi opslednji nalaz bio da karcionom više ne postoji. Još uvek koristim Dejanove čajeve ali sada one za imunitet i detoksikaciju . Zahvalna sam mu za sve što je za mene učinio. Još samo da dodam za sve one koji su zainteresovani da i oni poput mene pokušaju sa ALTERNATIVNIM načinom lečenja da za Dejana ne možete saznati nigde osim od pacijenata koje je on lečio tj. od usta do usta zato ću zainteresovanima ostaviti njegov broj telefona;
Dejan 063-780-35-88 Paracin…. Sigurna sam da ćete naići na tolao prijem i čoveka punog razumevanja i volje da vas sasluša.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Alternativom izlečila karcinom grlića materice
PostPoslato: Čet Maj 21, 2020 9:33 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Mar 10, 2020 7:21 pm
Postovi: 13
Krajem oktobra prošle godine dijagnostikovan mi je papaloma virus koji je pred kancerogeno stanje. Lekari su mi predložili obrezivanje grlića materice jer je to jedino rešenje protiv tog virusa ( svim ostalim načinima lečenja virus se vraća ). Tražeći po forumu neko drugo rešenja naišla sam na prethodno navedenu objavu gospođe pod pseudonimom " izlečena ". Pošto je moj slučaj kud i kamo lakši od gospođinog , odlučila sam da pokušam. Nazvala sam gospodina Dejana, porazgovarala sa njime i tako da sam poslušala njegov savet i rešila da krenem sa njegovom terapijom. Rekao mi je da su potrebne tri ture za izlečenje ali sam ja uzela i četvrtu za svaki slučaj. Kada sam završila sa terapijom, zbog vanrednog stanja uvedenog radi covid-a 19 ,na kontrolu sam otisla tek 18.05. Utvrđeno je da bolesti više nema. Nazvala sam gospodina Dejana i obavestila ga o rezultatima. Posavetovao me je da naredna dva meseca koristim čaj za održavanje imuniteta i uporedo radim detoksikaciju organizma. Naručila sam predloženi nastavak terapije. Ovim putem mu se zahvaljujem na svemu što je učinio za mene. Sada sam sigurna da se i alternativom ( biljkama ) mogu izlečiti najteže bolesti.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Alternativom izlečila karcinom grlića materice
PostPoslato: Sub Maj 23, 2020 3:27 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Avg 04, 2014 6:26 pm
Postovi: 3
Dejo, Dejo...
Dejo, genije pa ti si Bog.
Samo, moraš malo da poradiš na marketingu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Alternativom izlečila karcinom grlića materice
PostPoslato: Ned Maj 24, 2020 5:48 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Feb 07, 2018 11:57 pm
Postovi: 19
Stamota da te bude sto se sam reklamiras,ljudi biju bitku s najtezom bolescu,a ti na njihovoj muci zelis da se obogatis,ima vas mnogo koji ne znate za rec greh,porodici obolelog je mnogo tesko i pokusavaju sve,ne bi li se njihovi roditelji izlecili,a ti si obrlatio mnogo naroda,i zelis jos da lazes ljude,ja bi takve dozivotno u zatvor...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Alternativom izlečila karcinom grlića materice
PostPoslato: Uto Maj 26, 2020 11:49 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Mar 10, 2020 7:21 pm
Postovi: 13
G.Nešo123 ili kako se već zovete nije lepo pljuvati po drugim ljudima samo zato što polazite od sebe pa mislite da su svi prevaranti. Ovo što ste pisali,niste pljuvali po gospodinu Dejanu već po meni a to Vam neću dozvoliti. Pisala sam o svom iskustvu sa gospodinom Dejanom i hvala Bogu što je gospođa " izlečena " napisala komentar da bi pomogla drugima, kao što je u ovom slučaju pomogla meni, a Vi , kao neko ko se navodno brine, to nedozvoljavate. Dejan je sam rekao da nije Bog ali je mnogima pomogao , uključujući i mene, mada ima i onih kojima nije ali to je i normalno jer svaki organizam ne prihvata terapiju na isti način. A šta je sa lekarima koji nemaju rešenja za mnogo štošta ? Što po njima ne pljujemo već ćutimo pognute glave ? Što se tiče Dejana i mog iskustva sa njim , uvek ću stati u njegovu odbranu jer je za mene učinio mnogo i zahvalna sam mu na tome. Ko ne veruje u ono što nije zvanična medicina , svoje komentare je najbolje da zadrži za sebe jer će na taj način mnogim ljudima pomoći da dođu do izlečenja. Hvala.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Alternativom izlečila karcinom grlića materice
PostPoslato: Sre Maj 27, 2020 12:16 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Mar 10, 2020 7:21 pm
Postovi: 13
G.Nešo123, moram još nešto da Vam napomenem. Ja sam se na forum učlanila 10.03.2020.godine i pisala na temi " vidatox ". Meni je brat preminuo od karcinoma na plućima ( adeno ) a koga nismo uspeli da nagovorimo da pokuša sa alternativom jer on , u sve što nije zvanična medicina nije verovao ( nažalost ). Jedino smo uspeli da ga ubedimo da pokuša sa vidatox-om ( koga smo poručili preko Albanije ). Nažalost nije dočekao da počne sa tom terapijom jer je par dana pre nego što sma dobili vidatox preminuo. Učlanila sam se na forum da bih taj isti vidatox prodala jer će možda nekom drugom pomoći.Tu sam ostavila svoj broj telefona radi kontakta. G.Nešo123, sve ovo pišem jer ste uvredili i mene i gospodina Dejana rekavši da on sam sebe reklamira, što je neistina. Ja sam iz Smedereva, što Vam mogu dokumentovati ličnom kartom kao dokaz istini da je tekst moj , da sam ga ja napisala da bih se zahvalila čoveku koji mi je mnogo pomogao a nadam se da će zbog moje izjave pomoći još mnogima. Danas ste trebali gledati na Happy tv-u emisiju " Posle ručka " gde su gosti Vanje Bulića bili travari i lekari koji su se složili da je zvaničnoj medicini potrebna pomoć alternative jer u sprezi daju odlične rezultate. Ukoliko još uvek imate neke sumnje u sve ovo što sam pisala možete me lično pozvati ( broj telefona imate na temi " vidatox ".


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Alternativom izlečila karcinom grlića materice
PostPoslato: Ned Maj 31, 2020 10:39 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Feb 07, 2018 11:57 pm
Postovi: 19
[quote="jasna1967"]G.Nešo123, moram još nešto da Vam napomenem. Ja sam se na forum učlanila 10.03.2020.godine i pisala na temi " vidatox ". Meni je brat preminuo od karcinoma na plućima ( adeno ) a koga nismo uspeli da nagovorimo da pokuša sa alternativom jer on , u sve što nije zvanična medicina nije verovao ( nažalost ). Jedino smo uspeli da ga ubedimo da pokuša sa vidatox-om ( koga smo poručili preko Albanije ). Nažalost nije dočekao da počne sa tom terapijom jer je par dana pre nego što sma dobili vidatox preminuo. Učlanila sam se na forum da bih taj isti vidatox prodala jer će možda nekom drugom pomoći.Tu sam ostavila svoj broj telefona radi kontakta. G.Nešo123, sve ovo pišem jer ste uvredili i mene i gospodina Dejana rekavši da on sam sebe reklamira, što je neistina. Ja sam iz Smedereva, što Vam mogu dokumentovati ličnom kartom kao dokaz istini da je tekst moj , da sam ga ja napisala da bih se zahvalila čoveku koji mi je mnogo pomogao a nadam se da će zbog moje izjave pomoći još mnogima. Danas ste trebali gledati na Happy tv-u emisiju " Posle ručka " gde su gosti Vanje Bulića bili travari i lekari koji su se složili da je zvaničnoj medicini potrebna pomoć alternative jer u sprezi daju odlične rezultate. Ukoliko još uvek imate neke sumnje u sve ovo što sam pisala možete me lično pozvati ( broj telefona imate na temi " vidatox ".[/quote]


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Alternativom izlečila karcinom grlića materice
PostPoslato: Ned Maj 31, 2020 10:45 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Feb 07, 2018 11:57 pm
Postovi: 19
Vi idete na to da je vama pomogla terapijea kazete da nekima nije pomogla,sto znaci da teraoija zna da zakaze a uveliko tvrdite da on izleci mnoge,meni se tu nesto ne uklapa,meni je drago da ste se izlecili,ali znam dosta ljudi koji su probali bas sve i nisu ispeli da prezive,izvinjavam se ako sam vas uvredio....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Alternativom izlečila karcinom grlića materice
PostPoslato: Ned Maj 31, 2020 4:59 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Feb 07, 2018 11:57 pm
Postovi: 19
Ja pamtim mnogo reklama o tom Dejanu,i dosta ljudi su rekli da je prevarant i to na ovom forumu,ja nisam nista izmislio,niti lazem niti varam,samo kazem ljudima da ne nasedaju na razne price,koje koriste pojedini da se obogate na tudjoj muci..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Alternativom izlečila karcinom grlića materice
PostPoslato: Sre Jun 10, 2020 12:00 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Mar 10, 2020 7:21 pm
Postovi: 13
G. Neša123 i dalje pljuje po ljudima koji se bore za ono što je najvrednije a to je zdravlje. G. Nešo123 ne znam šta ti sada nije jasno i šta ti se ne slaže kad kažem da naravno ne može svakom da pomogne. Zar zvanična medicina može ???? Da je tako , onda bi svi bili zdravi a lekari ne bi umirali jer bi sami sebe izlečili. Evo , baš sada smo u pandemiji korona virusa. Da li su lekari svima pomogli ? Nažalost nisu. Nešo123, batali tu zlobu već pokušaj da svoju ljubomoru na tuđi uspeh potisneš jer ćeš na taj način pomoći ljudima da se izleče zašta se i sam, kako kažeš, zalažeš. Šta znači da terapija zna da zakaže ? Koliko je zvanična medicina napredovala posle pronalaska penicilina govori dr. Nestorović naš eminentni stručnjak koji se zalaže pored zvanične i za alternativnu medicinu jer , kako on kaže, u toj sprezi daje najbolje rezultate. Mnogo njih me je zvalo i zahvalilo mi se na savetima koje sam im dala. Nadam se da sam još nekome pomogla kao što je i meni pomogla Dejan i njegova terapija.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Alternativom izlečila karcinom grlića materice
PostPoslato: Sre Jun 10, 2020 8:01 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Mar 10, 2020 7:21 pm
Postovi: 13
Pošto nisam redovno na forumu , izvinjavam se što ne stižem svima da odgovorim na pp. Nadam se da se nećete ljutiti zbog toga.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Alternativom izlečila karcinom grlića materice
PostPoslato: Pet Jun 12, 2020 3:40 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Feb 07, 2018 11:57 pm
Postovi: 19
Samo malo ja nisam ljubomoran na nikoga,niti sam zloban,niti sam rekao da zvanicna medicina moze da izleci,nadjite mi post gde sam rekao da ce zvanicna medicina izleciti sve pacijente,ali mnogo ima prevaranata i to je cinjenica,i sam sam izgibio oca pre 5 meseci,bolest je bila u losem stadijumu,on se borio 2 godine i izgledao je kao da je nema,mislite da pored zvanicne medicine nismo probali sve,jesmo i ne treba odustati,ja samo ne volim da neko nasedne na necije lazi,jer je ozbiljno bolestan,a to sto vi mislite da sam ja zloban i los to je vasa stvar nikada nikome nisam uradio niti pomislio nista lose,i daj boze da niko ne dobije ovu bolest,mnoge koje sam znao su davali 200-300 evra za preparate i nista im nije pomoglo,jasno mi je da se ne treba predati,ali ne treba ni verovati svakome,tmursko stanje zna i samo od sebe da nestane,doduse to se desi u 1% u 10 godina,ali ima slucaja,mnogi su probali uzimali kredite i sta ne jos,ali njihovi roditelji nisu ostali zivi,neka sansa da bi se izlecila bolest je rano otkrivanje i operacija,cim tumor pobegne van,onda u metastatskoj fazi retko ko zivi vise od 2-3 godine,nema leka za ovu bolest i zao mi je sto je tako,necu se vise prepirati sa vama,jer vi ste uvereni da sam los i zloban covek,samo ja nisam nikoga prevario,niti lagao,za tog Dejana nisam siguran da nije prevario nikoga,moja dusa je cista i nisam gresan,a za njega nisam bas siguran,dalje pogledajte dali sam nekoga reklamirao ili nudio bilo sta,savetom zelim da pomognem,lekar nisam,eto toliko...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Alternativom izlečila karcinom grlića materice
PostPoslato: Sre Jun 24, 2020 4:57 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Feb 07, 2018 11:57 pm
Postovi: 19
Sto ne postavite rezultate kao dokaz da ste izleceni?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Alternativom izlečila karcinom grlića materice
PostPoslato: Sub Sep 05, 2020 5:00 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Mar 10, 2020 7:21 pm
Postovi: 13
Koja je ovo budala sto pravi budalastine po sajtu??Ima li administratora da ovo regulise


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Alternativom izlečila karcinom grlića materice
PostPoslato: Ned Nov 08, 2020 11:32 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Mar 10, 2020 7:21 pm
Postovi: 13
Šta je sa ovim forumom, ima li adminisratora da ove gluposti sankcioniše


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 20 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 25 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: