Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 13 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Prerana ejakulacija i pouzdanost kondoma
PostPoslato: Pet Jul 12, 2013 1:57 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Apr 16, 2013 8:32 pm
Postovi: 6
E ovako, imamo dva pitanja za vas.

Punim 15 godina za 3 meseca, seksualno sam aktivan, i imam malo duzi za svoje godine(18 cm).
Muci me to sto mi se u zadnje vreme desava da svrsim posle nepunog MINUTA. Isto se desava i nakon sto me devojka oralno zadovolji(Sa tim da dok me ona oralno zadovoljava je potrebno i do 15 minuta, valjda zato sto ide brze pa sporije... itd.), i u 'drugoj turi' je takodje ista situacija(doduse nesto duze, ali opet isto mi dodje) pre sam mogao da izdrzim i po sat vremena bez prestanka, ali u zadnje vreme cim svrsim 1-2 puta i izvadim ga, spusti mi se i ne moze da se digne neko vreme. Cak se i desi da mi se spusti dok je u njoj. Nemam nikakvih problema sa erekcijom dok ne svrsim. Pre seksa se napalim i digne mi se brzo, ali problem nastaje kad svrsim i izvadim ga. Video sam neke prolong tablete ali su bezobrazno skupe. Trebaju mi neki saveti za odlaganje ejakulacije ili postizanje erekcije nakon sto svrsim, posto bi nakon 15 sekudni mogao da odmah nastavim samo kada mi se ne bi spustio.

E sad za drugo pitanje, koja su vasa iskustva sa kondomima?

Uzmite u obzir da imam 14 godina i da nemam svoju platu. Durex kupujem vec godinu dana, ali je cena prosto smesna. 250 dinara ti uzmu za 3 kondoma. Usput sam se u Durex duboko razocarao, jer mi je pukao za prvi maj i onda sam morao da kupim toj devojci neke tablete od 3000 dinara.

Ako vec taj Durex koji je po pravilu najskuplji, a ipak moze da pukne, onda vec pocinjem da se brinem sta bi bilo kada bi uzeo Masculan od 150 dinara.
Trebaju mi neka iskustva sa jeftinijim kondomima... da li pucaju, zuljaju... itd.

Hvala unapred :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Prerana ejakulacija i pouzdanost kondoma
PostPoslato: Pet Jul 12, 2013 9:47 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Sep 26, 2011 12:04 am
Postovi: 267
Pozdrav.

To što si opisao je normalno, mlad si i nemaš puno iskustva. Pokušaj u toku odnosa da kada osetiš da si pred vrhunac usporiš ili staneš na par sekundi, pa onda kada te malo "prodje" onda polako nastavi. Na taj način možeš višestruko produžiti odnos.

Što se tiče kondoma, sve ima svoje. Dureks je navodno testiran mikrobiološki i elektronski što je i najsigurnije pa su valjda zato i zbog marke skuplji. Ne bi trebalo da puca svakako, pa ako imaš ovaj problem (a plus imaš problem sa preranom ejakulacijom) pokuašaj da probaš neki drugi iz durexove kolekcije, npr onaj deblji - Extra Safe ili performa, oni su dobri i za jedan i za drugi problem koji imaš.

Elem, što se tiče te pilule koju si kupio za devojku - verovatno je reč o piluli za "dan posle", i ne znam zašto je toliko skupa, jedino ako ste uzeli nekog besnog proizvodjača. Imaš escapelle pilulu koja je dosta jeftinija, čini mi se nešto oko 900 dinara, ako nekad zatreba (ali nemojte se oslanjati na to naravno).


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Prerana ejakulacija i pouzdanost kondoma
PostPoslato: Sub Jul 13, 2013 12:52 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Apr 16, 2013 8:32 pm
Postovi: 6
Citiraj:
Dureks je navodno testiran mikrobiološki i elektronski


Navodno.
Ili oni zajebavaju ceo svet sa njihovim 'markiranim' kondoma, ili su te njihove sprave debelo zakazale.
Kupio sam juče kutiju Durexa, i to baš taj performa. Još sam ih i uzeo u apoteci zbog onih priča o skladištenju.
Odlično rade i služe jednoj od dve svrhe.
Definitivno odlažu ejakulciju, ali su skloni pucanju.
Dva od tri kondoma su mi pukla.
Prvi je pukao čim je prvi put ušao(do kraja), drugi je pukao nakon nekih 10 minuta a treći je nekim čudom izgurao do kraja. Na svu sreću nije bilo ništa u ova Prva 2.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Prerana ejakulacija i pouzdanost kondoma
PostPoslato: Sub Jul 13, 2013 1:29 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Sep 26, 2011 12:04 am
Postovi: 267
Iskreno neverovatno mi je da ti to tako lako puca, meni se to nikada nije desilo. Moje iskustvo je da su jako izdržljivi ako se njima rukuje kako treba, čak štaviše jako ih je teško probušiti i noktima :P
Poenta je da obratiš pažnju kako rukuješ sa njima, jer stvarno mi je malo čudno da ti tako lako i toliko često pucaju. Vodi računa kako stavljaš kondom, i vodi računa da uvek bude namešten kako treba pre nego što kreneš sa odnosom. Naravno uvek koristi samo jedan kondom, nikako dva ili više jedan preko drugog....
Iako zvuči smešno, pročitaj uputstvo za stavljanje kondoma još jednom kako bi se uverio da sve radiš "po knjigama" i da si ispoštovao sve kako treba, te da isključiš tu stranu kao krivca za pucanje kondoma... :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Prerana ejakulacija i pouzdanost kondoma
PostPoslato: Sub Jul 13, 2013 11:49 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Apr 16, 2013 8:32 pm
Postovi: 6
Pa nije mi ovo prvi put da stavljam kondom pa sad da ne znam kako se koriste :D
Ni meni se to ne desava toliko cesto, desilo mi se jednom pre dva meseca, a pre toga i posle nije.
Cudno mi je samo sad bas da iz jedne iste kutije puknu 2/3.
Moze biti da je neka propala serija, nikad se ne zna :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Prerana ejakulacija i pouzdanost kondoma
PostPoslato: Sub Jul 13, 2013 3:13 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
И не заборави да је ово Србија у коју све стиже са фелером. СВЕ, па чак и сам фелер. :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Prerana ejakulacija i pouzdanost kondoma
PostPoslato: Pet Okt 04, 2019 12:20 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Apr 24, 2019 4:03 pm
Postovi: 28
Probaj Playboy kondome - nisu skupi, a 100% pouzdani!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Prerana ejakulacija i pouzdanost kondoma
PostPoslato: Uto Okt 08, 2019 8:31 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pon Okt 16, 2017 11:18 pm
Postovi: 57
Meni je puko Durex koji sam kupio u Metrou dok nisam imao problema sa onim kupljenim na Novobeogradskom buvljaku. Ali sada ako treba samo u apoteci cu kupovati eventualno u sexy shop-u.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 13 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Google [Bot] i 44 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: