Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 9 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Problem sa drhtanjem, molim za savet
PostPoslato: Sub Sep 08, 2018 10:51 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Maj 08, 2011 5:56 pm
Postovi: 229
Lokacija: Beograd
Dakle ovako, probaću da budem što kraći što se tiče ovoga. Naime, ja imam nervozni poremećaj već otprilike godinu dana, nekad sam stalno tripovao da imam srčane probleme itd itd, međutim skoro mi se javio novi problem koji mi je ironično pomogao da shvatim da mi se srcem nije ništa, ali ovo je po meni mnogo gore. Odjednom sam krenuo da imam neke blage glavobolje iznad levog oka koje su bile pozicionalne samo, dakle nisu bile konstantne, ali bile su stalno tu kad god se recimo savijem ili savijem vrat. Te glavobolje su sad uglavnom prošle, javi mi se nekad, ali samo 2-3 put nedeljno na kratko mnogo. Najveći problem koji imam je to što mj se trese celo telo pogotovo kad ležim, mišići na rukama i nogama ponekad trepere, nekad mi se noga sama cimne u stranu recimo kad hoću da je pomerim, kad sam nervozan gore je. Postoji još 1 zabrinjavajući simptom, a to je simptom o kojem nisam video po internetu ništa na srpskom, na engleskom se zove brain zap, a karakteriše ga osećaj elektro šoka u mozak praćen vrtoglavicom koja traje recimo 3 sekunde posle tog šoka. Ljudi molim vas ako neko zna da li je nervoza ili nešto gore da mi kaže, jer sam prestravljen, jer sam čuo da ti elektro šok osećaji u mozgu imaju veze sa epilepsijom, a kad povežem treptaj mišića i to prestravim se. Znam da se ti elektro šok osećaji javljaju kad se prekine sa upotrebom antidepresiva i to mi se desilo kad sam ih batalio, međutim to je bilo pre 6 meseci, ne verujem da je sad zbog toga. Hvala unapred. :( :(


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Problem sa drhtanjem, molim za savet
PostPoslato: Sub Sep 08, 2018 11:34 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Мораш да радиш гимнастичке вежбе нарочито оне за горњи део тела. Тако ћеш вероватно решити проблеме са главобољом и вратом.

Трзање вероватно долази због мањка неког од витамина из Б групе. Можеш да пробаш са Б6 па онда са Б1, за почетак. Наравно, треба да користиш квалитетну марку препарата као што је NowFoods. Доза би била око 300mg дневно. Ефекти би требали да се виде за десетак дана.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Problem sa drhtanjem, molim za savet
PostPoslato: Sub Sep 08, 2018 11:58 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Maj 08, 2011 5:56 pm
Postovi: 229
Lokacija: Beograd
Znači misliš da nije nešto ozbiljnije poput epilepsije ili još gore ne daj Bože, raka mozga? Moguće je znači od deficita određenim vitamina?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Problem sa drhtanjem, molim za savet
PostPoslato: Ned Sep 09, 2018 8:22 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Мислим да нема шансе да је нешто од тога што си написао, али у питању је озбиљан проблем са кичмом и/или мишићима уз недостатак витамина.

Нема потребе да размишљаш него узми да радиш вежбе и ако ти не буде боље за месец дана одна почни да размишљаш. И квалитетне витамине да узмеш, наравно.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 9 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 92 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: