Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Problem sa crevima molim za pomoc...
PostPoslato: Pon Apr 09, 2007 10:11 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Mar 14, 2007 3:52 pm
Postovi: 7
Lokacija: Beograd
Pre pet meseci ocetio sam pulsiranje sa leve strane od pupka i to je dovelo do blagog bola u grudima nedostatka kiseonika i nesvestice jednom recju katastrofalnog stanja.

Nakon nedelju dana isti simptomi se ponavljaju i postaju sve ucestaliji po dva puta nedeljno da bi posle jos nedelju dana postalo tolito ucestali da do njih dolazi i do nekoliko puta svaki dan.

Ultrazvucnim pregledom je ustanovljeno da su mi crevne vijuge prosirene i ispunjene tecnoscu. I taj lekar mi rece imas sublokuziju i uradi kolinoskopiju.

Uradih ja to i kazu da je sve uredu, uradih i guranje sonde u zeludac i pio sam controllok zatim sam radio pasazu tankog creva kja isto nije pokazala nista jednom recju uzas.

Problemi se stalno vracaju misljenja lekara su da pijem rudakol i cekam da prodje medjutim prodje 5 meseci a ja zivim i dalje u mukama.

Isao sam dva puta kod hirurga i oni su rekli hm ako zaboli dodji.

Mene boli svaki dan ali ne jako mali bol ali koji proizvodi nadimanja i uzasne gore pomenute pojave nemanja kiseonika i nesvestice.

Da pio sam cisap ali on mi izaziva aritmiju i glavobolje.

Nalaz stolice kaze. nema prarazita nema gljivica nema bakterija nema krvi ma sve uredu a ja i dalje ocu da izludim.

Apetiti mi je dobar stolica cudna nekada normalna nekada tanka nekada u komadicima kao da sam ovca.

NEznam vise sta da radim kako da se nosim sa ovim pa ako je ko imao sican problem neka javi sta da radim.

Da navodno imam po nekim lekarima spazme koji me hvataju i prolaze kako da pravazidjem sve ovome kome da se javim?

_________________
Zdrav covek ima hiljadu zelja a bolestan samo jednu !


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Apr 09, 2007 10:16 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Mar 14, 2007 3:52 pm
Postovi: 7
Lokacija: Beograd
da dodam jos da od svih nalaza krvi mokrace itd je usanovljeno samo da mi je povisen crp koji je 10.2 i napomena radio sam skener aabdomena koji je pokazao urednu sliku kaze da je sve ok. i da bio sam kod psihijatra koji mi je rekao da je lud onaj ko me poslao njemu kada je ocito da imam problem sa crevima...

Hvala unapred na savetima.

_________________
Zdrav covek ima hiljadu zelja a bolestan samo jednu !


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 105 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: