Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 34 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Mar 21, 2009 4:27 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jul 24, 2008 10:36 am
Postovi: 5
E, jel zna neko u koliko sati te "otpushtaju" iz bolnice?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Apr 11, 2009 8:29 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Nov 30, 2008 6:55 pm
Postovi: 16
Lokacija: Beograd
Mene zanima posle koliko tacno spadaju otoci, jer je proslo 2 meseca od moje operacije i ja jos uvek imam otok sa jedne strane nosa koji svi primecuju? :-?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa na VMA - kakva su vam iskustva?
PostPoslato: Ned Jan 17, 2010 10:52 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Jan 17, 2010 10:35 pm
Postovi: 1
Da li neko ima iskustva ili neke informacije o doktoru Kozarskom sa vma.On i doktor Bjelic treba da mi rade operaciju nosa?

Hvala,
Jelena


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa na VMA - kakva su vam iskustva?
PostPoslato: Sub Jun 30, 2012 5:15 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jun 30, 2012 5:10 pm
Postovi: 2
Nikako kod Dr Dusana Bjelica na VMA. Ja imam jako lose iskustvo. Nadam se da niste otisli kod njega. Ocajna sam


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa na VMA - kakva su vam iskustva?
PostPoslato: Čet Jul 12, 2012 2:58 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jul 12, 2012 2:01 am
Postovi: 1
Uhhh, procitao sam sve sto ste pisali... :D Ovako, od skoro razmisljam o operaciji nosa, trenirao sam kik-boks i lomio ga vise puta, sto na mecevima, treninzima, ulicnim tucama.. Mslm da sam ga lomio vise od 7,8 puta! :/ Pa sad iskreno nemam nos, nego pesnicu na faci. Ja nemam kompleks od toga, niti imam manje prolaza kod devojaka, cak sto vise mnogima se i svidja, ali mene mnogo puta boli, pogotovo kad se probudim ujutru, skroz otekne i tesko disem, ponekad ne mogu uopste da disem... Meni majka radi na vma, rekla mi je da gore jako lose rade to, ali citam vi koji imate vec iskustva sa doticnim lekarima da su odradili posao kako treba. I zanima me kakva je to tacno operacija, koliko traje vremenski i za koliko vremena bih mogao da se vratim svojim svakodnevnim aktivnostima ? I naravno cena operacije ? Ne zelim da mesam majku u sve to, kolega koleginica ovo ono, cist racun duga ljubav. ;) Hvala unapred, poZz :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa na VMA - kakva su vam iskustva?
PostPoslato: Čet Jul 19, 2012 2:09 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jul 22, 2011 11:27 am
Postovi: 2
mileva123 je napisao:
Nikako kod Dr Dusana Bjelica na VMA. Ja imam jako lose iskustvo. Nadam se da niste otisli kod njega. Ocajna sam


Zasto tako? Mene je operisao dr Dusan Bijelic pre dve nedelje. Ja i jos osam nas koji smo zajedno lezali smo zaista imali odlicna iskustva sa njim. I svi smo prezadovoljni. Ja ga toplo preporucujem svima. Vrhunski strucnjak, i divan covek!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa na VMA - kakva su vam iskustva?
PostPoslato: Sub Jul 21, 2012 12:42 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jul 22, 2011 11:27 am
Postovi: 2
magarac je napisao:
Uhhh, procitao sam sve sto ste pisali... :D Ovako, od skoro razmisljam o operaciji nosa, trenirao sam kik-boks i lomio ga vise puta, sto na mecevima, treninzima, ulicnim tucama.. Mslm da sam ga lomio vise od 7,8 puta! :/ Pa sad iskreno nemam nos, nego pesnicu na faci. Ja nemam kompleks od toga, niti imam manje prolaza kod devojaka, cak sto vise mnogima se i svidja, ali mene mnogo puta boli, pogotovo kad se probudim ujutru, skroz otekne i tesko disem, ponekad ne mogu uopste da disem... Meni majka radi na vma, rekla mi je da gore jako lose rade to, ali citam vi koji imate vec iskustva sa doticnim lekarima da su odradili posao kako treba. I zanima me kakva je to tacno operacija, koliko traje vremenski i za koliko vremena bih mogao da se vratim svojim svakodnevnim aktivnostima ? I naravno cena operacije ? Ne zelim da mesam majku u sve to, kolega koleginica ovo ono, cist racun duga ljubav. ;) Hvala unapred, poZz :)


Za cenu sve zavisi koje osiguranje imas. Ja sam npr. civilni osiguranik, osigurana sam kao nezaposleno lice, i nista nisam platila.
Sto se vremena operacije tice, to sve zavisi od vrste intervencije.
Tamponi se obicno vade posle 7 dana. E sada, postoperativni tok takodje zavisi od vrste intervencije. U svakom slucaju prvih par meseci (minimum dva) treba jako voditi racuna i paziti da ne dodje do bilo kakvog udarca, jer je sve to jos sveze i osetljivo i treba vremena da zaraste. Nema npr. nosenja naocara i slicno. Za otoke i podlive je sve individualno i zavisi od osobe do osobe. Najbolje je da odes na pregled kod doktora, i popricas sa njim, jer ce ti on dati najbolje informacije. Na VMA ima nekoliko njih koji rade tu operaciju. Mene je operisao dr Dusan Bijelic i ja ti ga preporucujem. :-) Srecno!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa na VMA - kakva su vam iskustva?
PostPoslato: Sre Mar 11, 2015 10:30 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Mar 11, 2015 10:25 am
Postovi: 1
Dr Dusan Bijelic je najobicniji kriminalac, koji je mom detetu unakazio zdravlje i izgled, tkivo ukrao i verovatno prodao nekome ko je bolje platio.Bezite od njega i svakog drugog lekara koji je ikada radio na VMA.Sad cujem da su ga penzionisali, kao da to nesto menja, kada je ustanova kriminalna.Operisite se privatno, po mogustvu van zemlje.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa na VMA - kakva su vam iskustva?
PostPoslato: Pet Apr 03, 2015 12:22 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Apr 03, 2015 12:19 pm
Postovi: 1
Slazem se sa tobom, jer i ja imam uzasno iskustvo sa tim kasapinom u belom mantilu,kao i dve moje drugarice....ali forum nije mesto za resavanje tih problema, vec Sud.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa na VMA - kakva su vam iskustva?
PostPoslato: Sre Maj 06, 2015 11:25 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jan 23, 2015 4:41 am
Postovi: 2
DusaD poslao sam ti pp


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa na VMA - kakva su vam iskustva?
PostPoslato: Čet Jul 02, 2015 11:42 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jul 02, 2015 11:35 am
Postovi: 2
da li znate gde je najbolje uraditi rinoplastiku i kolika je cena na vma?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa na VMA - kakva su vam iskustva?
PostPoslato: Čet Sep 24, 2015 3:52 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Sep 24, 2015 3:45 pm
Postovi: 2
Konstantno mi curi nos iako je jedna strana zacepljena,sekret mi se sliva u grlo i tu mi i jeste najveci problem. Nikakvi lekovi,kapi i druga cuda ne pomazu, nekoliko puta sam imala zakazanu operaciju devijacije ali su mi je otkazivali zbog "prehladjenosti",mada je to moje hronicno stanje. Da li to sto mi se sekret sliva u grlo tj tamo se zadrzava,moze da smeta operaciji ili ne? Jer ja bez operacije nikada necu izaci iz ovog zacaranog kruga. Ako je neko bio u slicnoj situaciji volela bih da mi odg. Hvala.:) da napomenem da su mi krajnici potpuno uredu


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa na VMA - kakva su vam iskustva?
PostPoslato: Ned Sep 27, 2015 2:05 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Док се не реши цурење, операција није паметан потез. Ако је нека инфекција узрок цурењу, онда би могло да дође до ширења инфекције и великих проблема.

Да ли капи за нос могу да ти отчепе ту зачепљену страну?

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa na VMA - kakva su vam iskustva?
PostPoslato: Pon Dec 31, 2018 3:24 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Dec 31, 2018 12:26 pm
Postovi: 1
Imala sam operaciju,estetsku I uklanjanje devijacije
Kod Dr Bijelica na klinici Una.Covek je sarlatan,prevsrant,olos je blaga rec za tog skota kog kad upoznas mislis da je ljudina koji Zna..A ne zna..Nisam na zalost jedina kojoj je upropastio nos I uzeo ne mali novac.Nudio mi je novu operaciji pod izgovorom da ce sve srediti.Svoju sansu je imao,mene vise pipnuti nece.Iskren ljudski savet je izbegavati tu kljusinu I hohetaplera koji moze zivot da vam uprasti kao sto je meni.Ali sve se u zivotu vraca...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 34 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 7 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: