Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 13 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: dr BOJAN CIRIC
PostPoslato: Uto Jul 21, 2009 11:00 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jul 21, 2009 10:56 pm
Postovi: 6
da li imate iskustva sa dr bojanom ciricem,i da li ste culi za metodu smanjivanja nosa liposukcijom tj. injekcijama,molim vas odgovorite ako bilo sta znate o ovome hitno mi je????


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dr BOJAN CIRIC
PostPoslato: Čet Sep 17, 2009 8:41 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Sep 10, 2009 1:43 pm
Postovi: 15
Ne znam za njegove radove.Na njegovom sajtu su slike koje je skinuo sa neta,pa covek moze da pomisli da su to njegovi radovi.Sve mi je tu sumnjivo,a cena pregleda je 50-e,to nigde nisam cuo,ni kod cuvenijih lekara nema


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dr BOJAN CIRIC
PostPoslato: Sre Sep 01, 2010 8:51 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Maj 24, 2009 5:03 pm
Postovi: 19
Čula sam za oblikovanje nosa nekim injekcijama hijaluron i sl, ali ne i za smanjenje nosa liposukcijom. Tu i nema puno masnog tkiva tako da mislim da se nebi ništa ni primijetilo sve i da se uradi liposukcija. Ja znam o Ćiriću po nešto iz "druge ruke" tj. prijateljica se operisala kod njega. Bila je obimna operacija. Liposukcija, zatezanje stomaka i nogu. To je bilo prije nekoliko godina i danas joj se taj stomak dobro drži, ožiljak je pristojan, tanka bijela linija. S tim što je oporavak bio užasan, jedva se izvukla. A po, naglašavam, mom mišljenju nije je upozorio na pravi način šta sve može očekivati nakon tako obimne operacije. Na kraju je ispalo da je imala sreće što je pronašla drugog doktora koji se još mjesec dana iza te operacije brinuo o njoj na sve potrebne načine, jer joj se stanje zakomplikovalo.
Ja koliko znam on nije maksilofacijalni hirurg nego opšti, tako da ne bi kod njega operisala nos.
Čula sam da je nevjerovatno precizan i da se maximalno posveti poslu, pravi perfekcionista. Cijene su mu veće nego kod ostalih i rekla bi da ima previsoko mišljenje o sebi.
A iz svog iskustva mogu reći da nisam zadovoljna s njim, a sad ću objasniti i zašto. On ima ili je imao kliniku u Americi, pa sam ga pitala o povećanju grudi gdje se rez pravi kroz pupak, jer se to u Americi radi za razliku od Evrope, pretpostavljajući da je i on to možda naučio. On me je prvo ubjeđivao da je najbolji način za povećanja grudi sa pristupom tj rezom ispod grudi, za hirurga da.. jer mu je to najlakši pristup, ali za mene sigurno ne.. Nakon toga je rekao da on ima opremu za pristup kroz pupak(jer to i zahtijeva posebnu opremu), ali da će biti skluplje. A baš operacija sa pristupom kroz pupak je uvijek jeftiniji, samo što zahtijeva posebnu vještinu hirurga. I još sam dobila dojam da on ni jednu operaciju tog tipa nije uradio, ali da bi se hladno prihvatio da me operiše na taj način. Tako da sam ga eliminisala.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dr BOJAN CIRIC
PostPoslato: Čet Avg 03, 2017 6:39 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Avg 03, 2017 6:34 pm
Postovi: 2
Moram da kazem da se ne slazem sa datim zapazanjima. Pratim njegov rad jos iz Nemacke i napokon sam imala priliku da potvrdim sva moja ocekivanja. Prvi put sam dosla, obavila sve u jednom dolasku, dobila objasnjenje za svaki korak i u svakom trenutku sam znala sta mi se dogadja. Jednostavno odusevljena sam i poseticu ga ponovo! Lp iz Municha!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dr BOJAN CIRIC
PostPoslato: Čet Avg 17, 2017 3:06 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Avg 17, 2017 2:56 pm
Postovi: 1
Poznat doktor, usavrsavao se u Americi i Nemackoj! Moja prijateljica je kod njega operasila grudi! Na kraju je imala samo reci hvale. :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dr BOJAN CIRIC
PostPoslato: Sub Avg 19, 2017 1:58 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Па што није остао у Немачкој или Америци када је тако добар?

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dr BOJAN CIRIC
PostPoslato: Čet Okt 18, 2018 5:19 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Avg 19, 2008 10:34 pm
Postovi: 275
Preporucujem Vam dr Draganu * REKLAMA: www.doktor.rs/marketing *. idite na pregled i konsultaciju i ako budete zadovoljni napisite Vas komentar i ovde............


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dr BOJAN CIRIC
PostPoslato: Pet Okt 19, 2018 10:51 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Не види се шта си написао.

elisab je napisao:
Preporucujem Vam dr Draganu * REKLAMA: www.doktor.rs/marketing *. idite na pregled i konsultaciju i ako budete zadovoljni napisite Vas komentar i ovde............

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 13 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 7 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: