Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 51 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Hiropraktika-Dr.Petar Dinic
PostPoslato: Pet Maj 16, 2014 11:19 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jun 21, 2012 8:08 am
Postovi: 18
Iskreno da vam kazem... Ja nisam preterano zadovoljan radom doktora. On naravno ne daje nikakve papire, a i zasto bih rizikovao da ga neko posle tuzi? Boli ga uvo. Secam se kada sam usao u ordinaciji i poceo da slikam sve one njegove diplome, ona sekretarica je omdah dotrcala da vidi sta radim, pa kada sam joj objasnio da slikam da pokazem drugovima, onsa se nasmejala i to ponovila da cuje jedan deka koji je cekao u redu. Kada sam dobio problem sa kolenom, razgovarao sam sa sekretaricom,ona je pocela da mi daje savete! Onda sam je kulturno oterao gde ne treba i rekao da mi se javi doktor. Naravno doktor me nazvao, ali nije moglo tu nista da se ucini. Ipak sam se odluci da operisem koleno i kupim nekoliko godina... Smatram da je marketing cudo! Pa se tako covek i izreklamirao. Opste je poznato da kada covek tone, da se hvata i za slamku! A ovakvi ljudi koriste takve situacije da zarade. Mislim da njegov tretman vredi maksimum 2000din (to je ono sto ne zalim iako je doktor los), ali nikako 8000 koliko sam platio i jos posle 2 kontrole... Sada ce 2 godine od kako sam bio kod njega na tretmanu. Desna nogu skoro i da ne osecam (butni deo misica), predeo iznad kolena (desne noge) me jako boli kada stojim i prebacim teret na tu nogu. A ako prebacim teret na levu nogu, onda me boli kuk. Zato kada stojim, stojim ravnomerno na obe (sto je zajebano ako je neravnina) i zategnem sve misice (od buta do dupeta)... I tako zivim sa time. Cuo sam da ima jako dobar doktor u Kragujevcu. Za prvi pregled platicu iz svog dzepa, a ako izboksujem operaciju, operisacu. Ovako vise ne ide. Nervoza je postala sastavni deo mog karaktera, a i nemam vise para za svakakve eksperiment doktore... Da bar nekako podignem porodicu, pa valjda ce za 20-ak godina i kod nas raditi te dobre operacije kao u Nemackoj!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hiropraktika-Dr.Petar Dinic
PostPoslato: Pon Jun 27, 2016 3:14 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Okt 15, 2012 2:22 pm
Postovi: 5
Ima li ovde nekog da je zadovoljan doktorom? Imam zakayan termin ali para za bacanje nemam. Imam problem u lumbalnom delu. Sedenje me ubi. Ne mogu da sedim duze od par minuta u zavisnosti od stolice/fotelje.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hiropraktika-Dr.Petar Dinic
PostPoslato: Sre Jun 29, 2016 10:48 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Када се бос, стојећи подигнеш на прсте и потом нагло спустиш тако да петама лупиш о под, да ли осетиш нешто у кичми, неко севање?

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hiropraktika-Dr.Petar Dinic
PostPoslato: Sre Jun 29, 2016 2:51 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Okt 15, 2012 2:22 pm
Postovi: 5
To mi ne smeta, kao ni hodanje na prstima ili petama, ali ne mogu da se savijam u napred vec godinama, dok je sedenje postalo nepodnosljivo.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hiropraktika-Dr.Petar Dinic
PostPoslato: Sre Jun 29, 2016 3:07 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Онда ти предлажем оно што ја користим већ десет година: свакодневно истезање кичме помоћу Истекија. Описао сам га на мом сајту http://www.aca.rs у Савети, Здравље па под Кичма. Кликом на слику отићи ћеш до његовог сајта.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hiropraktika-Dr.Petar Dinic
PostPoslato: Pet Sep 07, 2018 2:52 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Sep 07, 2018 2:13 pm
Postovi: 1
Danas sam zvala kliniku Dr. Dinica, javila se neka gospodja i moram priznati da sam veoma neprijatno iznenadjena njenim nastupom. Cim sam okrenula tu ordinaciju logicno je da sam zainteresovana bas za njih i zelela sam osnovne informacije-cenu i sta spada pod tu cenu (pregled i prva terapija). Ja godinama radim sa strancima i navikla sam na vrlo jednostavnu, ljubaznu i poslovnu komunikaciju. Na zalost, ovo je bilo jako neprijatno iskustvo tako da definitivno ne zelim vise da razmisljam o tretmau tamo.
Na moja dva osnovna informativna pitanja, gospodja se osetila slobodno da mi odgovori ovako (citiram):
''Znate sta, nije vam to tretman mezoterapije, iscrtavanje obrva, relaks masaze i tako to ovo je ozbiljna terapija i ne mozete vi da izadjete odavde da vam ispadnu kljucevi vi se naglo savijete i posle dodjete i kazete kako vam nije pomoglo a vi ste platili. Ima raznih sarlatana koji sebe nazivaju doktorima, jedan je cak i osnivac (bla...bla)'' ''Nema slobodno do Oktobra tada zovite ili u Januaru, Februaru tamo..ne ne nikako''
Jos neke svari je govorila bez pauze tako da nisam mogla da dodjem do reci.
Ne razumem odakle toliko predrasuda,besa i ocaja. Ja sam potencijalni klijent-pacijent..tj zelela sam da poklonim sebi i clanovima svoje porodice tretmane hiropraktike. Srecom, u ovih par recenica gospodja mi je o klinici rekla mnogo vise nego sto moze da pretpostavi.
Zahvalna sam sto mi se ona javila jer nikako ne zelim razmenu energije sa nekim ko zapozinje komunikaciju predrasudom (kakve obrve i mezoterapije??), ko otvoreno usadjuje sumnju da tretman nece pomoci (uzimanje kljuceva itd. takve stvari se nikada ne govore potencijalnom klijentu) i unapred naglasava da sam ja kriva u tom slucaju, pljuje po kolegama (velicina se iskazuje delom i posovanjem a ne dizanjem sebe preko glava drugih).
Gospodjo zaboga, samo sam trazila 2-3 osnovne informacije o tretmanu! :o

Izvinjavam se zbog poduzeg posta ali morala sam da podelim svoje iskustvo sa klinikom Dinic (uradicu tako svaki put), prvo i poslednje. Nadam se da ce i oni videti i biti sposobni da razumeju o cemu govorim.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 51 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: larsfloris i 73 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: