Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 18 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: LABOMEDICA - nestrucno lecenje
PostPoslato: Ned Feb 24, 2019 11:08 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Feb 24, 2019 11:01 pm
Postovi: 2
Neznalice ili Prevaranti(vrv oba)

Dr. Novica Andjelkovic mi je otkrio ureaplazmu u spermi, i lecenje je bilo 5 dana pijenje antibiotika pa 5 dana pauze pa opet testiranje. Sem prvog testiranja mi je pisalo da imam neke mala kolicine te bakterije(dakle neodredjeni broj)

Ureaplazma se otkriva brisom ne iz spreme(ima zasto) i lecenje se obavlja tako sto se popije antibiotik(odgovarajuci) i pauzira 30 dana pa opet bris. Vrednost ureaplazme manja od 1000 se ne leci.

Elem kod dr. Andjelkovica tako ostavih 10000din da bih posle kod specijalista za ovu oblast saznao da se to tako ne radi.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: LABOMEDICA - nestrucno lecenje
PostPoslato: Pon Feb 25, 2019 11:34 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Десет лекара - десет дијагноза. И сваки по свакоме пљује.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: LABOMEDICA - nestrucno lecenje
PostPoslato: Pon Dec 16, 2019 11:46 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Dec 16, 2019 11:43 pm
Postovi: 6
Zdravo. I ja imam lose isukustvo sa LaboMedicom i doticnim doktorom Novicom. Da li si razmisljao da ih prijavis ili tuzis?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: LABOMEDICA - nestrucno lecenje
PostPoslato: Pon Dec 16, 2019 11:47 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Dec 16, 2019 11:43 pm
Postovi: 6
Meni uopste nisu uzlei bris kako treba i ispalo je da sam negativan na gonokok a zapravo nisam. Tek kada sam otisao kod drugog urologa jedna inekcija je resila sve..a pre toga se nepotrebno patio bacio novac


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: LABOMEDICA - nestrucno lecenje
PostPoslato: Pet Dec 20, 2019 12:04 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Feb 24, 2019 11:01 pm
Postovi: 2
Zdravo,

nisam tuzio doktora jer nisam imao nekih komplikacija, srecom sam posumnjao da nesto nije u redu pa sam otisao u zavod na uglu K. Marije i Despota Stefana kod doktora Bijelica(cini mi se da je tako prezime) koji vec zna za ovog ludaka i bukvalno ga je zvao posle toga i reko mu da prestane da tako leci(truje) ljude.
Ali ko god je imao nekih problema treba da posegne za tuzbom jer covek pogresno leci ljude i nema zvanja za to sto radi.
Rado bih bio svedok u samom procesu ako treba.

Tu sam za sva dodatna pitanja.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: LABOMEDICA - nestrucno lecenje
PostPoslato: Ned Feb 16, 2020 5:27 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Dec 16, 2019 11:43 pm
Postovi: 6
Zdravo,
Izvini tek sada sam video da ti se nisam zahvalio na tvom odgovoru i podršci.
Upravo pripremam tužbu odnosno planiram da prijavim kliniku Labomedica, zdravstvenoj inspekciji. Ako se slažeš pomenuo bih i tebe odnosno tvoj slučaj kakobih dodatno dalo težini njihovog diletantizma i nestručnosti. Naravno uz tvoju dozvolu.

Ukoliko se slažeš mogu ti poslati celokupan svoj tektst emailom. Moj email je [email protected] te me mozes kontaktirati.
Hvala unapred.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: LABOMEDICA - nestrucno lecenje
PostPoslato: Sre Mar 18, 2020 10:25 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Mar 18, 2020 10:15 am
Postovi: 3
kolos988 je napisao:
Zdravo,

nisam tuzio doktora jer nisam imao nekih komplikacija, srecom sam posumnjao da nesto nije u redu pa sam otisao u zavod na uglu K. Marije i Despota Stefana kod doktora Bijelica(cini mi se da je tako prezime) koji vec zna za ovog ludaka i bukvalno ga je zvao posle toga i reko mu da prestane da tako leci(truje) ljude.
Ali ko god je imao nekih problema treba da posegne za tuzbom jer covek pogresno leci ljude i nema zvanja za to sto radi.
Rado bih bio svedok u samom procesu ako treba.

Tu sam za sva dodatna pitanja.


I mene trenutno leči pomenuti dr Anđelković. Radio sam bris uretre kod njih, ustanovljeno da imam ureaplazmu preko deset hiljada. Jednom terapijom antibiotika svedena je na ispod deset hiljada, a posle druge na nalazu piše da je pozitivna (mali broj). E sad, doktor sve vreme insistira da dam i spermu kako bi i tu testirali prisustvo ureaplazme jer kaže ako je dublje otišla u testise moraće da se leči još. Iako nigde drugde nisam našao da iko radi takav test ili da piše nešto o tome da se ureaplazma može naći i u testisima. I stigne mi rezultat da sad u spermi opet imam preko deset hiljada ureaplazmu.

I meni je ovo već debelo sumnjivo i nisam siguran da li znaju uopšte šta rade ili mi samo uzimaju pare. Potrebno mi je još nečije mišljenje, po mogućstvu urologa koji je specijalizovan za to. S tim u vezi me zanima gde si tačno to išao, na koji zavod misliš, za Kožne i venerične bolesti u Džordža Vašingtona? I ako bi mogao da se setiš tačnog imena lekara kod kojeg si bio tamo. Ili neko drugi ako ima da preporuči nekog dobrog urologa u Beogradu, privatno ili državno, svejedno, samo da rešim ovaj problem već jednom.

Hvala unapred.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: LABOMEDICA - nestrucno lecenje
PostPoslato: Sre Mar 18, 2020 10:37 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Dec 16, 2019 11:43 pm
Postovi: 6
Zdravo.
Stvarno mi je zao sto su nasli jos jednu zrtvu.
Prosto ne mogu da verujem. Isti sablon koriste. To sto ti oni traze dodatno spermu nema smisla. To je obican spermogram koji nista ne pokazuje. To su mi rekli dvojica urologa i jedan dermatovenerolog. To su meni naplatili 6.000din. a pre toga prekp 3.000.

Predlazem da ides u zavod kod doktora dermatovenerologa dr Milana Bjekica. On dobro poznaje tu labarototiju i ne bi bio jedini koji je dosao kod njega nakon labomedice.. Dobar je doktor. On radi u zavodu za kozne i venericne bolesti u Dz. Vasingtona.

Nazalost urolog kod kojeg sam otisao nakon labomedice, koji me je izlecio je preminuo u medjuvremenu. Predlazem da prvo da odes kod dr Milana Bjekica. Pa ako treba onda kod drzvanih urologa u zavodu u Bircaninovoj ulici (tamo jos nisam bio) ali sam se raspitivao.

Pregled se ne zakazuje u zavodu za kozne bolesti nego samo dodjes u vreme kada doktor radi (po podne ili pre podne) i sacekas red. Ne cekas dugo. Bar ja nisam. Mslim da danas radi po podne a sutra i prekosutra pre podne...ali proveri telefonom https://www.kvb.org.rs/.

Nadam se da ces brzo resiti problem a ne da se mucis kao ja.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: LABOMEDICA - nestrucno lecenje
PostPoslato: Sre Mar 18, 2020 10:57 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Mar 18, 2020 10:15 am
Postovi: 3
Hvala na odgovoru. Nadam se da će se i kolos javiti sa svojim iskustvom. Videću da odem kod tog dr Bjekića, mada pitanje kakav je sad haos i tamo zbog ove epidemije korone. Ako je ovo sve tačno što kažete i dr Bjekić to potvrdi, stvarno su zreli za tužbu. Ja sam kod njih otišao jer mi je u spermogramu koji sam dao u jednoj drugoj laboratoriji nađen povećan broj leukocita, a spermokultura je bila u redu, pa sam kod njih radio uretralni bris jer je bio na nekoj akciji, povoljnije nego kod drugih. I otkriju mi tu ureaplazmu. Međutim prva sumnja je počela da se javlja kad mi je on davao terapiju po pet dana antibiotikom, a suprugin ginekolog rekla da bi terapija trebalo minimum deset dana da traje, pre ponovnog testiranja, naravno uz pauzu. Zatim sam pisao dr Bojoviću sa istoimene privatne klinike, gde mi je i on to potvrdio, i rekao da bi pauza trebalo da bude minimum tri nedelje po prestanku uzimanja antibiotika, a ne samo pet dana. Isto tako mi je rekao da nema potrebe da radim test na prisustvo ureaplazme u spermi. Onda naletim na ovaj forum i pročitam sve ovo, a uz to vidim da je dr Anđelković lekar opšte prakse, a ne urolog ili dermatovenerolog. Ali ajde reko da uradim i taj paket spermograma, spermokulture i ureaplazme u spermi (tj. to je paket isti kao za bris ureaplazma, mikoplazma i gonokok) i frapiram se kad videh da opet piše da imam preko deset hiljada ureaplazme ali sada u spermi, a na poslednjem uretralnom brisu je stajalo mali broj, baš tim rečima. Tako da mi definitivno treba još neko mišljenje, ne želim da se kljukam antibioticima bez ikakvog smisla i da svakih deset dana dajem po nekoliko hiljada dinara na ta testiranja. A supruga i ja planiramo dete pa želim što pre da izlečim ovo.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: LABOMEDICA - nestrucno lecenje
PostPoslato: Sre Mar 18, 2020 11:08 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Dec 16, 2019 11:43 pm
Postovi: 6
Definitivno treba da zaobidjes LaboMedicu. Ja sam se ozbiljno pripremao za tuzbu i detaljno prolazio kroz celu situaciju sa dr Milanom Bjekicem i isao zdravstveni inspekciju i rekli su mi da ne mogu apsolutno nista da uradim povodom toga...mogu lako da obore dokaze i slicno...razocarao sam se...ocigledno i da je ta LaboMedica svesna toga i zbog toga se tako ponasaju. Ja sam isao u Labomediku i trazio pare nazad..prilicno su bili opusteni i otkacili me.

Nisam doktor ali kako su meni rekli neki doktori ureplazama se na zapadu vise ni ne leci kada dostigne neki broj. Jer ureplazmu prakticno ima vecina sekusulano aktvnih ljudi i da je maltene normlana stvar. Ali bolje ce ti to objasniti doktori.

Kada sam uporedio kako mi je uzet bris u Labomedici a kako kod doktora koji me izlecio nakon njih, to su totalno razlicito uzeti brisevi. Hocu da kazem da u Labomedici pomenuti doktor ne ume da uradi pravilno bris i samim tim ni rezultat ne moze da bude odgovarajuci.

Jedino sto nam preostaje je da negativno pricamo i njima i rasirimo vesti o njima ali mislim da je i od toga mrka kapa.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: LABOMEDICA - nestrucno lecenje
PostPoslato: Sre Mar 18, 2020 11:16 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Mar 18, 2020 10:15 am
Postovi: 3
Užas, a tako fino deluju, još imaju i dobre review-e na Google-u. Ništa, idem kod dr Bjekića čim pre, a za dalje ćemo videti. Ne mogu da verujem da to tako mogu da rade, i da im niko ništa ne može, i da ko zna koliko ljudi na taj pogrešan način leče. A ljudi uglavnom dolaze da izleče ureaplazmu zbog planiranja trudnoće. Ja da nismo supruga i ja krenuli s tim ne bih ni znao da je imam, jer je potpuno asimptomatska, bar u mom slučaju. Samo da je se otkačim i da posle bude sve dobro u vezi toga.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: LABOMEDICA - nestrucno lecenje
PostPoslato: Sre Mar 18, 2020 11:41 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Dec 16, 2019 11:43 pm
Postovi: 6
Verovatno imaju dobar review jer je placen preko Google Ads i slicno...verovatno vestacki... jer nismo nas trojica sa foruma jedini slucajevi. Ne secam se cifre koju je dr Milan Bjekic rekao.
U svakom slucaju dobar je start de prekinete sa LaboMedicom i krenete od dr Milana Bjekica i dalje kako vam on preporuci ili uputi.

Stvarno sam se osetio nemocno. Osecao sam cak kao svoju gradjansku duznost da uredim nesto povodom njih i stvanro sam se potrudio, pricao sa pravnicima, doktorima, inspektorima itd... i svi su rekli od toga nema nista....nazalost zivimo na divljem zapadu i samo da molis boga da imas srece u zivotu. Nekada ne mozes da budes ni dovoljno pametan.

Ja sam isto prenaglio i otisao prvo sto mi je iskocilo na internetu a to su oni. Nije mi bilo cak ni do para nego su mi ostavili utisak da su stvaro specijalizovani za to... a zapravo je njihova specijalizacija totalno druge vrste.


Srecno. Nadam se da ces ti i tvoja supraga kroz sve ovo proci sto bezbolnije.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: LABOMEDICA - nestrucno lecenje
PostPoslato: Pet Avg 28, 2020 10:25 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Jan 21, 2018 2:06 pm
Postovi: 9
Само да потврдим све ово изнад што стњ писали...ја сам нажалост кренуо да се лечим код њега и у току ми је лечење... Имам уреаплазму и ево лечим се већ 2 месеца, не може да ми погоди антибиотик...дао сам пара и пара на поновна тесторања ,сад ме тера да радим спермокултуру...променио сам 3 антибиотика и даље се нисам излечио... Мислио сам да је матор човек па те тек тако отаља али уствари озбиљан преварант...кад год имам неко питање он ми одговори нешто невезано за питање... Ко зна и да ли су тестови исправни .. у сваком случају ником не препоручујем да иде тамо


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 18 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 10 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: