Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Bol u donjem delu ledja i desnoj nozi
PostPoslato: Sub Maj 18, 2019 7:28 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Maj 18, 2019 6:53 am
Postovi: 1
Pozdrav svim ljudima ovog foruma.

Imam preoblem sa ledjima ili isijasom, barem ja tako mislim.

Ovako:problem se javio u februaru da sam se jedva podigao iz kreveta i nisam mogao da se savijem.Nisam osecao bol ni u levoj ni desnoj nozi.Posto je bila nedelja odem do komsije jer i on ima problema sa ledjima i on bi da da pijem seractil 300mg 3x na 8 sati i kapi metagelan 500mg 3x30 kapi na dan.Da ne bude zabune to je njemu doktor prepisao.Za 2 dana mene popusti mogu da se savijem skroz do zemlje.Sve je bilo ok do 1. maja kada sam se opet ukoci i bol se preneo na desnu nogu skroz do lista dole.Odem kod doktora i prepise mi diclofenac 75 retard 2x1 i sirdalud tablete od 2mg pred spavanje po jednu.E sad , popusti po malo ali nije to to osecam vecu bol u nozi nego u donjem delu ledja.Pokusam da se savijem ali kao da ima neka opruga u zadnjem delu butine, savijem se 1/3 do poda i kraj.Juce sam imao bas onako da kazem bol ili blagi grc u desnom listu, iritirajuce da pocinje da me nervira.

Bio sam na rengenu i dobio sam nalaz:da mi je kicma normalna nije kriva,malo osteochondroza segment th12,l1 i l5/s1 i da imam malo spondilatrozu l5/s1.Kada sedim na stolici osecam u predelu kuka da mi nerv pulsira.

Moje pitanje je jer idem kod doktora u ponedeljak sa snimkom, da li moze neka inekcija ili infuzuja da me popusti u desnoj nozi.I da li ovo moze da ima veze sa ovim vremenom jer non stop padaju kise ovde u Austriji cim stanu kise pojavi se malo sunca meni je malo bolje, ovo su one price starih ljudi da vreme moze da izazove raznorazne bolove.

Hvala svima na bilo kakvoj pomoci.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bol u donjem delu ledja i desnoj nozi
PostPoslato: Ned Maj 19, 2019 12:41 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Мораш да одеш код неког доброг физиотерапеута да ти намести кичму а можда и сакроилијачни зглоб.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 27 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: