Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4861 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 321, 322, 323, 324, 325  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Ned Mar 10, 2019 7:10 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Mar 08, 2019 3:15 pm
Postovi: 3
Sredoje90 je napisao:
Zdravo, drustvo. Eto danas sam imao pregled u Gradskoj bolnici kod dr. Milana Vasica vezano za devijaciju, vrlo korektan doktor, ljubazan, i zakazana mi je hiruska intervencija za 11.03, posle neuspesnog pokusaja na Klinickom, ovde je utvrdjeno da mora da se operise. Imam jedno pitanje koliko vam je bilo vremenski potrebno da prikupite nalaze za anesteziologa? Pozdrav


To ti se sve prikupi za jednu nedelju, sami rezultati se izvade veoma brzo danas odes sutra su gotovi jedino ako moras da zakazes kod interniste, snimanje pluca pa to ako potraje dok nadjes termin ja sam skoro operisala uho i sve sam skupila za 7 dana
A jel radis i estetiku i koliko se placa javi ako znas mene to zanima isto imam devijaciju ali zelim usput i estetiku


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Pet Mar 15, 2019 6:48 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Feb 19, 2019 11:12 am
Postovi: 2
Nadja13 je napisao:
Sredoje90 je napisao:
Zdravo, drustvo. Eto danas sam imao pregled u Gradskoj bolnici kod dr. Milana Vasica vezano za devijaciju, vrlo korektan doktor, ljubazan, i zakazana mi je hiruska intervencija za 11.03, posle neuspesnog pokusaja na Klinickom, ovde je utvrdjeno da mora da se operise. Imam jedno pitanje koliko vam je bilo vremenski potrebno da prikupite nalaze za anesteziologa? Pozdrav


To ti se sve prikupi za jednu nedelju, sami rezultati se izvade veoma brzo danas odes sutra su gotovi jedino ako moras da zakazes kod interniste, snimanje pluca pa to ako potraje dok nadjes termin ja sam skoro operisala uho i sve sam skupila za 7 dana
A jel radis i estetiku i koliko se placa javi ako znas mene to zanima isto imam devijaciju ali zelim usput i estetiku

Prikupljanje nalaze je bilo da se covek ubije jer mi opsti lekar naprasno nestao, 4 dana nije radila i jedva sam skupio sve nalaze, primljen sam u bolnicu 10.03, i evo danas sam izasao. Radio sam devation septi nasi septoplastika, i razlog ovolikog ostajanja u bolnici je jer je septum jako kriv bio i po recima doktora jako tesku operaciju je imao, i zato me je ostavio skoro 5 dana da lezim. Osoblje kao osoblje i sam doktor fenomenalni, od ljubaznosti bilo sta da se trazi oni donesu, i objasne sta i kako, extra su bili. Platio sam samo participaciju 250din i nista vise, sam oporavak je bio za mene tezak jer mi vise preko glave bilo disanje na usta, grlo nijednov trenutka nije bolelo, niti sam bio natecen, plav, lepo sam primio operaciju. Vadjenje tampona nista strasno samo sto je neprijatan osecaj i ja sam onako krvario, cistio se fizioloskim rastvorom, oblik nosa je zadovoljavajuci, tako da sve u svemu ja sam prezadovoljan i sve preporuke za doktora Milana Vasica, koji me je obilazio svaki dan. Ako imate neka pitanja slobodno pitajte.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Sub Apr 06, 2019 8:39 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Apr 06, 2019 8:35 am
Postovi: 2
Da li je neko operisao nos kod dr Jovana Škrbica u KBC Dragisa Misovic i kakva su iskustva?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Sub Apr 06, 2019 8:42 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Apr 06, 2019 8:35 am
Postovi: 2
Da li je neko radio operaciju nosa u KBC Dragisa Misovic kod dr Jovana Škrbica? Ako jeste koja su iskustva?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Ned Apr 28, 2019 11:14 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Apr 28, 2019 11:09 pm
Postovi: 1
Jel je neko operisao nos u medicone kod dr Boban Đorđević? Kakvo vam je bilo iskustvo? Jel ste zadovoljni sa rezultatom?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Uto Avg 13, 2019 2:28 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Avg 13, 2019 2:20 pm
Postovi: 1
Pozdrav. Nov sam clan,imala sam estetsku operaciju nosa. Nisam imala devijaciju niti grbe,jednostavno je bio prevelik i predugacak nos u odnosu na moje lice. Juce sam skidala masku,zadovoljna sam velicinom,s tim da je naravno jos jako otecen. Ali ono sto me zabrinjava je sto mi nozdrve izgledaju jako razlicito. Uopste nisu simetricne. Doktor je rekao da ce to jos da se namesti,ali ja kad gledam nos bas i nemam taj utisak a i nije mi bas nesto ubedljivo to rekao. Da li je neko inao slicno iskustvo?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Čet Avg 15, 2019 2:00 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Avg 15, 2019 1:49 pm
Postovi: 2
Imao sam op nosa kod dr M.D KBC Zvezdara,koja mi je unakazila nos i sad ne znam gde i kako dalje! Imao sam sve overeno od socijalnog i pored toga uzela je pedeset hiljada dinara i zabole je uvo! Da li neko poznaje nekog ok hirurga koji bi mogao mi ispraviti ovu bedu, jer od muzkog nosa pravog dobio sam kriv nos a sa strane kao tobogan i ima vidljivo udubljenje na grebenu? Hvala :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Čet Avg 15, 2019 7:39 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
То прво треба да видиш са адвокатом и да тужиш за одштету.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Uto Sep 17, 2019 10:16 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Sep 17, 2019 10:07 pm
Postovi: 1
Ivana2903 je napisao:
Pozdrav. Nov sam clan,imala sam estetsku operaciju nosa. Nisam imala devijaciju niti grbe,jednostavno je bio prevelik i predugacak nos u odnosu na moje lice. Juce sam skidala masku,zadovoljna sam velicinom,s tim da je naravno jos jako otecen. Ali ono sto me zabrinjava je sto mi nozdrve izgledaju jako razlicito. Uopste nisu simetricne. Doktor je rekao da ce to jos da se namesti,ali ja kad gledam nos bas i nemam taj utisak a i nije mi bas nesto ubedljivo to rekao. Da li je neko inao slicno iskustvo?


Pozz, imam identican problem sa nozdrvama, cak mi se cini da je desna mic manja, tj.uza, kazi mi, da li ti se sada stanje promenilo, nakon par nedelja?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Pon Jan 13, 2020 11:47 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jan 13, 2020 11:38 am
Postovi: 1
Timon, nisi jedini.Imala sam operaciju kod doticne dr 2012 godine, takodje platila 50 000.
Nista mi nije uradila kako treba, jedino mi je podigla vrh nosa, sto nisam trazila. Ostavila mi je oziljak na desnoj strani nosa, zbog cega mi je sada vrh nosa kriv!
Takodje mi je ostavila konac na grebenu nosa, pod izgovorom da ce sam izaci! Naravno da sam nije izasao vec se vremenom zagnojio deo oko konca. Kad god sam isla na kontrolu,vracala bi me pod izgovorm da ce sam izaci vremenom!!!!
Pretprosle godine sam izvadila konac u Medigroup Domu Zdravlja i doktor se naravno krstio sto mi je konac uopste tu stavljala.

Ne znam da li mogu da uradim reviziju kod nekog drugog doktora....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Uto Feb 25, 2020 11:33 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Jan 12, 2020 12:12 am
Postovi: 1
evo jos jednog iskustva... devijacija plus podizanje nosa, plus uklanjanje viska neke hrskavice u donjem delu nosa (dzombica kao kost skroz ispod)...
Operacija trajala sat vremena, kroz nozdrvu (nije se sekla hrskavica izmedju nozdrva). Devijacija sredjena, visak hrskavice koji je vukao nos na dole i ta dzombica ispod uklonjeni, grba 70% isturpijana.
Bolovi haos, bukvalno sam imala osecaj da mi je auto presao preko lica. Bez lekova nisam mogla da zivim prvih par dana. Tamponi izvadjeni 4 dana nakon operacije, to nista ne boli, samo skliznu nekako sluzavo bljak :-)
konci izvadjeni 7 dana nakon operacije, tada mi je i flaster skinut.
mene su boleli vilica, jagodice, jos sigurno 7-8 dana... Ja sam se dva puta bez epidurala poradjala, ovo mi je bilo jednako porodjaju nakon budjenja iz anestezije...
Evo danas je tacno 21dan od operacije, otok spada, sve je super, sem sto me bolucka napolju od hladnoce.
Kada sam rekla doci da me je bas bolelo, on je rekao da je dosta posla bilo...
Ali eto proslo je sve i happy sam


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Uto Maj 05, 2020 8:25 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Feb 03, 2017 5:57 pm
Postovi: 5
korekcija nosa nije uopste naivna. mozda to deluje da je estetski ali nije svima jer mnogi imaju problem sa disnajem pa pored estetskog faktora i zdravstveni cini da operisu nos. imam kriv nos ali nikada ne bih isao pod nos zbog toga ako ne budem mroao zbog drugih smetnji. ali znam ko jeste i gde (kod ratnog rekonstruktivnog hirurga branta) i nevoljno priznajem da me to nervira. ako vec mora onda tamo gde znate sta mozete da dobijete i nikako drugacije.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Pon Jan 10, 2022 7:51 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jan 10, 2022 7:37 pm
Postovi: 1
Nikako Piscevic i La Brea - Piscevic je amater, doktor koji nema nikakvu etiku i ima mnogo promasenih slučajeva. Moje lično iskustvo sa Piščevićem i Novakovićem je jako loše, uništii su mi nos. Bežite od tih baraba.[/quote]

Upravu ste za Piščevica, mene je unakazio i tužim ga pa ćemo se terati do sudnjega dana.

Nudi ga A.T. i bezočno laže o njegovom uspesima, od njega dobija preskupe poklone, i sama se sa poklonima hvali. A.T. ogovara Piščevića kako joj se žali da mu je cerka ružna.

Piščević NIKAKO! Sramno ponašanje sa indivuduu koja je u sedmoj deceniji.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Uto Maj 31, 2022 2:54 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Maj 31, 2022 2:14 pm
Postovi: 2
Moj brat je operisao devijaciju nosa kod dr Aleksandra Trivica na Klinickom centru i otvorila sam profil ovde samo da bih upozorila ljude na njega. Probusio mu je pregradu izmedju dve nozdrve, rupa je ogromna. Covek ocigledno ne zna da radi, nema iskustva, jer nema nigde komentara za njega, a eto sta je uradio mom bratu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Čet Okt 06, 2022 12:32 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Okt 06, 2022 12:19 am
Postovi: 3
Moje poštovanje! Molim ako neko ima iskustva ili kakvu informaciju o graftovima hrskavice iz rebra. Naime, otfikario mi nos, pa se sada mora nadograditi na ovaj način. Kost je previše skinuta.
Bilo kakva informacija bi mi značila. Ako nekog znate, ili su vam radili operaciju ovom metodom.
Unapred hvala! <3


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4861 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 321, 322, 323, 324, 325  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 11 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: