Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 53 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4
Autor Poruka
 Tema posta: Re: "Nova Vita" - Specijalna internisticka onkoloska b
PostPoslato: Ned Okt 13, 2013 2:33 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Apr 12, 2011 6:45 pm
Postovi: 40
novavitaprevara je napisao:
Ljudi,

Bezite od ovih zlih ljudi koliko vas noge nose.
Uzece Vam sav novac, reci ce Vam da ste zdravi i izleceni, i lagace Vas, a nece ni trepnuti. Milomir Kandic zvani Bata je jedan obican prevarant, covek bez skole i bilo kakvog znanja. U pocetku ce vam ti lekovi, koji uopste nisu lekovi nego preparati za jacanje imunog sistema pomoci, ali to nije jedina stvar koju treba da koristite. Nazalost mi smo to shvatili prekasno, saznali smo za mnoge druge lekovitije stvari, ali tada je vec bilo kasno, jer nas je "gospodin" Bata mesecima zavlacio dok nam nije uzeo poslednju paru. Nemojte da vas vara njegovim recima o tome da je krvna slika losa jer se celije raka raspadaju, da krvna slika ne treba da se prati i da nije validna dok ste pod njegovom terapijom. Da rezultati ultrazvuka nisu adekvatni, da rak nije veci kako ultrazvuk pokazuje, nego da se on razlio, a da se njegova tezina smanjila, sto su ciste gluposti i zavlacanje. Na kraju ce vam reci da ce se celije raka kalcifikovati i da ste izleceni, a oboleloj osobi ce biti sve gore i gore.
Kada nam je hitno bila potrebna njegova pomoc vise se nije javljao, jer je znao da smo ostali bez dinara. Upoznali smo ljude koji su prosli kroz njegovu "terapiju", neki su nazalost preminuli, a oni koji su shvatili njegov interes i pobegli, izmuceni se jos bore za zivot na drugim mestima.
Kada smo prihvatili njegovo ''lecenje'' culi smo price o mnogim ljudima, strancima, cak i ljudima sa vrha kako su izleceni kako im je on pomogao. Nikog od tih ljudi nema na forumima, niko nikada nije rekao izlecen sam zahvaljujuci lekovima tog Bate. Kada smo surfovali po formumima i trazili koju rec i iskustvo iz Nove Vite nasli smo samo clanke poput ovog naseg. Tad smo mislili - ko gubi naravno da se ljuti,mislili smo to je jedan kaga je izgubila porodica pa je ogorcen....ali sad shvatamo da nije tako. Kao sto smo vec naveli upoznali smo ljude koji su se lecili kod Bate i rezultat je bio jedno veliko NISTA. U lecenje se ne razume, ali je zato odlican sa parama.

Srecno svima u izlecenju i najvise od svega bismo voleli da se jave judi sa srecnim vestima o izlecenju.

Saznali smo mnogo drugih metoda - alternativnih- koje bi verovatno bile daleko uspesnije....ali falio nam je samo jedan faktor - VREME.....


I mi smo prevareni :( i izgubili smo bitku :( Trebalo bi svi da podelimo svoja iskustva-i dobra i losa, jer je ovakvih prevaranata nazalost mnogo :evil: kako mogu da se tek tako igraju sa ljudskim zivotima :x

Najvise me pogodila jedna rec u ovom postu, a to je faktor VREME koje nam oduzimaju ovi prevaranti. Kada je covek ocajan :( prinudjen je da kopa i rukama i nogala ne bi li pronasao neki lek da ne kazem spas za svoje najmilije.

I mi smo lutali od bolnice do bolnice(mislim na drzavne) gde su totalno nezainteresovani da bi na kraju otisli kod ovih prevaranata.Ima jos privatnih bolnica koje nisu nista bolje od ove pomenute. Nadam se samo da ce ih stici Bozja kazna :x


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: "Nova Vita" - Specijalna internisticka onkoloska b
PostPoslato: Pon Okt 21, 2013 10:01 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Okt 12, 2013 7:53 pm
Postovi: 2
Drago mi je ako je necije lecenje bilo uspesno, ali bi bilo dobro da mozda detaljnije napisete o tome...zbog ljudi koji sada citaju ove postove i odlucuju sta da rade sa svojim zivotom. Da li da ga stave u ruke prevaranta Milomira Kandica zvanog Bata ili ne....
Sta ste uzimali od preparata, koliko ste ih dugo koristili, kakvi su bili rezultati krvne slike....?
Na nasu veliku nesrecu mi imamo sve dokaze o suprotnom. Imamo papirologiju ogromnu....a na kraju i umrlicu :(

Ovi iz Nove Vite samo deru....nikada fiskalni racun nismo dobili.

Rado bismo do najsitnijeg detalja nasu pricu podelili sa svima kojima je pomoc neophodna....ali tesko je sedeti i pisati...tesko je sve napisati. To je trajalo, i trajalo i trajalo....

Bilo bi dobro kada bismo mogli to sve uzivo da ispricamo....

Srecno svima u borbi!!!!!!! Ne odustajte!!!!! Vera je osnov svega!!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: "Nova Vita" - Specijalna internisticka onkoloska b
PostPoslato: Ned Mar 02, 2014 9:42 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Mar 02, 2014 9:23 pm
Postovi: 1
Imam samo jedno pitanje za sve vas

DA LI JE NEKO ZAPRAVO PROBAO DA SE LECI NA OVOJ KLINICI?

Kad neko od vas bude probao predlozene terapije i lekove koji se nude na klinici taj nece pisati ovakve budalastine vec ce kao i svi zadovoljni ljudi da velica ovu kliniku i ljude koji rade na njoj. Koliko mogu da shvatim niko od vas ne boluje od bolesti kao sto je rak jer za svakog coveka koji boluje od toga zdravlje nema cenu i probace sve ne bi li se izlecio. Moja iskustva sa klinikom su odlicna, prezadovoljan sam i dan danas zivim iako sam po misljenju lekara i u inostranstvu i kod nas bio otpisan. Zahvaljujuci klinici Nova Vita i njihovoj terapiji ja prkosim svima dve godine kasnije i odlicno se osecam. Opet kazem da bi neko mogao da pise da su ovi ljudi prevaranti prvo mora da proba terapiju a tada to nikada nece uraditi.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: "Nova Vita" - Specijalna internisticka onkoloska b
PostPoslato: Pet Feb 17, 2017 2:37 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Sep 14, 2014 3:45 pm
Postovi: 163
tiger je napisao:
Naime skoro sam posetio ovu bolnicu, i citao neke brosure, a i pricao sa jednim od lekara, i meni licno deluju kao prevaranti.

Voleo bih da mi neko ko je detaljnije upoznat, kaze neka iskustva. Narocito, bih cenio iskustva lekara. Ali, onako realno da mi kazu o cemu se radi.

Sudeci po onome sto sam citao. Nervira me taj senzacionalizam, ali ajde ne mogu bas njih da krivim. Mozda nisu oni narucili te tekstove, mozda su i sami novinari pisali. No, to nije toliko bitno, koliko je vazno da li je to prevara ili nije?

Oni rade 4 god. ali opet cinjenica je da je Srbija banana republika...

U clancima, pominju suvlasnika koji je trazio lek za neizlecivi rak svog oca (ne navodi se koji), kako je on isao od Japana, Tibeta, Rusije, Evrope, dok nije stigao u Amazon. Gde je naisao na nekog indijanca - shamana. :D Koji jos cak nije ni znao sta je rak. Nego, mu je on opisivao, i on mu je dao neki lek koji se pokazao odlicnim. I oni taj lek pakuju i prodaju (valjda firma Biofarm?), mozda ne samo ovoj bolnici, mozda svima (TO NE ZNAM).

I jeste sad indijanac koji nije znao nista o toj bolesti, je pronasao univerzalni lek. Sto nisu i njega doveli u Srbiju kad je toliko pametan?

Ne sumnjam ja da mozda taj lek ima nesto sto moze pomoci, ali opet pitanje u kojim slucajevima?

Sl. smo imali i Aloe Vera preparat reklamiran kao neki univerzalni lek protiv raka, pa se ispostavilo da jeste da pomaze malo, ali nije nesto specijalno.

Njihov lekar kaze da oni rade kao na podsticanju imuniteta, za razliku od ostalih metoda lecenja raka.

Oni u clancima navode neke sjajne rezultate lecenja. A ne mogu nista da im verujem bez precizne statistike. Ovako mi deluju samo kao prodavci magle.

Mada, moguce je da nesto i koriste ovi lekovi, ali ne verujem da je njihov tretman nesto posebno ekstra.

Linkovi:

http://www.novavita.net.yu/
http://www.biofarmgroup.co.yu/index.php?sr_proizvodi

P. S. I jos plus na jednoj slici u nekom clanku, njihova medicinska sestra sedi na bolesnickom krevetu. Svuda u normalnom svetu, pa i kod nas u normalnim ustanovama, ta sestra bi automatski dobila otkaz zbog krsenja osnovnih pravila ponasanja.

+++++++
Ako bolesicima pomaze terapija koju preporucuju sedenje na krevetu je nevazno.
Razni cajevi,noni i aloje su samo price za malu decu.
Japanski eksperti su zbog svoj problema oko cancera,istrazivali vise od 20 god.lek za
canacer.Danas imaju proteinski preparat Gc MAF koji je ispitan klinicki odobren i koristi
se na svim klinikamam u Japanu.Moze se koristiti i sa canabis uljem ali ne tim koje se pravi
po garazama vec ulje Iz Holandije od firme koja se tim poslom bavi profesionalno.
Za vise informacija mozete se obratiti na : [email protected]


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: NOVA VITA - jedno iskustvo
PostPoslato: Čet Feb 23, 2017 5:31 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Sep 14, 2014 3:45 pm
Postovi: 163
nerc je napisao:
Bio sam nedavno u ovoj klinici i kao svi ostali koji su u potrazi za nekom drugom, boljom, uspesnijom bolnicom gde se lece onkoloski pacijenti. Naime, van pameti je da zemlja sa 10mil stanovnika ima samo jednu bolnicu na 4 sprata za sve onkoloske pacijente u Srbiji, Republici Srpskoj i CG.
Nateran mukom otisao sam u ovo zdanje koje se nalazi u Rakovici nedalo od Rakovickog manastira. Evo mojih utisaka. Prilazeci jednoj povecoj zgradi primetio sam da ima svega 3 automobila parkirana ispred. Mislio sam da ce ih biti mnogo vise poznavajuci situaciju u Pasterovoj ulici. Uputio sam se ka ulazu i prvi utisci bili su kako je sve lepo sredjeno i cisto, novo. Kad sam dosao na prvi sprat primetio sam Info pult i nadao sam se da cu ugledati ispred sebe neku medicinsku sestru a docekala me zbunjena devojcica obucena u strikani dzemper i farmerice. Pitala me da li imam zakazano kod lekara a ja sam odgovorio negativno. Na to mi je odgovorila da nije problem da malo sacekam ali da se pregled placa 1300din. U toku polusatnog cekanja iskoristio sam priliku da malo razgledam. Na sve strane su bile fotokopije clanaka iz novina sa naslovima tipa: RAK JE IZLECIV, STRANCI OPSEDAJU BOLNICU, NOVE NADE itd. Pomislio sam da se danas sve moze platiti i da clanak u novinama znaci vrlo malo. Po tom prvom iskustvu shvatio sam da su malo neozbiljni. U medjuvremenu na info pultu devojci se pridruzio mladic u srednjim 20tim godinama obucen u crno sa crnim naocarima, slican dizelasima iz 90tih godina koji je se pored nje i pricao telefonom sa nekim (razgovor je tekao tako sto je molio svog sagovornika da mu produzi rok za vracanje dugova, da se on izvinjava???). Napokon ugledah nekoga ko lici na doktora. Oko vrata mu je visio privezak u obliku ljudske kosti pa je izgledao kao iz Hitckokovih filmova a i ja sam se osecao kao da sam u njima. Hodnicima niko nije prolazio iako sam dosao oko 16h u toku radnog dana sto je bilo veoma cudno. Pozvao me u svoju kancelariju u kojoj nije postojao ni jedan jedini papir ili ormar u kojima bio oni bili smesteni. Na zidovima nije bilo slika, diploma ili nesto slicno. Bio je jedan kompjuter koji je odmah upalio i poceo da pise nesto sto lici na vec pripremljenu matricu koju svima pise koji udju u njegovu kancelariju. Predstavio se kao doktor onkolog na maksiofacijalnom odeljenju onkoloskog instituta u Pasterovoj ulici. Kad sam mu dao snimke moje majke koja boluje od metastaza na kicmi, karlici i rebrima, nije ih uopste gledao vec je poceo pricu o nekim svojim metodima lecenja. Naime oni imaju nekyu svoju eksperimentalnu terapiju biljem i nekom masinom koja se zove PEM (pulsirajuci elektro magnet). U tom trenutku hteo sam da pocnem da mu j..... sve po spisku ali sam se suzdrzavao koliko sam mogao znajuci odmah da je ovo jos jedna prevara. Ipak sam izdrzao da ga ne zadavim. Ono sto mi je dao je jedan A4 list dopadljivog dizajna na kome je bila prepisana terapija koja kosta 200e za 15 dana. Hteo sam istog trenutka da ga nateram da pojede taj svoj papir ali hteo sam da vidim epilog moje posete NOVA VITI bez da me odvozi policijska marica. On me na kraju 20to minutnog "pregleda" poslao u susednu kancelariju da platim. Tamo me docekala druga lepo nasmikana devojka i napisala mi jednu lepu priznanicu na 1300din. Htedoh da pitam gde je fiskalni racun ali pocelo mi je vec da se vrti u glavi od besa pa sam odustao i rekao sebi da cu da se borim na drugi nacin protiv prevaranata kao sto su oni. Dan lezanja u toj zgradi kosta 70e. To je ustvari staracki dom koji sluzi za eksperimentisanje nad ljudima. Lekove na biljnoj bazi nabavljaju od firme Biofarm d.o.o.
Ljudi, nemojte biti lakoverni i budite jaki. Izdrzite sa svojim problemima i mukaka i nedopustite da neko trlja ruke na konto vase nesrece. Ovi likovi su cisti PREVARANTI!

Ovi su bebe za Belmadicu pregled nije 1300 nego 8000.-


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: "Nova Vita" - Specijalna internisticka onkoloska b
PostPoslato: Sre Apr 10, 2019 4:55 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Apr 09, 2019 4:27 pm
Postovi: 2
Hvala vam:
-Što ste jedina bolnica u Beogradu koja pruža pomoć najtežim bolesnicima i njihovim porodicama.
-Što niste bolnica iako vas tako zovu-vi ste najbolja kuća.
-Što ste tako divni, posvećeni, blagi, osertljivi na ljudsku patnju.
-Što ste odgovorili na svaki telefonski poziv i pitanje.
-Što ste nam celodnevno otvorili vrata za posetu bolesniku.
-Što obezbedjujete dostojanstvo u najtežim trenucima.
Hvala svim sestrama, lekarima i drugom osoblju, svima bez izuzetka.
Nećemo vam nikada zaboraviti šta činite našeg Mira Maksimovića.
Lekari, sestre i ostalo osoblje, samo vaš metod rada vraća čoveku tj. bolesniku svakodnevni život. Vratili ste nam nadu i zato smo vam veoma zahvalni za sve sa pohvalom.
Poslala- supruga Stana Maksimovic i ćerka.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: "Nova Vita" - Specijalna internisticka onkoloska b
PostPoslato: Ned Maj 19, 2019 3:54 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Maj 19, 2019 3:38 pm
Postovi: 1
Postovani,puno vam hvala.
Nemam reci koliko ste profesionalni.
Hrana vam je izvrsna,zaposleni izuzuzetno ljubazni i predusretljivi,posebno mlada dama koja radi za pultom.
Veliko vam hvala sto ste pomogli mojoj tetki da se oporavi :D

Za svaku ste preporuku.

Srdacan pozdrav.
Bojan


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: "Nova Vita" - Specijalna internisticka onkoloska b
PostPoslato: Sre Jul 24, 2019 2:22 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Apr 09, 2019 4:27 pm
Postovi: 2
"Doktori, sestre i ostalo osoblje Nove Vite, samo vaš metod rada spašava bolesnika. Vratili ste nam nadu i zato smo vam veoma zahvalni za sve sa pohvalom za (10). "
Stana Petrović


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 53 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Google [Bot] i 26 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: