Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Coxackie virus
PostPoslato: Sre Sep 12, 2018 10:20 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Feb 22, 2018 1:45 pm
Postovi: 4
Postovani,
Imam tegoba poput uvecan limfnih cvorova, brzog zamaranja, preskakanja srca. U aprilu su mi bile povecane transmitaze jetre, preko 300 i ALT i AST, CK je bio preko 11000. Tada sam bila hospitalizovana i nisu otkrili sta je u pitanju. Rtg nalaz pluca uredan, uz stomaka isto, kks uredna kao i sedimentacija. Na svoju ruku sam privatno izvadila krv na koksaki IgM, granicno je 50, ja imam 70. Htela sam da Vas pitam da li imam potrebe za zabrinutost i da lije moguce da su enzimi bili uvecani zbog toga? Ne znam da li ima potrebe da idem kod lekara?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Coxackie virus
PostPoslato: Čet Sep 13, 2018 10:39 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Нисам сигуран али ми се чини да је за коксаки нормално и до 128, а ваљда тек на 256 се нешто предузима. У сваком случају то је превише мало да би ти толико пореметило јетру и дало остале симптоме.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Coxackie virus
PostPoslato: Pet Sep 14, 2018 12:12 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Jul 29, 2018 11:23 am
Postovi: 13
Uradi test na Torlaku za koksaki,uzmi uput od svog doktora tamo drugačije ispituju.Ja sam otkrio da imam virus i to na moje isistiranje da mi daju uput za torlak.Ja nisam imao zamaranje,posle operacije sam ga dobio a da nisam ni znao to.Sada se još lecim,a simptomi kod mene su bili(i dalje prisutni)temperatura,vrtoglavica(zbunjenost)glavobolja.Sada pijem brdo vitamina i odmaram.A doktori su rekli pre nego sto sam otkrio virus da sam zdrav i da je to psihički temperatura i glavobolja(stručnjaci),tako da nemoj da čekaš i odradi to na Torlaku.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Google [Bot] i 77 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: