Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 11 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Mek glans penisa
PostPoslato: Čet Jan 31, 2013 6:27 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jan 28, 2013 10:20 pm
Postovi: 5
Vec sam postavio ovu temu, cini mi se na pogresnom mestu o.O
Zato cu samo kopirati:

Vec jedno vreme pokusavam da shvatim sta mi se desava, i pored dosta zakljucaka do kojih sam dosao, shvatio sam da mi je glans/glavic penisa nedovoljno cvrst.
Pitanje je, u stvari, da li je to tacno? da li je moguce da nema dovoljno krvi u njemu, iako duz penisa ima? Da li je to moguci razlog ponekada neuspele penetracije u nekim pozama? Ili je svima on mek, i osetljiv?
Jer kada treba da dodje do penetracije kao da nije dovoljno cvrst da udje, a stoji na skoro maksimalnoj erekciji.
Ako je to problem, kako da ga resim???
HITNO!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Mek glans penisa
PostPoslato: Čet Jan 31, 2013 10:39 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Jan 15, 2009 7:10 pm
Postovi: 2290
glavic i jeste malo meksi u odnosu na telo penisa, on predstavlja prosirenje onog mekseg dela koje ide sa donje strane penisa, a cvrstinu mu daju kavernozna tela (potrazi sematske slike anatomije na google)...ako su ona dovoljno cvrsta ne bi trebalo da bude nekih vecih problema sa penetracijom...glavic moze da bude osetljiv nevezano za cvrstinu, iz raznih razloga, treba samo iskljuciti neku upalu ili problem sa kozicom...
ako zaista postoji neki znacajni problem s penetracijom najvolje je da se javis na pregled da se vidi da li je sve u redu...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Mek glans penisa
PostPoslato: Čet Jan 31, 2013 11:09 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jan 28, 2013 10:20 pm
Postovi: 5
Ok. Situacija je takva da kad pritisnem sa dva prsta glavic, on se skoro skroz spljosti, uopste nema neku cvrstinu. Kada uhvatim za koren, ili telo, osetim kako je vise krvi u njemu. I cini mi se da imam problem sa frenulumom, jer kada god vratim kozicu u punoj erekciji, ona se ne vrati normalno, vec bude NABORANA ka spolja. I pritom, cim malo splasne, ako ne i pri punoj erekciji, tezi da se vrati. Najveci problem mi je kada se to desi a vec sam stavio kondom. Onda ne mogu da povratim erekciju, i moram da menjam kondom. Tako sam bacio bar isto kondoma koliko sam i potrosio. Pa se sada pitam da nije mozda sve zbog cvrstine glavica i frenuluma?
Zaista mi nista vise nije jasno. Sve sam stavio kao moguci scenario, i da mi je premali glavic, i da mi je prevelika kozica i premali frenulum, i da je do psihe, posto se ne psihu sve vise odrazava, i da je problem sto mi je KRIV. I razmisljam o svim mogucim resenjima, pa i obrezivanju na kraju krajeva. Zaista sam u nezgodnjoj i neprijatnoj situaciji.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Mek glans penisa
PostPoslato: Sub Feb 02, 2013 4:40 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jan 28, 2013 10:20 pm
Postovi: 5
Da li cu dobiti neki dalji odgovor? Zaista mi je neprijatno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Mek glans penisa
PostPoslato: Pon Feb 04, 2013 6:15 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Sep 26, 2011 12:04 am
Postovi: 267
Pozdrav.

Koliko imaš godina?

Da li i tokom masturbacije primećuješ da ti je glavić manje tvrd ili samo u toku seksa?

Zašto razmišljaš o obrezivanju? Da li možeš bez problema da prevučeš kožu preko glavića u erekciji?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Mek glans penisa
PostPoslato: Uto Feb 05, 2019 9:24 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Feb 05, 2019 9:07 pm
Postovi: 1
I ja takodje imam isti problem, isto mi je glavic stalno mekan kada je penis u erekciji. Zanima me u cemu je problem i moze li se to resiti?


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 11 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 55 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: