Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 314 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Hronicni prostatitis
PostPoslato: Sub Mar 09, 2019 1:17 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Nov 02, 2018 11:43 am
Postovi: 28
Evo i nalaza bris uretre...isto ko pre ima bakterija e.coli.Samo taj nalaz loš ...nema je u mokraci a ima u cevi grrrrrr!!!A testisi bole...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hronicni prostatitis
PostPoslato: Ned Mar 10, 2019 1:45 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Feb 27, 2019 8:25 am
Postovi: 28
Kojot043 Probaj Sa dijetom bez mesa 2 nedelje siguran sam da ces se resiti bakterije. Ja trenutno to radim i osecam se bolje.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hronicni prostatitis
PostPoslato: Uto Mar 12, 2019 10:29 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Feb 27, 2019 8:25 am
Postovi: 28
Pozdrav ljudi kako ste? Nadam se bolje, ja upravo cekam da red u laboratoriju, zbog brisa. Videcemo sta ce biti? Ja se osecam malo bolje nego pre mesec dana ponekad nelagodu osecam u uretri i besici ali nije vise tako strasno. Ja sam na dijeti ne pijem gazirano narucio sam lugolov rastvor. I plus tablete Sa cinkom, posto sam procitao da azitromycin ima i cinka! Nadam se da Cu Sa ovim da sredim problem,


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hronicni prostatitis
PostPoslato: Uto Mar 12, 2019 1:37 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Поздрав и теби!

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hronicni prostatitis
PostPoslato: Čet Mar 14, 2019 12:41 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Feb 27, 2019 8:25 am
Postovi: 28
Aaaca. Kako se koristi taj lugolov rastvor?
Stigo Mi juce popio sam dve kapi u obicnu vodu
Sa jabukovom sirce. Pa sam posle dobio
Grceve u stomak, Jel to normalno?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hronicni prostatitis
PostPoslato: Čet Mar 14, 2019 2:10 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
То је боље да питаш Inostranstvo јер тек од скоро користим Луголов раствор.

Иначе од јода ниси могао да добијеш грчеве нити икакве проблеме са стомаком а нарочито не од две капи. Можда ти сирће не ваља.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hronicni prostatitis
PostPoslato: Sre Mar 20, 2019 8:35 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Nov 02, 2018 11:43 am
Postovi: 28
Evo treci put idem kod Urologa iz veceg grada i veceg valjda znanja.On je zaista cenjen i vazi za najboljeg ne samo u tom gradu (3 po velicini u Srbiji) već i šire.
Donosim mu nove rezultate,sveže...spermokultura ok,urin čist nema bakterija ali ima je ko prosli put u uretri-opet e.coli.
Na moje zalopojke da me bole tj tište testisi i da i dalje i pored antibiotika imam nelagodu u mokracnoj cevi...rece mi da on ne vidi nista strasno na osnovu rezultata i da pijem 3l vode i d manozu plus cajeve i da
Se prirodno lecim.
Nista...odo kuci pokunjen...ponizen...uzeh lugol i vitamin c liposomalni i mg hlorid i reko sebi GLUPANE


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hronicni prostatitis
PostPoslato: Čet Mar 21, 2019 9:54 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Ниси ти глупан већ само необавештен и ниси у току. Кажу да државног лекара не можеш да убедиш да си болестан, а приватног да си здрав.

Када се будеш још боље информисао видећеш да 80% препарата у апотекама ништа не ваља и нећеш наседати на рекламе о таквим стварима као што су липосомални витамин Ц, магнезијум хлорид и остало.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hronicni prostatitis
PostPoslato: Ned Apr 21, 2019 3:46 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Apr 21, 2019 2:59 pm
Postovi: 2
Pozdrav svima,
Novi sam na ovom forumu, imam 28 godina, i zelim sa vama da podijelim svoje iskustvo...
Naime, prije tacno godinu dana, usljed boravka u hladnoj vodi dobio sam peckanje prilikom mokrenja, a nakon nekoliko dana i osjecaj kao da mi mravi protrce duz cijelog penisa i uskoce u testisima...
Mislio sam proci ce samo od sebe ali ne prolazi ni poslije nedelju dana... Uradim obicni nalaz urina koji pokaze samo 83 leukocita (urin radjen na aparatu ne na mikroskopu), i doktor kaze "nije to nista, mala neka upalica, povukao si malo s nogu, evo ti Palisept kapsule i ponovi nalaz urina za 5 dana"...Kad sam nalaz ponovio, bilo je oko 40 leukocita u urinu, nije bilo peckanja, ali je poceo bol u lijevom testisu i sperma mi dobije izrazito zutu boju...Doktor mi pripise Ciprinol 10 dana 2x1, bez briseva i ostalih cuda... Poslije prve kapsule dobijem groznicu, a ujutru, nakon obavljenje duze nuzde primijetim kao zuckastu sluz iz penisa, jedna kao kapljica (moja je pretpostavka bila da je to izaslo iz prostate)...Nakon nekoliko dana od terapije, sperma je pocela da se cisti, smanjivala se zuckasta boja, ali sam primijetio da mi slabi libido (vjerovatno od straha, jer mi zaista u tom periodu nije bilo svejedno)...Nakon ispijenog ciprinola, poslednji dan se javim drugom ljekaru, koji mi kaze da ispijem dovicin, 400 mg odjednom, i jos 6 dana po 100 mg...zatrazim mu upute na briseve, i uput za urologa... Odradim nalaz urina koji sad bijase potpuno cist, bez patoloskog broja leukocita, i nakon dva dana podjem kod urologa ...On mi konstatuje da moja prostata ima neke oziljke (prostatolite) od ranije, nije uvecana itd. i kaze mi da nastavim sa Dovicinom dok ga ne ispijem, ukljuci mi Summamed od 1gr na kraju dovicina, i kad ispijem kompletnu terapiju da sacekam 3 nedelje pa uradim briseve uretre( jer je rekao da mora terapiju na slijepo da nastavi, kako bi unistio ako ima bilo kakva bakterija)....U medjuvremenu bol u testisu se povuce, nema leukocita u urinu, nakon par nedelja uradim spermo i urinokulturu koje su bile sterilne, ali nekoliko dana prije nego sto sam uradio briseve podjem na more, i primijetim malo cesce mokrenje poslije kupanja...Uradim sve briseve, i svi budu sterilni...Ali ostaje cesce mokrenje, nekoliko kapljica uvijek zavrsi u gacama nakon mokrenja, i slabija erekcija...Vratim se kod urologa koji mi kaze "to je sve od ovih oziljaka u prostati"...Da mi da pijem Prosterbe biljne kapsule mjesec dana, koje mi nijesu nesto bas pomogle...Nakon par mjeseci opet podjem na kontrolu kod njega, nalaz urina u tri mlaza je bio cist, i on mi opet pripise biljnu Proxanu , i tablete cinka i selena 4 mjeseca i da dodjem onda opet na kontrolu...Problemi isti i nakon 4 mjeseca, cesce mokrenje (7-8 puta dnevno) ali sam primijetio kad sam na nekom sastanku ili radim nesto pa "zaboravim na prostatu", onda nemam nagon za mokrenje...Na ponovnoj kontroli, urolog mi pripise Regen 50 Strong i Qurol, od kojih mi je bilo malo lakse u smislu cesceg mokrenja (sad nekih 5-6 puta), i vratio mi se libido (ali ne na istom nivou kao ranije)...
Nemam nikakvih bolova, sem sto sam primijetio da sperma vise ne "izlijece" kao nekad, ta neka kao slabost u tijelu penisa koja me tjera da podjem na mokrenje, i sto mi uvijek zaostane nekoliko kapljica u boksericama nakon mokrenja...
Sad sam laganiji sto se tice psihe, a prije sam bas razmisljao o svemu ovome i nisam se mogao pomiriti sa time...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hronicni prostatitis
PostPoslato: Čet Maj 02, 2019 8:57 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Feb 27, 2019 8:25 am
Postovi: 28
Pozdrav persijanac i svima na Forum. Evo dok se neko strucniji ne javi da ti ja napisem nesto, kao prvo kako je tvoj doktor ustanovio da imas te prostatolite? Na slepo ili rendgenom? Drugo mislim da nije sve prostatitis ako cesto mokris. Trece pokusaj da se opustis i da ne mislis na to toliko. Mozda je psiha upitanju..trece dali si imao nezasticen sex? I jos nesto Dali imas neki sekret tokom mokrenja ili dali tije mokraca Drugacije boje recimo mutna?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hronicni prostatitis
PostPoslato: Uto Maj 07, 2019 3:37 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Apr 21, 2019 2:59 pm
Postovi: 2
Davincicode12 pozdrav i tebi... Dooktor je ustanovio prostatolit u lijevom reznju pomocu ultrazvuka, cak je okrenuo monitor da mi pokaze bijelu sjenku u prostati, i isprintao mi screenshoot ultrazvuka prostate na kojem se jasno vidi bijela masa u ovojnici prostate ( ali kaze da to danas ima 90% momaka). Nezasticeni sex nijesam nikad imao, mozda jesam onaj peting, ali da li je moglo doci do kontakta sluzi vagine i otvora penisa, jeste sigurno...
Mokraca mi je normalne boje, nema mirisa, nema cudne sluzi, sem ponekad izjutra nakon erekcije vidim prozirnu kapljicu (to je valjda normalno zbog erekcije da je istisnut sadrzaj iz prostate - sperma, ali je to bas rijetko)...
Nemam nikakvih bolova, ni prilikom sexa, ni prilikom ejakulacije..Samo taj podmukli nagon za mokrenje...Kad sam na poslu, za 8 sati pomokrim se 2 puta, ali kad sam kod kuce, za isto toliko vremena pomokrio bih se 5 puta (i da je isti unos tecnosti)... :lol: :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hronicni prostatitis
PostPoslato: Ned Maj 26, 2019 9:37 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Nov 02, 2018 11:43 am
Postovi: 28
Kod mene se Lugol najbolje pokazao ali cim krenem fa ga koristim javi se bol u predelu zucne kese ili jetre...nemam kamenje u z.kesi...zbog tog boluckanja sam nekoliko puta prekidao sa Lugolom...da li da istrpim taj bol i nastavim?Nisam preterao u doziranju kapi postepeno sam ih povecavao sa 2 do 6.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hronicni prostatitis
PostPoslato: Ned Maj 26, 2019 12:55 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
kojot043, јод и Луголов раствор баш никакве везе немају са жучном кесом или јетром.

Како беше пијеш Лугол? Са јабуковим сирћетом?

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hronicni prostatitis
PostPoslato: Ned Maj 26, 2019 10:57 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Nov 02, 2018 11:43 am
Postovi: 28
Da sa jabukovim...od divljih jabuka.Mozda da izbacim sirće?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hronicni prostatitis
PostPoslato: Ned Maj 26, 2019 11:39 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Вероватно те боли желудац од сирћета. Немој да избациш сирће него убаци мед. Стави га тек толико да ти напитак буде пријатан за пиће - ни кисео ни сладак.

Ако пијеш после јела не би смело да ти смета. Када га узимаш?

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 314 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 40 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: