Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 463 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2, 3, 4, 5 ... 31  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Akne
PostPoslato: Sre Jan 23, 2019 1:06 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jan 23, 2019 12:52 am
Postovi: 12
Pozdrav svima, imam 29 godina i jos uvek imam problem sa aknama na licu tj na obrazima. Procitao i prostudirao sve moguce forume i sve zive preparate sem roakutana jer mislim da je preagresivan. Isao sam jedno 4 puta kod dermatologa i sve to pomogne povremeno, koristio sam Acne Intensive Formulu, moje iskustvo sto se tog seta tice je solidno, pomoglo mi jeste ali se posle 7 meseci ponovo sve vratilo, koristio sam Doroslovac losion sa salicilnom i Klindamicin i mixturu Lutz, i to mi je pomoglo neko vreme pa opet se vrate i tako stalno... probao sam Acnefug oxid wash, sa benzoilom, posle mesec dana sam samo primetio da mi je malo iscistio pore nista vise, i na kraju sam uzeo na svoju ruku Skinoren kremu, pa cemo videti sta ce ona pokazati, e sad zanima me sa cime moze da se kombinuje Skinoren krema, da li sme sa Doroslovcem tj sa salicilnom kiselinom ili samo ona... da napomenem da mi je koza masna da se sija nekad kao kremu da imam...Pozdrav :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Akne
PostPoslato: Sre Jan 23, 2019 9:05 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Узрок таквих проблема са кожом је проблем са неким од унутрашњих органа у комбинацији са исхраном богатом хемијом. Тотално избаци хемију из исхране па ћеш видети за неколико месеци како ће се лице очистити.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Akne
PostPoslato: Sre Jan 23, 2019 4:21 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jan 23, 2019 12:52 am
Postovi: 12
aaaca je napisao:
Узрок таквих проблема са кожом је проблем са неким од унутрашњих органа у комбинацији са исхраном богатом хемијом. Тотално избаци хемију из исхране па ћеш видети за неколико месеци како ће се лице очистити.


Hmm pa ne jedem bas nesto preterano nezdravu hranu, nisam ni primetio da mi nesto od hrane smeta toliko, sem przenih jaja, ima verovatno i to uticaja, i plus genetika iz blize familije i pojacano lucenje lojnih zlezda :/


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Akne
PostPoslato: Čet Jan 24, 2019 3:34 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Пусти генетику. Навике су проблем. Вероватно се слично храните.

Мени је довољно да попијем три нес кафе из аутомата па да следећих месец дана имам флеке на кожи које личе на опекотине. Пре месец и нешто нешто ме ухватило па сам појео неколико паштета за десетак дана. Да само знаш шта ми је све изашло по лицу. То се углавном све очисти за месец дана под условом да ништа од хемије не унесем у том периоду.

Напиши ми детаљно шта једеш и пијеш.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Akne
PostPoslato: Sre Feb 20, 2019 1:01 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jan 23, 2019 12:52 am
Postovi: 12
aaaca je napisao:
Пусти генетику. Навике су проблем. Вероватно се слично храните.

Мени је довољно да попијем три нес кафе из аутомата па да следећих месец дана имам флеке на кожи које личе на опекотине. Пре месец и нешто нешто ме ухватило па сам појео неколико паштета за десетак дана. Да само знаш шта ми је све изашло по лицу. То се углавном све очисти за месец дана под условом да ништа од хемије не унесем у том периоду.

Напиши ми детаљно шта једеш и пијеш.



Ja mlecne proizvode izbegavam, i realno kafe sa dodatkom mleka ne volim, jedem ono u principu sve od mesa piletinu, krompir, boraniju, kupus, pasulj, zitarice, povrce... itd pijem kolu ali ono trudim se da je sto manje konzumiram...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Akne
PostPoslato: Sre Feb 20, 2019 1:01 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Млеко и млечни производи нису проблем ако су стварно млечни производи. Ако у њима има антибиотика, соје, карагенана, густина, хормона онда је то проблематично исто као и било која друга фабрички прерађена храна.

Пређи само на чисту воду а све остало избаци из употребе бар пола године.

Од хране треба да водиш рачуна где купујеш да не буде пуна хормона и антибиотика.

Оно што си ми написао сасвим је довољно да имаш проблема са кожом, а за оно што ниси написао још је плус на то.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Akne
PostPoslato: Sub Maj 18, 2019 1:40 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Maj 17, 2019 11:44 pm
Postovi: 2
Zdravo, ljudi.
Da li je neko imao problem s bubuljicima u kosi i da li imate savet kako da i se resim?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Akne
PostPoslato: Ned Maj 19, 2019 2:36 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jan 23, 2019 12:52 am
Postovi: 12
[quote="greengrass"]Zdravo, ljudi.
Da li je neko imao problem s bubuljicima u kosi i da li imate savet kako da i se resim?[/quote]


I kod mene su problem sto i po glavi kosi izlaze, a razlog tome su lojne zlezde, ako imas perut mozes probacti Medical Plants sampon za kosu ima cink, meni je on drzao pod kontrolom i perut i bubuljice


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Akne
PostPoslato: Ned Maj 19, 2019 11:06 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
За бубуљице у коси могао би да пробаш са додавањем јабуковог сирћета или соде бикарбоне у последњу воду за испирање косе. Ако ти после месец дана једна варијанта не помогне, почнеш другу.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Akne
PostPoslato: Uto Maj 28, 2019 11:05 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Maj 17, 2019 11:44 pm
Postovi: 2
Bio sam u nekoj guzvi, pa ne stigoh da vam odgovorim.
Hvala vam puno na savetima, probacu jedno, po jedno, pa se nadam da ce nesto biti uspesno :)

Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Akne
PostPoslato: Sre Maj 29, 2019 4:27 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jan 23, 2019 12:52 am
Postovi: 12
E da slozio bih se sa Aaaca, jabukovo sirce je aha kiselina tj vocna kiselina a one se takodje koriste kod tretmana lica akni, cak stavise mislim da cu i ja da probam to, za sada nemam nekih akni velikih a kada ih bude to je haos, boli me maltene cela glava haha, i nemoj da koristis neke jake sampone, vec ono bas blage,meni odgovaraju deciji ponekad. Srecnoo


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Akne
PostPoslato: Čet Maj 30, 2019 12:34 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Јавите ако нађете неко квалитетно јабуково сирће. Користим "Др Андра" и Вино Жупа али нисам сигуран у њихов квалитет.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 463 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2, 3, 4, 5 ... 31  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 28 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: