Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 513 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 31, 32, 33, 34, 35  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Sub Maj 11, 2019 11:55 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Сјајно!!!

Да ли настављаш са терапијом док све не нестане?

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Uto Maj 14, 2019 1:39 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Dec 11, 2018 3:40 pm
Postovi: 9
Da, napokon da i mene Bog pogleda da krenem u smeru oporavka...dojku sam sačuvala (što meni puno znači), ali bitnije od svega je što hemoterapijom nisam razorila imuni sistem od čega bih se teško oporavila. O metastazama na plućima ne smem ni da razmišljam...prognoze su bili vrlo razočaravajuće.

Terapiju nastavljam u dosta malim dozama u odnosu kada sam bila u ful tretmanu...otprilike tako jačamo imunološki sistem i istovremeno sprečavamo da maligna ćelija postane rezistentna na lek. Slusam svog mentora i za sada sam oduševljena postignutim :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Uto Maj 14, 2019 10:30 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Одлично. Само немој да се опушташ док сву гамад не истребиш.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Uto Maj 21, 2019 5:24 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Maj 21, 2019 5:19 pm
Postovi: 1
ulje kanabisa
[email protected]


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Sub Avg 03, 2019 5:26 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Dec 11, 2018 3:40 pm
Postovi: 9
Kratak update mog oporavka.

U danu kada sam ukinula terapiju uljem uradila sam i MR dojke. Razlog, da bi mogli da pratimo dalji tok bez terapije...Isto sam ponovila i juče 34-dana posle, nakon čega snimak kaže da se tumor samanjio sa 11 na 9.mm. Deluje kao mali napredak u odnosu na predhodnih nekoliko meseci, ali kada se uzme u obzir da je sam organizam uspeo da deluje na kancer, ja srećna :D :D :D

Suprotno savetu lekara da na odmoru izbegavam preterano izlaganje suncu :o , po nagovoru svog mentora na istom sam provodila svaki dan od 7 – 11.h i od 16-20.h. x skoro ceo jul. Epilog tog "nepromišljenog" čina je da sam i manjak vitamina B-3 skoro u potpunusti nadoknadila...Naravno, bez uzimanja suplemenata i preporučenih tableta vitamina B. :D

Moj savet nakon proživljenog.
Nikada ne klonite duhom niti pomišljajte o predaji, ali bukvalno NIKAD. Svoje Dr koji Vas vode uvek saslušajte i konsultujte se sa više njih, ali nemojte im bezrezervno i slepo verovati. Uvek se nađe lek, ovako ili onako...ali nađe se, verujte.

P.S. Svom mentoru...sad već prijatelju i sjajnom ČOVEKU uz čiju podršku sam uspela, bar se nadam da jesam, dugujem neizmernu zahvalnost...Na žalost, i pored što bih želela da iznesem puno toga zanimljivog vezano za te njegove neverovatne metode "resetovanja" organizma na "standard", Mc ne dozvoljava da ga razvlačimo po netu ili kako On kaže: "hvalimo" po forumima.
Sjajan i pozitivan lik, ali Ego mu ufff.... :wink: :P


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Sub Sep 07, 2019 6:49 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Jan 20, 2016 4:32 pm
Postovi: 109
Ana-amarilis je napisao:

Suprotno savetu lekara da na odmoru izbegavam preterano izlaganje suncu :o , po nagovoru svog mentora na istom sam provodila svaki dan od 7 – 11.h i od 16-20.h. x skoro ceo jul. Epilog tog "nepromišljenog" čina je da sam i manjak vitamina B-3 skoro u potpunusti nadoknadila
Ako sam spomenuo kako se iz prirode uzima vitamin D, to ne znaci da sam te "nagovarao" na bilo sta...!!! Ti kao odrasla osoba odlucujes da li ces, kako i sta primeniti od onoga sto saznas.
Ana-amarilis je napisao:
Svom mentoru...sad već prijatelju i sjajnom ČOVEKU uz čiju podršku sam uspela, bar se nadam da jesam, dugujem neizmernu zahvalnost
Gore napisano vazi i za tvoj oporavak. Ti si izabrala metodu sa kojom si hvala Bogu uspela, dok je uloga moje malenkosti tu zaista periferna. Za uspeh u lecenju carcinoma potrebno je puno faktora da se sloze, pre svega, da organizam odreaguje na primenjenu terapiju. Nekim metodama mozemo uticati na kanabinoidne receptore da lakse prihvate terapiju, a da li cemo u tome i uspeti odlucuje visa sila.
Ana-amarilis je napisao:
Mc ne dozvoljava da ga razvlačimo po netu ili kako On kaže: "hvalimo" po forumima.
Sjajan i pozitivan lik, ali Ego mu ufff....
Ovo sam vec razjasnio sa Anom, ali da i ovde pojasnim. Ne smeta meni pisanje i izneti stav, ali bez da me neko virtuelno velica.
Gadim se na forumske budalastine, pre svega, one gde prodavci magle hvale sami sebe sa nekog namenski reg. nicka u cilju neke prodaje, i kada obave posao krenu da pljuju sa istog-nicka ono sto su hvalili...amnezija ili neka F dijagnoza.
Dakle, nije u pitanju ego vec licni stav da ne pripadam onkvima...zato, ako zelis da ostanemo drugari zajebi velicanje moje malenkosti plz.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Pon Sep 16, 2019 3:47 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Sep 14, 2014 3:45 pm
Postovi: 163
Vuuuk je napisao:
Citao sam o prodaji tih ulja ali vecina njih nisu imala thc u sebi unisten prilikom dobijanja ulja tako da to ulje bez thc u sebi nije nikakav lijek za rak a cijene su mu bile previsoke! Takodje se ulje mora raditi od jedne vrste marihuane koja ima u sebi najj thc ne znam sad o kojoj je vrsti rijec ima na guglu lako da se nadje od nje se mora praviti to ulje.


Cannabis ulje za lecenje se dobija od organski gajenih biljaka i to Indika 70% Sativa 30%
sadrazj THC a je od 84 - 90 %. Moze se nabaviti kod Mediccanne u Amsterdamu a povremeno ga ima i u Beogradu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Pet Nov 01, 2019 4:04 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Шта 3.500 евра ?!

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Sub Nov 23, 2019 9:00 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Nov 23, 2019 6:10 pm
Postovi: 1
aaaca je napisao:
Шта 3.500 евра ?!

Pozdravljam clanove foruma,
svima zelim da istraju u svojoj borbi,koji smo I mi zapoceli sa mojim tatom.
MOLILA BIH MARKCONIJA da mi se javi na pp,kako ne bih gubili dragoceno vreme,dosta smo citali I informisali se,ali potrebne su nam jos neke informacije.
Unapred zahvaljujem


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Sub Nov 23, 2019 9:13 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Sep 14, 2014 3:45 pm
Postovi: 163
Mammy021 je napisao:
aaaca je napisao:
Шта 3.500 евра ?!

Pozdravljam clanove foruma,
svima zelim da istraju u svojoj borbi,koji smo I mi zapoceli sa mojim tatom.
MOLILA BIH MARKCONIJA da mi se javi na pp,kako ne bih gubili dragoceno vreme,dosta smo citali I informisali se,ali potrebne su nam jos neke informacije.
Unapred zahvaljujem

Kvalitetno ulje u Amsterdamu Mediccanna,kurir povremeno donosi i u Beograd.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Pon Nov 25, 2019 11:08 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Јасно ми је да ће људи све дати да спасу свој живот али независно од тога цена ми делује енормно висока. За које време терапије је довољна та доза уља од 60мл која кошта 3.500 евра?

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Ned Nov 01, 2020 9:30 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Jan 20, 2016 4:32 pm
Postovi: 109
Znacila bi mi info, ako neko ima bilo kakva iskustva sa lecenjem Non Hodgking limfoma alternativnom metodom...moze ovde javno, ili na pp, ili mail ili kako god.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Čet Nov 05, 2020 8:01 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Jan 20, 2016 4:32 pm
Postovi: 109
Auuu ludog li rusa jbt :roll:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Pet Jun 11, 2021 5:23 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Sep 14, 2014 3:45 pm
Postovi: 163
Vuuuk je napisao:
Citao sam o prodaji tih ulja ali vecina njih nisu imala thc u sebi unisten prilikom dobijanja ulja tako da to ulje bez thc u sebi nije nikakav lijek za rak a cijene su mu bile previsoke! Takodje se ulje mora raditi od jedne vrste marihuane koja ima u sebi najj thc ne znam sad o kojoj je vrsti rijec ima na guglu lako da se nadje od nje se mora praviti to ulje.


Pravi se od organski gajene biljke ali bili smo u zabludi ulje smanjuje bol,spava se vise i duze izaziva halucinacije ali nazalost ne leci. Naseli smo na pricu Ricka Simpsona.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Ned Nov 13, 2022 7:28 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Nov 13, 2022 3:20 pm
Postovi: 2
Zelela sam da podelim svoje iskustvo na ovu temu i pomognem svim ljudima koje je zadesila ista muka kao i mene.
2015 god mi je tata oboleo od karcinoma pluca -adeno karcinom. Naravno doktori su odmah predlozili hemijo terapiju koju mi nismo zeleli da prihvatimo jer bi to jos brze ubilo mog oca. Posto sam mnogo citala o ulju kanabisa , odlucili smo da krenemo u potragu. Preko prijatelja sam tragala kako i gde da nadjem ulje i na kraju sam uspela u svojoj misiji. Tata je uzimao redovno doze kako mu je receno i bilo mu je sve bolje i bolje. Svaki sledeci skener je pokazivao sve bolje rezultate. Tata je tako kvalitetno ziveo sve do ove godine i na kraju i kad je preminuo nije ga ubio kancer vec srce nije izdrzalo. Za svih ovih 7 godina kvalitetnog zivota zelim da zahvalim mom spasiocu dr Saši.
Ako nekom treba bilo kakva pomoc , tu sam da pomognem jer su i meni ljudi pomagali i nasli mi mog spasioca.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 513 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 31, 32, 33, 34, 35  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 36 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: