Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 10 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Erekcija kod urogola
PostPoslato: Pon Jul 15, 2019 9:03 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jul 15, 2019 8:40 am
Postovi: 2
Molim vas za savet. Desila mi se jedna neprijatna situacija i hteo sam da proverim sa drugima da li se nekome desilo isto... bio sam danas prvi put kod urologa na pregledu i dok me je pregledao desila mi se delimicna erekcija, tj. nije ostao skroz spusten.

Jako mi je neprijatno zbog toga, naravno, nije nista seksualno, ali sam generalno uvek bio stidljiv kada su ovakve situacije u pitanju (javni tusevi, sauna, itd.) i mislim da je to razlog. Imam osecaj da nisam normalan, i ne znam kako meni uvek da se desi ovakav neki maler. Zato sam hteo da pitam da li se desilo jos nekome jer hocu u zemlju da propadnem... Hvala.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Erekcija kod urogola
PostPoslato: Pon Jul 15, 2019 10:17 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
То је сасвим нормално.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Erekcija kod urogola
PostPoslato: Pon Jul 15, 2019 10:49 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Feb 20, 2010 1:51 pm
Postovi: 178
maler je napisao:
Molim vas za savet. Desila mi se jedna neprijatna situacija i hteo sam da proverim sa drugima da li se nekome desilo isto... bio sam danas prvi put kod urologa na pregledu i dok me je pregledao desila mi se delimicna erekcija, tj. nije ostao skroz spusten.

Jako mi je neprijatno zbog toga, naravno, nije nista seksualno, ali sam generalno uvek bio stidljiv kada su ovakve situacije u pitanju (javni tusevi, sauna, itd.) i mislim da je to razlog. Imam osecaj da nisam normalan, i ne znam kako meni uvek da se desi ovakav neki maler. Zato sam hteo da pitam da li se desilo jos nekome jer hocu u zemlju da propadnem... Hvala.


Batice, i ja se vec neko vreme kanim da odem kod urologa na preventivni pregled, prvi put u zivotu i ziv njsam. Ali ono sto hocu samo da ti kazem je da ne propadas u zemlji kako kazes jer se taj doktor kod koga si bio danas vec ne seca ni tvog lika, a kamo li meceg drugog. Do danas mu je jos ko zna koliko oacijenata proslo pred ocima. Opusti se. Ja samo cekam da prelomim pa da zakazem..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Erekcija kod urogola
PostPoslato: Pon Jul 15, 2019 1:38 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jul 15, 2019 8:40 am
Postovi: 2
aaaca je napisao:
То је сасвим нормално.

Da, procitao sam da jeste, medjutim nisam siguran da se bas svakome desi. Dosta je neprijatno, izasao sam odande kao pokisao pas.

Mislim da sam od samog sebe ocekivao neku zreliju reakciju. Imam 35g, a istripovao sam se kao klinac neki.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Erekcija kod urogola
PostPoslato: Uto Jul 16, 2019 9:45 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Каква зрелија реакција?! Нема то везе с годинама. Само искулирај.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 10 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 118 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: