Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 461 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2, 3, 4, 5 ... 31  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: BRADAVICE NA STOPALIMA!!!
PostPoslato: Sre Maj 20, 2009 1:01 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Maj 20, 2009 12:47 am
Postovi: 10
Vec 3 godine se muchim sa ovim napastima na stopalima od kojih je hodanje nepodnoshljivo a chiji se broj i velichina sve vishe povecava!!! Probala sam sve,od tretmana technim azotom-koji je totalno beskorisan za bradavice na stopalima,preko raznih kremica i melema pa chak i vrachanja-toliko sam ochajna :)) ali nishta nije pomoglo! Molim vas predlozhite mi neko shto efikasnije i brzhe reshenje,mozhda broj neke klinike i slichno! HVALA UNAPRED!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Maj 20, 2009 12:11 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Apr 30, 2009 9:19 pm
Postovi: 128
NancyN ja sam mom detetu skinula bradavicu sa prsta na nozi pomocu propolisa u cvrstom stanju.Ne znam kako bih ga drugacije nazvala,ali kupila sam ga u prodavnici meda i zaista izgleda kao ljuspice.Napravis malu plocicu(uzme se mali komad i spljosti izmedju prstiju)velicine bradavice.Prislonis na nju i ucvrstis flasterom.Menjas to svako vece.Prosli smo kroz razne faze,toliko je ruzno izgledalo a onda je posle mesec dana jednostavno spala.Ispod je ostala sasvim normalna,mlada koza.Nezgodno jeste,to priznajem ali i mi smo bili ocajni,nismo znali sa cime bi vise pokusali.Ako se odlucis za ovo,moras biti strpljiva.Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Maj 20, 2009 1:04 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Maj 20, 2009 12:47 am
Postovi: 10
Hvala,pokushacu i to,ali ovo je na tabanu,znachi na donjoj strani stopala i bash je duboko u kozhi tako da mi trebaju neke agresivnije metode. Sve u svemu,probacu i to,pa ko zna!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Maj 25, 2009 7:34 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Dec 06, 2005 9:13 pm
Postovi: 4
Pokusaj sa belim lukom. Oljustis ga preseces na pola, stavis na bradavicu i ucvrstis flasterom. Posle nedelju dana bi trebalo sve da spadne.

Meni je pomoglo pre par godina, a sve zivo sam stavljao. Imao sam ih po 4-5 na stopalu. Uglavnom sam stavljao beli luk preko noci. Reakcija je takva da prvo izgleda kao da se potparilo sve, a zatim se sasusi i spadne kao krasta


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Maj 26, 2009 3:36 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Maj 20, 2009 12:47 am
Postovi: 10
E hvala,moracu to da pokusham. Chula sam od josh nekoliko njih da je to efikasno! :) Evo danas sam bila kod Laloshevitja(dermatologa) i prepisao mi je neke kremice. Al nema vajde od toga...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Maj 26, 2009 8:37 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Maj 20, 2009 12:47 am
Postovi: 10
Katastrofa...Zovem danas najcenjeniju u Srbiji,polikliniku "Diva" i kazhu mi da ne rade nishta povodom bradavica na tabanima!!! Znachi nema mi pomoci. Je l' zna neko kakvi su rezultati hirurshkih zahvata? Ja sam chula da ne mozhete da hodate mesec do dva i da ostaju strashni ozhiljci oko kojih se stvaraju uzhasna zadebljanja koja josh vishe bole nego bradavice a da se bradavice u 80% sluchajeva vrate...???


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Maj 27, 2009 11:03 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Jun 01, 2008 10:06 pm
Postovi: 363
Mislila sam da je bolje napisati najcenjenija pod navodnicima kada se radi o Divi. Verujem da ne rade tu intervenciju, jer je za to potrebno znanje, a intervencija nije mnogo isplativa.
Hirurskom intervencijom se ne resavaju bradavice. To je uzasna greska. Poslacu preporuku kao PP da ne bude reklama.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jun 08, 2009 5:21 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Maj 20, 2009 12:47 am
Postovi: 10
Uf,i meni su rekli da je hirurshka intervencija najveca moguca greshka s obzirom na to da su posledice ozhiljci koji su bolniji od samih bradavica! Evo,ja sam upravo stigla sa VMA gde su mi vrshili intervenciju skidanja bradavica pomocu radio-talasa. U stvari radio-talasima samo sprzhe okolno tkivo i povrshinu bradavice kako to ne bi sekli a onda pincetama chupaju bradavice iz korena. Skinuli su mi 6,ostalo je josh tri malecke,inache 4 velichine malog klikera i jednu ogromnu,koja mi je se prostirala na pola pete i za koju su svi doktori koji su je videli(a zvali su ostale doktore da bi im pokazali) rekli da je najveca koju su sreli. Verujte mi da u zhivotu nemam ni jedno bolnije iskustvo,u pochetku me je bolelo kad su pekli radio-talasima a kad su krenuli da chupaju,zamalo se nisam onesvestila,noga mi je se tresla sve vreme nekontrolisano i preplakala sam celu intervenciju. Uzhasno,ali uzhasno boli,malo je falilo da se onesvestim. Medjutim doktor me je pohvalio rekavshi da sam se bolje ponela od pojedinih vojnika prilikom iste intervencije. E sad,izvadjene bradavice su poput nekih belih tvrdih kao kliker kuglica koje su duboko u stopalu a na povrshini je samo ta mrtva kozha. Iz tog razloga su skidanja bradavica sa stopala technim azotom POTPUNO BESKORISNA,i ko god da vas uputi na to,odbijte,jer doktori to uglavnom rade da bi smlatili pare,nisu ni oni mali da ne znaju koliki je problem bradavica u stopalu stvarno. Rekli su mi da se ove bradavice chesto vracaju jer je to ipak virus tako da cu moliti Boga da se ne vrate,jer u zhivotu nisam imala bolnije iskustvo,a ukoliko se vrate,onda cu ih skidati dok su josh male,ova velika je bila smrtna! :lol: Sad ne mogu da hodam i necu moci par dana da se oslanjam na stopalo a posle ce polako da se popunjavaju kozhom ti krateri koje imam u stopalu. Sledece nedelje kontrola i skidam josh ove sitnije. Shto se tiche krvarenja,ove srednje i nisu mnogo krvarile a na velikoj su mi pola sata zaustavljali krvarenje koje je ishlo u mlazovima. :S Jedva chekam da ovo sve zaraste i josh jednom kazhem SAMO DA SE NE POJAVE OPET!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: BRADAVICE NA STOPALIMA!!!
PostPoslato: Pet Jan 09, 2015 2:47 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Maj 28, 2014 2:06 am
Postovi: 4
NancyN kako si dosla do vma ?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: BRADAVICE NA STOPALIMA!!!
PostPoslato: Ned Dec 02, 2018 1:20 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Dec 02, 2018 1:08 am
Postovi: 1
Jeste da je proslo mnogo vremena, ali molim korisnicu NencyN da podeli iskustvo sa VMA, sta se dalje desavalo? Da li su se bradavice vracale?


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 461 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2, 3, 4, 5 ... 31  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 27 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: