Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Strucni savet
PostPoslato: Pet Feb 23, 2007 8:36 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Feb 15, 2007 3:09 am
Postovi: 5
Moj problem je sledeci.Vec Godinama imam problema sa mrsavoscu tj.nikad nisam ni bio debeo.Posto sada imam vec 20 godina to me je pocelo brinuti jer za moje godine i nije bas normalno da osoba bude tako mrsava.Problem je u tome sto ja sta god da jedem nista nedeluje uvek sam isti i uvek imam isto kila.Isto tako nemogu ni da jedem jer posle malo veceg obroka imam jako veliku mucninu i teskocu u tomaku.Mene zanima sta treba da radim da bi uklonio tu blokadu kod mog jela i nakon toga sta treba da jedem da nabacim kile.
Molio bih vas ta mi nedajete odgovore tipa"jedi sve"jer je u tome moj problem,ja nemogu da jedem nista jer nemam niuopste ni malo apetita.Verujte mi da ja nemogu da pojedem vise od 2-3 jajeta i jedeno parce hleba,...mislim to je bas bolesno i tu ima neki problem 100 posto samo sto ja neznam koji.Molim za sto brzi ogovor i savet kojem lekaru treba da se obratim


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Feb 24, 2007 3:47 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Feb 15, 2007 3:09 am
Postovi: 5
Vidi ovako,meni je stolica skroz u redu sto znaci da ima redovnu stolicu i nekad je tvrda a nekad je laka,kako kad.Sto se toga tice nemam problema.Kaada sam vadio krv nalazi su bili dobri,...jedini problem je u tome sto ja nemogu da jedem,nemam ni volju ni apetit niti mogu da jedem,...obicno mi govore da zivim od vazduha.Uvek sam u pokretu uvek nesto radim,nisam neka lencuga i tako to,...znaci trosim previse kalorija za jedan dan a ni upola od toga ih ne unesem u organizam i tako iz dana u dan sve dok se nisam zapitao da li je to normalno i dokle cu ja tako moci.Svi u mojoj okolini jedu ko neznam ni ja sta da kazem,a jaaaaa-jedno parvce hleba,jednu sniclu,malo pomfrita i casu mleka i posle svega toga ja ko da sam pojeo citavo prase,...e tako mi je tesko.Pre sam mislio da se nemogu ugojiti jer kao mali sam jeo previse slatkisa ali evo i to sam presta pa opet nista posle toga,pa sam mislio da se nemogu ugojiti od cigara ali i to sam bio batalio jedno vreme ali opet neuspesno.Visok sam 1.73 a imam 62kg.i imam 20 god.Evo rekao sam sve sta sam imao a vi ako imate neko resenje za moj slucaj podhitno mi javite i ako vas nesto jos zanima slobodno pitajte,samo da se iscupam iz ovoga sto pre.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 17 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: