Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 10 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Lumboisijalgija
PostPoslato: Uto Jun 11, 2019 9:51 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Maj 31, 2018 2:12 pm
Postovi: 11
Ukocim se sinoc posle 100 god. Pozovem hitnu, dodju intervrnisu. Dobih koktel od 4 leka. Medjutim dok su mi ubrizgavali injekciju pocinju bolovi od kuka od pete i pocinje da me otkida noga najvise spoljna str lista. Prijavim doktorki ona sleze ramenima i u fazonu ne bi trebalo toliko da boli i na kraju rece proci ce to je reakcija na lek. Naravno ja nisam ispustan na glavu kao mali i kapiram da je sestra krknula pored nerva ili ga i zakacila. Bolovi su bili nesnosni nocas. Od jutros samo trnci tu i tamo i slabost noge. Mogu da hodam ali cudan osecaj. Napipao sam blizu mesta uboda kao pola sljive i boli malo na dodir. Otoka, crvenila i ostalog nema. Bio kod dr op prakse koji mi je rekao da s obzirom na to da sam mrsav i nemam masnog tkiva verovarno je samo nagnjecen nerv jer su ubrizgavali 10 ccm u jednu stranu i da masiram ledom tu sljivu. U fazonu bitan je samo protok vremena dok se stvari ne vrate kao pre. Jel treba da se zabrinem? Ima li ko sličnih iskustava?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Lumboisijalgija
PostPoslato: Sre Jun 12, 2019 12:35 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Када се укочиш прво треба да идеш код неког доброг физиотерапеута да те намести а не код тих врачева.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Lumboisijalgija
PostPoslato: Sub Okt 05, 2019 1:56 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Okt 09, 2013 9:06 pm
Postovi: 97
Zakacila ti je nerv sigurno,probaj da pijes milgamu od 100 mg 20 dana da ti se sto pre oporavi nerv,hladne obloge i blaga masaza gluteusa.

Skolioza centar konjarnik


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Lumboisijalgija
PostPoslato: Sub Okt 05, 2019 2:24 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Maj 31, 2018 2:12 pm
Postovi: 11
Otad je proslo 4 meseca. Situacija sa desnom nogom se neznatno poboljsala isao sam na strujne terapije. Sad pijem Urimil.

U međuvremenu uhvati me isijas u obe noge pre tri nedelje, mirovanje, kretanje minimalno, cim intenziviram obe noge otkidaju. Opet injekcije. Pre nego sto sam legao da me bocnu ispricam sta mi se desilo sa hitnom pre 4 meseca, sestra u fazonu bez brige kad cik pogodi slicna situacija, samo sa levom nogom i jos ne proloazi. Vise nisam i ne idem na injekcije, ali situacija status quo. Nadam se da ce Urimil i Nuronorm kad ispijemprvi dati efekta


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Lumboisijalgija
PostPoslato: Ned Okt 06, 2019 4:40 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Користио сам Милгаму и ефекат је чиста нула. Такав је и квалитет, очигледно.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 10 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 37 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: