Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Kophosis (lat.sin)jednostrana gluvoca..da li je moguce ...
PostPoslato: Pon Apr 02, 2007 6:09 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Mar 10, 2007 10:38 am
Postovi: 7
posto moj problem datira jos od malena...da vam izdeklimujem o cemu se radi..
Jos kao mala osetila sam da ne cujem na levo uho,i kada sam to saopstila i roditeljima i kad su me odveli lekaru mislili su da je u pitanju simulacija,kao fora zbog skole...i posle toga su me vodili kod jos par doktora gde su samo potvrdili opet to,da je u pitanju simulacija naravno...posle toga moji roditelji su digli ruke i sto je najgore stvarno su umislili da lazem..dobro meni nije smetalo to dok sam bila klinka ali kasnije..I kada sam bila u srednjoj skoli, otisla sam na pregled,i kad su mi uradili audiometriju opet su mislili da je simuliranje ..posle toga jednostavno nisam ni imala zelju da idem na bilo kakav pregled sve pred polaska na fax(da zavrsim sa srednjom da ne misle da je zbog skole "lazem")...otisla kod jedne mlade doktorke specijaliste ORL i koja me zaista saslusala i bas se potrudila oko mene...ali zbog mojih obaveza na faxu(znam da nije izgovor) totalno sam zanemarila svu tu pricu...
Samo da napomenem nisam imala nikakve povrede glave niti nekakva oboljenja,zapaljenje mozga,vrtoglavice ,niti sam pila ototoksicne lekove,majcina trudnoca je uredno prosla a i porodjaj..nemam nikakvih patoloskih promena..uradjena mi je audiometrija koja je pokazala kofozu levo bez ikakvih ostataka sluha,a dok desni nalaz je uredan.Uradjen mi je i RTG mastoida Schulleru(znaci periantralne skleroze uz ocuvanu celularnost mastoida),piramida po Stenwersu(obostrano,vise levo,uocava se izrazenija skleroza porsine piramide od eminentia a. preko fossa subarc.,a koja se skleroza pruza ka vrhu piramide.nema znakova destrukcije kostanih struktura) i baze lobanje po Townu(uredan nalaz)
Neuroloski nalaz mi je uredan,kao i otamoloski, i sa neuroloske strane su mi predlozili da se uradi BERA. A sa ORL strane da uradim kalorijski test.

INTERESUJE ME STA JE TO BERA I CT,STO SU MI PREDLOZILI DA URADIM ...I KOLIKE SU MI SANSE DA CUJEM ..
VOLELA BIH DA SE OGLASE LJUDI KOJI ISTO IMAJU OVAJ PROBLEM

POZZZzzzZZZ
C. :wink:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 16 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: