Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 9 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Srce
PostPoslato: Čet Avg 23, 2018 3:24 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Avg 23, 2018 2:56 pm
Postovi: 4
E ovako prije 3 sam zavrsio u urgentnom jer sam te noci osjetio preskakanje srca i lupanje.To je bilo 2 dana kada sam ponovo poceo da treniram fudbal prije toga sam se aktivno bavio oko 2-3 godine i nikad nisam imao problema sa srcem i onda sam napravio pauzu oko 1 godine i onda poceo ponovo naglo da treniram i to se desilo drugog dana.Kada su mi radili ultrazvuk ispostavilo se d imam prolaps mitralnog zaliska ali na nema regrutacije krvi ali od tada do danas nisam mogao da se bavim treninzima kao prije to jest umarao sam se brze i prestao sam sa treninzima da bi prije 20 dana prilikom odlaska u krevet poceo osjecati preskakanje srca i lupanje sutra dan sam bio malaksao,umoran,iscrpljen i pocela je dijarejai bolovi u stomaku.Zbog iznemoglosti i probadanja u grudima posao sam u urgetnom uradnjen je EKG,krvna slika i troponin.Receno je da e ekg uredan,krvna slika dobra bilirubin uvecan i troponin 9 receno mi je da sam dehidrirao i data mi je infuzija,tablete za dijareju i da se uradi nalaz stolice na bakterije i viruse koja je bila negativna na oboje.Privatno sam uradio ultrazvuk srca i ispostavilo se da imam blok desne grane i prolaps mitralnog zaliska sa regrutacijom krvi prvog stepena i date su mi tablete mislis da su neki beta blokatori u pitanju i da radim eho 24H-holter a tablete jos nisam pocinjao da pijem dok ne vidim holter.Bilo mi je lakse oko 10 dana od tada i onda ponovo naglo dobio sam iste simptome sad 17.08 i ponovo osecam zarenje u lijevom dijelu grudi i lijevoj ruci i ruke mi ponekad trnu tj kad lezim i kad dignem ruke ili su mi iznad visine tijela trnu radjena je ponovo krvna slika sve je dobro osim ponovo bilirubin uvecan radio sam nalaze na hepatitis i negativan sam na sve vrste sto je problem ne zna niko.Moje misljenje je da je u pitanju srce ili neka infekcija srce ili nesto nemam pojma samo znam da stalno imam neki cudan osecaj u grudima i kao zarenje u lijevoj ruci i lijevoj strani grudi ponekad u lijevoj strani prednjeg dijela vrata i bas sam malaksao kao da imam upalu misica ili nesto tako kao i ocecaj da mi cijelo trijelo igra kako srce lupa ako neko zna nesto slobodno neka pise!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Srce
PostPoslato: Čet Avg 23, 2018 6:52 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Вероватно кичма.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Srce
PostPoslato: Čet Avg 23, 2018 7:15 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Avg 23, 2018 2:56 pm
Postovi: 4
Imam i temperaturu 37.3 moze bit do kicme alii?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Srce
PostPoslato: Čet Avg 23, 2018 10:43 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Можда имаш и курје око, па закључиш да сам и за њега рекао да је од кичме.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 9 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 33 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: