Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 314 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 21  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Hronicni prostatitis
PostPoslato: Ned Nov 25, 2018 12:46 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Nov 02, 2018 11:43 am
Postovi: 28
Ne bih se slozio s tobom jer upravo kada sam prvi put koristio ciprofloksacin(citeral) pre 2 meseca,kada sam zaradio na glansu crvenilo i bakteriju posle sexa, posle 3 ili 4 dana pored crvenila koje je bilo jos jace pojavile se i bele naslage,dermatovenorolog je rekao da su gljivice i onda sam dobio hipermangan i triderm kremu a nastavio po njegovom savetu terapiju antibiotikom do kraja.
Tako je i sada posle druge ture koju pijem zbog uretritisa.Sto se nije problem javio izmedju ovih terapija ako nije povezan sa antibiotikom koji mi nikako ne odgovara.
100% je kod mene posledica od ovog citerala ili ti ciprofloxacina ovo sa glansom.
A da treba da uzimam nesto da alkalizujem organizam tu se u potpunosti slazem,pada mi na pamet soda bikerbona bez aluminujuma u casi vode ujutru.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hronicni prostatitis
PostPoslato: Ned Nov 25, 2018 8:02 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Шта нисам у праву? Откуд знаш да ниси превише закишељен? Мене мрзи да пишем када видим да неко не чита пажљиво мој одговор.

Да тај лекар зна шта ради, не би ти против гљивица дао кортикостероиде него антифунгициде: Канестен, Дактанол... Чуј, хиперманган. Што ти није дао плави камен?

То што ти пада на памет сода бикарбона без алуминијума прво провери а немој тек тако да верујеш гласинама по интернету. Откуд алуминијум у соди бикарбони?! Ево ја ћу ти продати соду бикарбону без уранијума за 100 евра по килограму.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hronicni prostatitis
PostPoslato: Ned Dec 02, 2018 1:33 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Nov 02, 2018 11:43 am
Postovi: 28
Stigo mi nemacki Lugol iz Hrvatske.Nabavio sam i grcki Furolin 4 kutije.Sad sam ko magarac izmedju 2 plasta sena.Ne znam sta prvo da uzmem?Ovo pecenje i zarenje pri vrhu penisa nelagoda u glavicu...prostatitis a sada uretritis zeznuta stvar.Aco čestitam ti kako si imao herca da uzmes petrolej iz farbare.Malo sam čitao o petroleju i na tvom sajtu i okolo.Neki pominju Albaniju neki medicinski...postavi Aco sliku tvog petroleja iz farbare ili mi posalji sliku na pp ako ovde ne može.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hronicni prostatitis
PostPoslato: Ned Dec 02, 2018 3:58 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Не знам да ли има контраиндикација за истовремену употребу антибиотика и Луголовог раствора. Колико дуго треба да се пије тај антибиотика а колико дуго Луголов раствор? Прво користи онај што се краће пије.

Па да ти кажем да сам на овом форуму први пут чуо да се петролеј пије у здравствену намену, а после сам чуо и од још неких особа које лично познајем. А мука ме је натерала да га пијем. Ево требао бих да поново почнем једномесечну туру са петролејом али имам неких других експеримената па не могу да постижем. Пијем белу слачицу за нормализацију желудачне киселине и алфалипоинску киселину и тако.

А куповао сам овај петролеј, па је онда нестао, па неки други и тако. Углавном важно је да је бистар, безбојан и без талога.
http://car.rs/prodavnica/petrolej

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hronicni prostatitis
PostPoslato: Čet Dec 13, 2018 11:31 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Nov 02, 2018 11:43 am
Postovi: 28
Pijem 12 dana Lugolov rastvor.Ovaj Nemacki.Pa, ne bih rek'o da je ubio bakterije.Osecam i dalje tegobe u glavicu ali manje.Poceo sam sa 3 kapi i povecao na 6 kapi 3x po 2 uz vodu i jabukovo sirce od divljih jabuka.Al nije mi jasno sta ce mi jabukovo sirće!?Da li si "Inostranstvo" koristio i Selen,neki su na drugim sajtovima pisali o tome da se tako treba zaštititi...postoji PROTOKOL itd.Pa kazu i vitamini B2 I B3 pa vitamin C.Onda i magnezijum i neku zaštitu za jetru kao sto je N-acetilcistein (NAC) i alfa lipoicnu kiselinu ...jel moguće ovo!?
Sto se tiče drugih stvari vezane za moje uzimanje Lugola:
Psihički sam jako dobro,depresije zbog stalne borbe sa bolešću skoro da nema.Energije imam cini se i previše.Nekako mislim da su za mene 4 kapi optimum.Ako popijem lugol oko 18h ne mogu da spavam.Ali nisam umoran.Nastavicu i dalje sa njim jer vidim ima pomaka.Da li Lugol pomaze i u borbi sa bakterijama i gljivicama na glansu a ne samo unutra?Ja imam i ovaj uretritis pa nekad poludim jer nekad ne znam pece li me uretra ili je spolja...vrlo iritantno.Pisao sam vec da me zezaju i bakterije i gljivice spolja.Pozitivno brojanje za Lugol.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hronicni prostatitis
PostPoslato: Čet Dec 13, 2018 11:39 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Nov 02, 2018 11:43 am
Postovi: 28
Pitanje za moderatora sajta.
Sta sam to zgresio ja ili moj provajder da mi je onemogućeno da ucestvujem u diskusiji na forumu.Ovo sad ne znam kako ste me pustili ali sam non stop blokiran.Nije mi jasno sta sam pogresio?Niti sam nekog psovao ni ponizavao stvarno opet kažem nije mi ništa jasno.I sta to radi moj provajder kazi te mi da ga i ja upozorim da cu da ga promenim ako tako nastavi.
Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hronicni prostatitis
PostPoslato: Pet Dec 14, 2018 11:56 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Које концентрације ти је Луголов раствор?

Читао сам нека упутства и препоручује се мазање на кожу, конкретно на унутрашњу страну зглоба шаке. Кажу да тако не можеш да се предозираш. И ја сам поручио Луголов раствор да га испробам.

Од чега да се заштитиш, какав протокол?

Што се тиче блокаде, можда си од свог провајдера тренутно добио ИП адресу некога ко је нешто хаковао по форуму па је дотична блокирана.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hronicni prostatitis
PostPoslato: Pon Dec 17, 2018 12:52 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Nov 02, 2018 11:43 am
Postovi: 28
5% Nemački.5% joda rastvoren u 10% kalijum jodida.Pa ja sam odmah uzeo po 2 kapi tri put dnevno i nije bilo loše al' sad me malo boli oko jetre.Pravim pauzu.Krenuo sam prebrzo sa 6 kapi treba postepeno povecavati dozu.
Aco, protokol je obavezan tek posle sam saznao kad sam uveliko pio lugol.A to je da se mora uzimati selen,vitamin C, B2 i B3,magnezijum pa morska nereafinisana so...da bi se zastitio od otrova koji krecu fa se oslobadjaju pa i neki NAC I SLACICA za jetru...bahhh gubim volju kad ovo vidim.Mora se dobro proguglati i informisati se...nije sve tako bajno.
Jedino ovo preko kože je interesantno to ima kod dr.Sladjane Velkov opisano.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hronicni prostatitis
PostPoslato: Pon Dec 17, 2018 1:55 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Е видиш, управо то твоје губљење воље њихов је циљ. Сећам се неких савета око прављења и употребе домаћег кефира. Толико су закомпликовали да већина људи одустане од прављења истог. Те не сме да се пије много него тачно једна шоља. Те мора да се пије два дана, па пауза, па опет и тако у круг. Те мора од козијег млека. Те вишак гљиве не сме да се баци, него мора да се поклони. Те ни случајно не сме гљива ни мало да се прогута.

Тако је и то са јодом. Којештарија.

Ништа те не може заштитити од отрова који се ослобађају осим јетре. Једино она може отрове да преради и избаци. Волео бих да знам који и одакле ће се отрови ослобађати када узимаш јод. Јасно ми је за ослобађање отрова из нагомиланог сала када почнеш да мршавиш, али ово?!

Слађана Велков свашта прича. Нејвећи бисер је онај када каже да испечете месо и оставите га на столу неколико сати и оно почне да трули. Каква глупост.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hronicni prostatitis
PostPoslato: Pon Dec 17, 2018 3:12 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Nov 02, 2018 11:43 am
Postovi: 28
Malodušnost i lenjost moj najveći problem.A možda sve ovo sto navode da se uzima dodatno je čist komercijalizam ili soljenje pameti.Tacno zboris:cilj je da nam sve ogade.
Voleo bih da "Inostranstvo" da svoj sud jer je uvek kao i tvoj savet korisno pročitati sta ima da kaze.
Sto vise citam po netu o lugolu sve je veci ROSOMON.
Kod mene je malo zeznuto zbog bola oko jetre posle 15 dana pa razmisljam da smanjim dozu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hronicni prostatitis
PostPoslato: Uto Dec 18, 2018 12:00 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Мени је јуче стигао онај Луголов раствор који сам ти препоручио са Ихерба. Нисам још почео да га користим али ћу свакако почети са њиховом препоруком да се маже на кожу. Написано је у опису производа.

Треба да имаш у виду да је свеукупно на интернету и осталим изворима 80% нетачних информација. Гамад се служе различитим методама.

Ено на пример, у Америци је одавно актуелна прича о томе да никада нису слетели на Месец. Када је прича постала превише аргументована и популарна, да не би били потпуно проваљени пустили су другу причу о равној Земљи. Она је толико популаризована да је потпуно путиснула причу о Месецу.

Ево још горег примера. Код нас се на сав глас прича о траговима на небу, осиромашеном уранијуму, Харпу, вакцинама, лечењу деце. То је толико масовно да се уопште не чује глас о томе да дневно умру 44 особе од рака, да се свакодневно једно дете разболи од рака и да је 99% хране беспотребно затровано разним хемикалијама. И тако даље.

Не знам о повезаности јода и јетре али свакако треба да смањиш дозу јер нема потребе да се форсираш.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hronicni prostatitis
PostPoslato: Ned Dec 23, 2018 7:22 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Јуче сам и ја почео да узимам Луголов раствор.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hronicni prostatitis
PostPoslato: Ned Dec 30, 2018 11:52 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Nov 02, 2018 11:43 am
Postovi: 28
Srećno Aco.Verovatno mazes na podlakticu kako si napisao da ćeš uzimati.Ja sam malo pauzirao s lugolom jer mi je 4 kapi bilo mnogo trebao sam postepeno a ne odjednom tako.Nastavicu sa njim ali dao sam sansu Furolinu i mogu da kazem da je ovaj grčki odličan.(100 mg dve tablete dnevno).Nisam smeo istovremeno i jod i ovaj lek jer sta znam...a pise da je Furolin uranoseptik kolko sam guglao i da nije antibiotik al pomaže!Jedna kutija 15 dana traje.
Inače, vidim na netu po nekim str je mnogo hvaljena biljka ili ti zbun Rujevina ...to je drvce koristi se kora valjda i leci sve tegobe i probleme sa bakterijama i prostatom...bubrezima.Ne znam u Srbiji koja je to biljka vidim da narucuju iz Bosne ...imaju i kontakt telefon salju i kod nas.
Postoje i razni drugi saveti evo jednog za koji nisam čuo a to je kašičica cimeta u casi vode.
Srećna Nova Godina svima na forumu sa zeljom da rešimo sve zdravstvene,emotivne i materijalne probleme.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hronicni prostatitis
PostPoslato: Pon Dec 31, 2018 4:46 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Хвала. Накапљем на ручни зглоб са доње стране а онда протрљам са другим зглобом. Занимљиво је да за неколико сати нестане флека која на кожи настане од јода. Сада сам на три капи дневно.

Па у принципу све мора постепено да се уводи у живот. Мени је требало годину дана да повећам унос воде са пола литра на литар и по на осам сати.

Што се тиче тих разних савета и рецепата, треба да имаш у виду да их је 80% нетачно и погрешно. Због тога мораш веома опрезно.

Цимет јесте здрав али у чаши воде - једино да се задавиш.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hronicni prostatitis
PostPoslato: Pon Dec 31, 2018 4:49 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Ех, не могу да изменим текст.

Хтедох да додам да су нарочито сумњиви ти препарати који постоје само негде и нигде другде: природни петролеј из Аланије, само медицинска сода бикарбона, аронија само из Сибира и слично.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 314 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 21  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 40 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: