Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Srce ili pectoralis major mišić?
PostPoslato: Pet Dec 21, 2018 3:47 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Okt 20, 2018 6:29 pm
Postovi: 25
Pozdrav svima,

Naime, pre par dana sam osetio jako treperenje levog pectoralis major mišića, podrhtavao je par sekundi i to je bilo vidljivo golim okom, nakon promene položaja tela je prestalo. I to se dešavalo par puta, uglavnom kada sam ležao na leđima ali se dešavalo i dok sam stajao, ali je uvek prolazilo promenom položaja tela. Kako su dani prolazili ta nasumična treperenja su nestala ali sam počeo da osecam dok udišem i kada izdahnem polako do kraja da na istom mestu osetim jedan, nekad dva do tri jaka i brza/nepravilna otkucaja, i tako svaki 3-4 put kada uzdišem ili izdahnem.

Dijagnostivikovana mi je repiratorna aritmija pre tri godine i išao sam na redovne kontrole bez ikakvih terapija ali do sada nije bilo ikakvih simptoma, ovo sam tek sada počeo da osećam.

Postoji li način da utvrdim da li je problem u pectoralis major mišiću ili je srce u pitanju?

Lekar opšte prakse me je poslušao slušalicama i prepisao četvrtinu leka propranolol dok ne stignem da pregled kardiologa pa i to ne znam da li da pijem ili ne.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 36 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: