Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 9 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Да ли је ово дискриминација, ако није шта је
PostPoslato: Sre Nov 06, 2019 9:37 pm 
Korisnikov avatar OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jun 09, 2015 2:19 am
Postovi: 3
После 15 година давања инсулина од мене се тражи да се сакривам, одлазим у нужник или на терасу да би дао дозу лека који ми спашава и продужава живот. На жалост ово се дешава на радном месту у земљи Србији. Све ове године сам се и склањао од туђих погледа или излазио на терасу или окретао леђа пошто сам углавном инсулин давао у стомак, ако сам се нашао на улици такође сам имао обзира према пролазницима трудећи се да будем неприметан. У последње време инсулин убризгавам у руке не сакривам се јер више мене боли сићушна иглица, овај мој несретни живот и страх да ћу једног дана оћоравити или остати без ноге. Нећу вам причати о стресу који доживљавам у последње време и страху да не изгубим посао иако имам решење о инвалидитету 1 степена. Моји директори кажу да је то боцкање ружно и можда некоме смета. Осећам се ружно и понижено кажњен од Бога и људи. Има ли неко слична искуства и шта да радим. моје радно место до данас се налазило у заједничкој просторији за одмор, колегама није сметало боцкање и ја сам се углавном трудио да им не сметам. Данас сам премештен у канцеларију са колегиницом, новом менаџменту смета боцкање.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Да ли је ово дискриминација, ако није шта је
PostPoslato: Čet Nov 07, 2019 11:31 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Мислио сам да ме више ништа не може изненадити кад оно шипак. Не могу да верујем да постоји таква гамад којој смета давање инсулина. Стварно не могу да нађем адекватну реч да опишем такву смрдљиву малограђанштину.

Прво треба своје личне ставове да коригујеш. Ако сматраш да си кажњен треба да видиш због чега. Пошто то нећеш пронаћи треба да престанеш са малодушношћу.

Друго, посаветуј се са онима из удружења дијабетичара јер мислим да би они могли да ти дају најбољи савет поводом ове катастрофалне дискриминације и мобинга. Човече, па они ти не дозвољавају да живиш!!!

Треће, ЖИВ си брате и бори се, ниси несрећан. Нико није преживео свој живот, не заборави. Ипак, живот је борба непрестана. Измири се с Богом и буди жив!

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Да ли је ово дискриминација, ако није шта је
PostPoslato: Čet Nov 07, 2019 12:33 pm 
Korisnikov avatar OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jun 09, 2015 2:19 am
Postovi: 3
Пријатељу, хвала вам на подршци и не престајем да се борим. Нисам малодушан били су то тренуци слабости. Идем даље не предајем се, ако буде било проблема написаћу овде нек Србија зна


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Да ли је ово дискриминација, ако није шта је
PostPoslato: Čet Nov 07, 2019 6:31 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Само напред и нема одустајања.

Што се тиче шећерне болести, предложио бих ти да добро проучиш интернет текстове о тој теми јер сам сигуран да се можеш излечити. Организам може од свега да се опорави уз адекватну подршку. Фармакомафијаши измишљају све више неизлечивих болести и народ наседа на те приче. Књигу у руке и укључи мозак!

Јави развој ситуације.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Да ли је ово дискриминација, ако није шта је
PostPoslato: Čet Nov 07, 2019 7:07 pm 
Korisnikov avatar OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jun 09, 2015 2:19 am
Postovi: 3
Шећер сам добио после операције панкреаса било је повуци потегни издржао сам и ево ме. Данас је дан прошао мирно. Хвала вам још једном на подршци и саветима.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 9 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 19 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: