Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 513 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Sub Maj 05, 2018 5:42 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Jan 20, 2016 4:32 pm
Postovi: 109
Osporiti neistinite cinjenice koje bi upucen u materiju morao da zna, ne zove se "smaracina" vec edukacija...aprpo iznetog THC + CBD = 100%

Kada uzimas kredit i prihvatas info sa Google, obrati paznju na "nebitne" detalje...pise i na tarabi sočna pi*ka, al' primaju se samo kreteni. Citat iz jednog od prilozenih linkova:
Citiraj:
We do have to point out that we as the authors of this article are not medically qualified and the above article is purely informational.

Dok si u poziciji da sa nezainteresovane distance "pomazes" drugima, uzivaj...ali, ne dao Ti Bog da ti to-eksterno sudbina nametne k'o interno u rodjenoj kuci, tek tada ces moci da razumes i shvatis vrednost svakog slova koje sam napisao.

p.s. To sto je RS nekada davno izlupetao oko % THC, ekvivalentno je natpisu na tarabi... :roll:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Ned Jul 01, 2018 12:29 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jun 30, 2018 6:45 pm
Postovi: 1
Dajte neki broj za ulje od kanabisa , treba mi za caleta? ko radi s tim ili zna nekog kog mogu da zovem. Covek ima glioblasom 4. Takodje sam zainteresovana za taj medicinski petrolej! Pisite


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Ned Jul 01, 2018 8:23 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
За уље од канабиса не знам али за медицински петролеј могу да ти кажем да нема потребе да га тражиш. Ја користим обичан петролеј за осветљење и до сада сам га попио један литар. Нисам пио због рака, али очигледно нема потребе да се пречишћава.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Uto Jul 24, 2018 1:46 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Dec 06, 2011 11:58 pm
Postovi: 85
Nisam odavno ulazio ovde a bolje da nisam ni sada , vidim da je veliko zlo zavladalo među nekim ljudima ili bolje reći neljudima koji se bogate na tuđoj muci. Ulje kanabisa pomaže sigurno e sad dali će nekom pomoći da se izleči skroz ili će mu produžiti život par godina i to puno znači , sve zavisi koliko je bolest uzela maha da se ne lažemo. Mogu reći samo da je najbolje napraviti sam ulje a ko ne podnosi čisto ulje napravite dve trećine kokosovog ulja a jednu trećinu ulja kanabisa. Imate sve detaljno na sajtu irka.Imate i prazne kapsule proguglajte malo.Dosta znam o tome pošto sam lečim majku od 2012te. Karcinom dojke i meta na plućima , traje dugo ali ponavljam pomaže sigurno. Toliko od mene , koga više interesuje neka mi piše , daću mu savet. NISAM TRGOVAC I NE PRODAJEM NIŠTA.VELIKO JE ZLO PRODAVATI ULJE POMEŠANO SA LIŠĆEM ILI KOJEKAKVIM GLUPOSTIMA DA BI DOBILI NA KOLIČINI ALI I OSLABILI PROCENAT THC. Vidim da svakakav bućkiriš prodaju 60ml za 2500 eu , žalosno bezdušnici !


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Uto Avg 21, 2018 10:51 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jun 28, 2018 10:40 pm
Postovi: 14
Molim za pomoc ko se razume u citanju ph nalaza tumora:

carcinoma transitiocellulare(s.urotheliale) diverticuli
vesicae urinarie cum differentiatio sarcomatoides,HG:IV,NG IV,texti subepithelii infiltrans
nekroza:opsezna(u oko 80 % analiziranih tkivnih preseka . Ostali nalaz Diverticulitis chronica


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Uto Avg 21, 2018 11:13 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Не замери што се мешам јер не знам све шта значи, али знам да она опсежна некроза у 80% узорака крајње је лоша.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Čet Avg 23, 2018 9:22 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jun 28, 2018 10:40 pm
Postovi: 14
A kakva su iskustva sa uljem od kanabisa? Pacijent ima 83god,dal se preporucuje neka hemo terapija? Dal bi mogla ona to da izdrzi


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Čet Avg 23, 2018 6:34 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Са уљем од канабиса немам никаква искуства али на форуму имаш доста тема и искустава.

Хемотерапија ће јој упропастити то живота шта јој је остало. Иначе, у принципу, морала би да буде подебела да би издржала хемотерапију. Сећам се једне колегинице за чијег мужа је лекар био изричит да мора да прима хемотерапију јер ће у противном имати велике болове. А човек је са њиховом терапијом месецима умирао у боловима и хтео да га убију али то наравно нико није хтео да учини. И када сам је, после пар година, питао да ли је питала док идиота од лекара зашто је умро у боловима када је овај тврдио супротно, рекла ми је да га није питала. Лекари ће се тако бахато и неодговорно понашати све док ми не будемо почели да постављамо озвиљна питања.

Реци ми, како се она осећа и има ли какве симптоме? Да ли је имала неку операцију због рака?

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Čet Avg 23, 2018 8:10 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jun 28, 2018 10:40 pm
Postovi: 14
Ona je imala na besici,pa je pre mesec dana odradjenja ooeracija kroz mokracni kanal,nije secana. Sada je malaksala i promenila se dosta,ali ja mislim da je takva zbog anemije,pa sad pije neke lekove neke vitamine da pobolja krvnu sliku. E pre nekindan stigao je patoloski nalaz uzorka i sad cekamo da se dontor vrati sa odmora da nam kaze kad da ide na kontrolu i da vidimo sta daljr. Inace od pre par dana se zali na bol u levoj strani plecke,kaze i ranije je imala takav bol ali je pre prestajao ali sad stalno je boli,dajem joj analgetik pa je malo smiri taj bol. Inace nista drugo je ne boli,sem te plecke i malaksalost i zamara se dosta,dajem joj gvozdjr da pije,folnak,vitamin c,pa molim boga da nije nista ozbiljno,pitao sam jednog domtora za taj bol u pmecki kaze da je moguce od promaje ili id kicke ili nezgodan polozaj tokom spavanja.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Čet Avg 23, 2018 11:01 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Тај бол у плећки, нарочито ако га одавно има, највероватније је од укљештења на неком од спојева ребара и кичме. Прочитај ово: http://www.aca.rs/index.html?stranica=saveti/zdravlje/ledja_2

Искрено, с обзиром на то да већ кубури са гвожђем, могу да будем прилично сигуран да не би преживела цитостатике.

Имаш два текста о гвожђу овде, један за другим: http://www.aca.rs/index.html?stranica=saveti/zdravlje/krv_gvozdje, па да се не понављам.

Имаш на мом сајту и савете за лечење рака а скоро све могу да користе и здраве особе.

И свакако немој да заборавиш једну велику животну истину речену кроз шалу: Нико није преживео свој живот.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Pet Avg 24, 2018 12:01 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Dec 06, 2011 11:58 pm
Postovi: 85
http://irka.org.rs/vazne-informacije-za ... -kanabisa/


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Pet Avg 24, 2018 4:43 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Avg 24, 2018 4:37 pm
Postovi: 1
Da li je neko cuo za lek Sigma ili Sigma Vital? Kao da niko nije a cujem neke price (dobre) koje ne mogu proveriti. Bilo ko?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Pon Sep 24, 2018 1:53 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Sep 21, 2018 11:08 am
Postovi: 1
Pozdrav svima, da li neko zna gde se pouzdano moze izvrsiti testiranje kanabisovog ulja i ljubazno molim za kontakt podatke te laboratorije (bilo gde u Evropi) i proceduru? Hvala unapred.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Čet Dec 13, 2018 5:36 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Dec 11, 2018 3:40 pm
Postovi: 9
Pozdrav svima,
potrebna info. ili preporuka kako i gde nabaviti provereno kavalitetno ulje za lacenje lobularnog karcinoma dojke...er i pr +, HER2-0, Ki67 5%.
Od upucenih u ovaj vid lecenja savetovano mi je da pronadjem osobu pod nikom @Marckoni i obratim se za pomoc, sto sam i cinila...nazalost, bez uspeha jer je dugo neaktivan. Ako neko ima neki kont. tog coveka bila bih zahvala da mi ga posalje na PP.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Pet Dec 14, 2018 11:50 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Док не пронађеш то што тражиш, треба почети са осталим природним начинима лечења.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 513 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 33 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: