Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Dec 31, 2002 3:52 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Dec 30, 2002 2:00 am
Postovi: 5
Lokacija: Nis
Pozdrav,
Zovem se Pavle i od juce sam clan ovog za mene pre svega zanimljivog foruma. Inace veoma dobro poznajem materiju ishrane i prirodnog lecenja. Tako da ce mi ovaj forum doci kao odlicno mesto gde cu moci da podelim svoje znanje sa drugima.
Sta da kazem? Ljudi u nasoj zemlji su na pocetku mracnog tunela koji se zove zdravlje. A uz to ako nastave ovim pravcem iz njega nikada nece ni izaci.
Dalje, internet je doneo ono sto dugo nismo mogli da imamo: NEZAVISNI MEDIJ. To znaci da svako moze da kaze sta zeli, bas kao sto ja to sada radim. Predstoji nam renesansa na svim poljima koja su bilja pod kontrolom bogatasa. Jedno od tih polja je i zdravstvo.
Da li ste znali da je budzet USA za zdravstvo za proslu godinu bio 1300 milijardi dolara! Sa tolikim novcem se nije igrati. Dakle ono sto hocu da kazem je da je kucnuo cas prosvetljenja i boljeg zivota. Nadam se cu uz pomoc vas clanova ovog foruma dopreti do sto veceg broja ljudi kojima je pomoc potrebna.
Mislim da je za pocetak dosta jer bi mogao da pisem danima a vreme je novac (pogotovu na internetu). Pa momoci i devojke, izolite. itajte sve sto vas zanima. Ukoliko zelite mozete me i kontaktirati na moj e-mail [email protected]
Sve najbolje od Pavla!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Dec 31, 2002 8:08 pm 
OffLine Moderator
Pridružio se: Sub Jun 29, 2002 2:00 am
Postovi: 138
Lokacija: Beograd
Hvala! Takodje.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 127 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: