Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 314 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 17, 18, 19, 20, 21  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Hronicni prostatitis
PostPoslato: Pon Maj 27, 2019 1:18 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Nov 02, 2018 11:43 am
Postovi: 28
Odmah posle jela.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hronicni prostatitis
PostPoslato: Pon Maj 27, 2019 1:42 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Хм, право јабуково сирће не би никако могло да ти смета после јела.

Можда је сирће лажњак тако да није јабуково воћно сирће него алкохолно са додатим екстрактом јабуке.

Још једна варијанта ми пада на памет да ти је желудац доста оштећен па да му смета чак и сирће после јела, али то ми је баш невероватна варијанта.

Експериментиши. Пробај да пијеш само воду у истој количини као када пијеш са сирћетом и Луголом. Па када видиш да ли ти вода смета или не, онда додај само сирће. Па пробај само са Луголом и тако даље. Комбинуј али не све по један дан већ мало дужи временски период. Мислим да би једне поставке требао да се држиш бар седам дана.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hronicni prostatitis
PostPoslato: Sre Maj 29, 2019 12:19 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Feb 27, 2019 8:25 am
Postovi: 28
Pozdrav dobri ljudi. Nadam se da vam je dobro. A i ako nije Zelim vam brz oporavak i snagu...Evo ovako posto sam provalio neke stvari...provalio sam da smo svi mi dobili prostatitis zbog nepaznje i neiskustvo lekara, i da nekima cak i nece da pomognu za dalje vec samo ih muce sa nekim bezveze lekovima sto verovatno vise steti nego sto leci, ja sam odlucio praviti kanabisovo ulje, pa sta bude? nadam se da necu postati zavisnik....posto verujem u moc prirode a i fakticki sam testirao prirodni nacin VS lekovi i antibiotik. Pa moj konacni rezultat je priroda je najbolji nacin! E sad posto sam pusac i gurman Citao sam da to sve ne vredi ili traje duze Lecenje! Ako covek jede tixicnu hranu i pije toxicne rastvore... bice to tezak put za mene, Znaci Em Drogiran Em gladan Em zedan pfuuuuu ali Valjda cu barem da se otkacim od Ovog Sto mi pravi muke u zivot.....Eto toliko od mene Ako neko ima iskustva sa time Nek mi odgovori.. pozzz


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hronicni prostatitis
PostPoslato: Sre Jun 12, 2019 3:46 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jun 12, 2019 3:34 pm
Postovi: 2
Pozdrav, moj problem je sledeci, pre mozda mjesec dana poceo sam osjecati lagani bol i nelagodu u donjem dijelu stomaka, malo cesce mokrenje bez ikakve boli, bol u preponama i ponekad malo otezanje u testisima(ma da nije to strasno) i kasnije mi se javlja bol u donjem djelu ledja, radio sam nalaz urina, urino kulturu i spermo kulturu, spermo kultura je pokazala enterococtus faecalis, bio sam kod urologa, izmedju ostalog je rekao variocele i unutrasnji bruh ali nista nije strasno nije za operacije, uglavnom od tog nisu moji simptomi, i vidim na nalazu da je napisao urethroprost chr bpo n 40 i dao mi je da pijem th nolicin i flosin, to pijem nekih 7-8 dana i uz to pijem od biljne apoteke caj za bakterije i danas sam dobio solubirat caj, uglavnom bol u donjem djelu ledja je skoro pa stalno prisutan, pa ako neko moze malo da mi i pojasni moje stanje i pomogne, jer urolog mi i nije bio bas previse rjesit. Hvala


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hronicni prostatitis
PostPoslato: Čet Jun 13, 2019 2:58 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Инфицирана сперма знак је теже инфекције и требаће пуно времена да се излечи. Мораш да будеш упоран у лечењу разним средствима али најважније је да пронађеш узрок такве инфекције.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hronicni prostatitis
PostPoslato: Čet Jun 13, 2019 5:07 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jun 12, 2019 3:34 pm
Postovi: 2
aaaca je napisao:
Инфицирана сперма знак је теже инфекције и требаће пуно времена да се излечи. Мораш да будеш упоран у лечењу разним средствима али најважније је да пронађеш узрок такве инфекције.

Kako mislis da pronadjem, jer mi urolog nije rekao ni za kakve dalje pretrage, nego samo ove tablete dao i kontorola za mjesec dana, i jel moguce da su i bolovi u ledjima od toga pa cak i sa lijeve i sa desne strane pupka imam neke kratkotrajne bolove(zarenja) ne znam kako da da opisem, i ima te li jos nekih prirodnih lijekova za preporuciti pored ove doktorove terapije?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hronicni prostatitis
PostPoslato: Sub Jun 15, 2019 4:24 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Шта лекара брига. Још да се замара лечењем?!

Један од најчешћих узрока такве инфекције је анални секс, на пример. Код њих узрочници инфекције улазе кроз пенис па ти види где си га "турао".

За болове стварно нисам сигуран.

Природних лекова има разних. Неки се лече чајем од жалфије, неки Луголовим раствором, а неки алкализацијом организма. Имаш о томе доста на форуму.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hronicni prostatitis
PostPoslato: Uto Jun 25, 2019 5:00 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Feb 27, 2019 8:25 am
Postovi: 28
Ljudi dali neko ima iskustva sa Prostero. Dali je neko cuo za ovaj lek? Slucajno sam naso na internet ali nema nista detaljno o iskustvima.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hronicni prostatitis
PostPoslato: Uto Jul 09, 2019 10:35 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Feb 08, 2019 4:29 pm
Postovi: 12
vw1976 je napisao:
Bio danas na uretrocistoskopiji, ali posto je preduslov za nju bio uroflow, nista od svega. Kao i nekolicina ljudi ovde na forumu, nema sanse kap da izadje dok je oko mene vise ili manje ljudi i dok se ceka da ja to uradim. Beznadezna situacija, sto se mene tice, odustajem od daljih pregleda na ovom mestu, jer znam da to nikad necu moci da uradim. Probacu da pronadjem nekog ko hoce da mi uradi uretrocistoskopiju, bez ikakvog "uslovljavanja", a ako nema, cekam sudbinu da dodje po mene, jbg...


Sudbina je izgleda dosla po mene...

U prethodna 3 meseca obavio sam uretrocistoskopiju i ustanovljen mi je sklerotican vrat besike. Na prethodnim pregledima konstatovano mi je i blago povecanje prostate, koja je pre toga bila pod upalom. Bolovi i nelagoda sto se nje tice su mi nestali, ali ono sto je ostalo i sto je sada mozda jos i gore nego sto je bilo je mokrenje.
Nakon uretrociskoskopije dobio sam kao terapiju lek Tamsol. U prvom mesecu koriscenja on je dao neke rezultate i cinilo mi se da se situacija odvija na bolje. Medjutim, nakon tog perioda, sve je postepeno krenulo da se pogorsava, opet bas otezano mokrenje, cest nagon za mokrenjem i slicno. Pre nedelju dana na kontroli, rezidualni urin na ultrazvuku je bio najmanji u dosadasnjim merenjima - 65ml. Pre toga 200ml, pa 120ml. Tumacenje dr je da lek ipak deluje, bez obzira na moj subjektivni osecaj. Ono sto meni nije jasno i dalje je da li je takav rezultat bio zato sto sam ja realno imao praznjikavu besiku i pre mokrenja ili to nema veze, jer sam svakako uspeo da je pre toga ispraznim, a dr sam razumeo da je to bitno, da se ona nekako prazni.
Da bi jos poboljsao situaciju, prepisan mi je lek Duodart, koji utice na smanjenje prostate. Uz sve nuspojave koje ima, Boze me sacuvaj. Medjutim, lek ne mogu da nabavim, a danas i juce mi je situacija bas losa, mokrim na svakih pola sata-sat, teskom mukom izbacim malo vise, odnosno da se ne naprezem izaslo bi jako malo i osecam pritisak u predelu besike. Sve u svemu, zlo i naopako.
Eto, tako sad stoje stvari, a sudbina je izgleda krenula po svoje...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hronicni prostatitis
PostPoslato: Sre Jul 10, 2019 8:57 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Нема то везе са судбином него са лекарима који не лече пацијенте и са пацијентима који неће да преузму одговорност за свој живот.

Узми да грејеш простату, пиј пуно чисте воде, пиј Натролов Простатексел препарат... Прочитај следеће текстове о простати почевши од овог: http://www.aca.rs/index.html?stranica=saveti/zdravlje/prostata

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hronicni prostatitis
PostPoslato: Pon Dec 16, 2019 9:23 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Dec 15, 2019 5:54 pm
Postovi: 9
Pozdrav ljudi!
Na ovom linku u mom postu sam izlozio svoju situaciju, da ne bi pisao 2x (duzi je tekst), ako moze voleo bi da cujem da li nesto od pomenutog moze da ima veze sa prostatom... (urologija/lecenje-impotencije-t33204-375.html)
Cisto da dodam, nikakve simptome nemam, bar one za koje znam da su s njom u vezi... Znaci normalno mokrenje, prema unetoj tecnosti, nikakvi bolovi, pritisak itd itd... Jedino sto su mi noge osetljivije i u hladnim periodima moram da ih utopljavam kad nisam u pokretu, ukoliko ne, lakse se prehladjujem...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hronicni prostatitis
PostPoslato: Uto Dec 17, 2019 3:19 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Прочитао сам шта си тамо написао али нисам знао шта да ти кажем. Овде могу само да ти кажем да због тако осетљивих ногу можда имаш хроничну упалу простате.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hronicni prostatitis
PostPoslato: Uto Dec 17, 2019 3:23 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Dec 15, 2019 5:54 pm
Postovi: 9
Da, ali koji bi recimo bili simptomi toga, s obzirom da ja nista sumnjivo ne primecujem, nikakvi bolovi, pritisak u tom delu, problemi sa mokrenjem, dakle nista od toga?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hronicni prostatitis
PostPoslato: Uto Dec 17, 2019 3:36 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Управо они симптоми које си написао у оном тексту: пецкање, проблеми са ерекцијом.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hronicni prostatitis
PostPoslato: Čet Jan 30, 2020 3:02 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Inostranstvo, има ли те? Да ли си пробао нешто друго са јодом сем Луголовог раствора? Таблете?

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 314 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 17, 18, 19, 20, 21  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 29 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: