Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 38 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Akutni Hepatitis B
PostPoslato: Čet Maj 18, 2017 12:13 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Feb 12, 2016 12:43 am
Postovi: 572
Lav to znaci da si stvorio antitela.Pozitivan rezultat na antitela.Jupii.Zvanicno si prelezao i imunitet stekao na virus..stvorio antitela.Pored negativnosti antigena na detekciju virusa jako je bitno stvoriti antitela.Rekla sam ti da ces stvoriti.A ja kao hronican nosilac nikad ne mogu stvoriti ta antitela.Moze antigen da mi se izgubi..toliko da sputam virus..al posto nemam zastitna antitela on se uvek moze aktivirati.Ali tebi ne moze.Zvanicno si izbacio virus i stvorio antitala.Da ti objasnim ref vrednost 0-10 je negativno na antitela.A sve preko je pozitivno.Moj nalaz je npr bio 2.Sto znaci da moj organizam jadan je pokusao i stvorio mizernu kolicinu antitela i na tome ostalo.Nedovoljno.Negativna.Tvoj titar 130 je super.I pozitivan si na antitela i to ti je do kraja zivota.Izvini sto kasnim sa odgovorom.Do sad su ti sigurno i doktori rekli


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Akutni Hepatitis B
PostPoslato: Pon Maj 22, 2017 1:00 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Maj 21, 2015 9:35 pm
Postovi: 57
Kristina11 je napisao:
Lav to znaci da si stvorio antitela.Pozitivan rezultat na antitela.Jupii.Zvanicno si prelezao i imunitet stekao na virus..stvorio antitela.Pored negativnosti antigena na detekciju virusa jako je bitno stvoriti antitela.Rekla sam ti da ces stvoriti.A ja kao hronican nosilac nikad ne mogu stvoriti ta antitela.Moze antigen da mi se izgubi..toliko da sputam virus..al posto nemam zastitna antitela on se uvek moze aktivirati.Ali tebi ne moze.Zvanicno si izbacio virus i stvorio antitala.Da ti objasnim ref vrednost 0-10 je negativno na antitela.A sve preko je pozitivno.Moj nalaz je npr bio 2.Sto znaci da moj organizam jadan je pokusao i stvorio mizernu kolicinu antitela i na tome ostalo.Nedovoljno.Negativna.Tvoj titar 130 je super.I pozitivan si na antitela i to ti je do kraja zivota.Izvini sto kasnim sa odgovorom.Do sad su ti sigurno i doktori rekli



Jesu, jesu. Nema na čemu. Hvala puno Kristina, sve najbolje i ne daj se. Ako je moguće kontrolisati i držati virus pod kontrolom verujem da se sve ostalo može normalno odvijati. Definitivno mislim da treba ljudima približiti što više informacija o svemu, pa i o vakcinaciji protiv hep B, kako bi se izbegle silne neprijatnosti.
Ona moja druga "boljka" je verovatno gastro porekla pa ću se od kraja meseca fokusirati na to.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Akutni Hepatitis B
PostPoslato: Sre Maj 24, 2017 10:57 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Feb 12, 2016 12:43 am
Postovi: 572
Takodje sve najbolje.Pa kontrolisem virus,zasad je sve ok,analize kao kod bebe,ponekad mi neverovatno da u meni cuci taj zlotvor a ovako sve mi ok.Nit simptoma nit losih nalaza.Ko bi rekao.Neverovatno al eto tako je.Ma super sto je tako.Bice valjda i ubuduce isto.A da..ti problemi ti sad nisu vezani za jetru,sto se jetre i virusa tice miran si :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Akutni Hepatitis B
PostPoslato: Uto Jan 16, 2018 11:03 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Да Кристина, јесте црево ако си успела да прочиташ оно што је написано. Не читам твоје текстове али ето налетех на овај па да ти не останем дужан после оволико времена.

Kristina11 je napisao:
Da Aco sigurno je debelo crevo ako ga boli ispod desnog rebra.Mozda je mozak?A ne ne to tebi fali.Daj ne lupetaj covece gluposti.Kakvo debelo crevo.Jos ga posalji na kolonoskopiju il na "prirodno" klistiranje.Ma hajde bre.Da to jeste povezano sa tim akutnim stanjem i skokom transaminaza kad sj i sam kazes osetio to probadanje.Osecaces jos neko vreme kao i moj decko.Nista ti nije.Proci ce.Psihosomatski.Kad zaboravis na to proci ce i tegoba.Ne brini se

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Akutni Hepatitis B
PostPoslato: Sub Jan 27, 2018 1:28 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Maj 21, 2015 9:35 pm
Postovi: 57
Da da,posle godinu dana, jasno znam da razdvojim psihodomatski od fizickog bola. Nije potvrdjeno, ali pojava apcesa i fistule na debelom crevu, prošlog jula, definitivno ukazuje na nešto. Možda i na prve simptome Kronove bolesti. Radio ultrazvuk prošle sedmice, kažu sve je u redu, samo je malo presavijena žučna kesa i pun sam gasova. Svrab ne jenjava ni posle drugog tretmana šuge. Možda je i on povezan sa debelim crevom. Prošlog leta, analize na kancer su bile negativne, kao i na bakterijske infekcije u crevima.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Akutni Hepatitis B
PostPoslato: Pon Jan 29, 2018 12:31 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Проблем са цревима најбоље ћеш решавати белим луком, добрим пробиотицима и домаћим кефиром.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Akutni Hepatitis B
PostPoslato: Sub Okt 12, 2019 4:43 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Okt 11, 2019 4:29 pm
Postovi: 2
Pozdrav, pre 3 meseca sam imao oralni sex i posto sam bio neupucen dovoljno i mislio da tako ne moze nista da se desi nisam se zastitio i onda su krenule sumnje, strah panika itd.
Poceo sam da dobijam svasta nesto od simptoma i za ono sto nemam i sto imam mada i dalje nisam siguran da li je to od straha i psihe posto kada ne mislim o tome nista se ne desava, a i simptomi nisu neki strasni.

Pre par dana sam uradio analizu i dobio sam ovo:

HBs AG * = 0.90
- negativno < 0.9, granicna vrednost 0.9 - 1.0 , pozitivno > 1

Da li to znaci da postoji infekcija i da li se ova vrednost moze povecati u buducnosti s obzirom da je proslo 3 meseca?

Procitao sam da mogu da pomognem telu da ocisti infekciju i dobije imunitet tako sto cu sam sebi podici imunitet ishranom? Pretpostavljam beli luk, sto vise salate, cajeva?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Akutni Hepatitis B
PostPoslato: Sub Okt 12, 2019 11:35 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
За ових мојих пола века видео сам да једини лек против вируса је управо ово што сам поставио на мом сајту, под условом да се правилно направи и правилно користи а све сам написао:
http://aca.rs/index.html?stranica=saveti/zdravlje/imunitet

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 38 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 11 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: