Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 10 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Dobrodošli na Wellness SPA forum!
PostPoslato: Pon Mar 06, 2017 5:49 pm 
Korisnikov avatar OffLine doktor.rs tim
Pridružio se: Uto Avg 14, 2001 2:00 am
Postovi: 403
Lokacija: Beograd
Dobrodošli na forum za sve informacije i diskusije na temu Wellness, SPA i banja. Podelite iskustvo, bilo da je reč o odmoru, relaksaciji ili medicinskom tretmanu. 8)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dobrodošli na Wellness SPA forum!
PostPoslato: Uto Okt 31, 2017 10:55 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Okt 31, 2017 10:31 am
Postovi: 2
Pozdrav :) jedino što iole liči na spa, a da znam kako je privatni stanovi koji se izdaju po Beogradu. *REKLAMA*, ponuda sa spa zonom i to je bilo skroz fino. Zapravo bih volela da odem u Babe na Kosmaju, čula sam da su super a da nisu mnogo skupi, pa ako se pojavi neko sa utiscima, rado bih da ih čujem :) Ovome pribegavam jer ne moram da se cimam oko prevoza i kul je, ali želim malo da šmugnem iz Bg-a usput i priuštim sebi neku relax masažicu, a Kosmaj bi za to bio idealan.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dobrodošli na Wellness SPA forum!
PostPoslato: Uto Okt 31, 2017 11:04 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Okt 31, 2017 10:45 am
Postovi: 3
LoveLife je napisao:
Pozdrav :) jedino što iole liči na spa, a da znam kako je privatni stanovi koji se izdaju po Beogradu. Booking Beograd apartmani, ponuda sa spa zonom i to je bilo skroz fino. Zapravo bih volela da odem u Babe na Kosmaju, čula sam da su super a da nisu mnogo skupi, pa ako se pojavi neko sa utiscima, rado bih da ih čujem :) Ovome pribegavam jer ne moram da se cimam oko prevoza i kul je, ali želim malo da šmugnem iz Bg-a usput i priuštim sebi neku relax masažicu, a Kosmaj bi za to bio idealan.


Hej cao! Ovo za Bg wellnes mi super zvuci posto sam krajnje lenja i mrzi me da putujem van Beograda. Mozda ima i u nekim beogradskim hotelima? Nek se javi neko sa iskustvom molim! :o :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dobrodošli na Wellness SPA forum!
PostPoslato: Sre Nov 01, 2017 10:46 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
"Бабе" су биле прескупе пре неку годину када сам био. Добијеш ручак количински довољан за једно детенце. А "СПА" су две бетониране рупе под сунцобраном. Није ми пало на памет да користим.

А да не говорим о очајном квалитету пута. Треба ти трактор да би стигао до њих. Никад више код њих.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dobrodošli na Wellness SPA forum!
PostPoslato: Uto Avg 14, 2018 10:52 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Avg 14, 2018 10:15 am
Postovi: 4
Jel su Babe zaista toliko sranje? Od mnogih sam čula da je dobro, nešto iz iskustva nešto iz nečijeg tamo iskustva, ali niko nije rekao da je toliko loše. Šteta, to je bila jedna od opcija sad kad mi krene odmor... Nisam baš ljubitelj privatnog smeštaja i ti spa apartmani mi baš ne ulivaju poverenje (čula sam da su ljudi nalazili dlake u đakujziju :x), mada očigledno više nisi siguran ni sa hotelima, čak ni sa tim koji su kao neki full spa. Razmišljam i malo da tokom odmora, koji ne mogu da dočekam inače, odem na Zlatibor. Apartmani ili neki hotel? Za Monu znam da je super, ali i da ne mogu da je priuštim a da posle živim nedeljama na cigarama. Idila i President su isto skupi, pa ako neko zna za neki dobar hotel koji je kul a nije preskup, ne samo na Zlatiboru nego bilo gde u Srbiji, rado ću da čujem predloge :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dobrodošli na Wellness SPA forum!
PostPoslato: Uto Avg 14, 2018 11:06 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Тада када сам био у Бабама било је очајно. Најгори је био пут у дужини од "пар стотина метара" који прерасте на неколико километара рупчага. Можда је сада боље, али свакако треба отићи на једно поподне и све проверити, ако ниси предалеко.

Хотел Термал у Врднику је био очајан а храна још гора, болничка. Једино их природа и топла вода ваде. Преко пута има неки приватни хотел за који кажу да је одличан али скуп. А скупоћа је релативна и зависи највише од дубине буђелара.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dobrodošli na Wellness SPA forum!
PostPoslato: Pon Avg 20, 2018 2:09 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Avg 14, 2018 10:15 am
Postovi: 4
Skup mi je taj hotel sigurno... ali kaže mi drugarica neki dan za Ždrelo banju, valjda je negde blizu Loznice. Neki njeni prijatelji su išli i zadovoljni su, a nije previše skupo, pa sad i o tome razmišljam... Jaoj ne znam, samo želim da malo pobegnem iz ovog Beograda.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dobrodošli na Wellness SPA forum!
PostPoslato: Pon Avg 20, 2018 9:33 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Ако имаш аутомобил онда немаш проблем. Одеш па ако ти се не свиди, сутрадан се вратиш кући или одеш у следећу бању или где год. Пуно има лепих места у Србији за које су ми причали али нисам био па заборавио. Тја.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dobrodošli na Wellness SPA forum!
PostPoslato: Sub Jan 19, 2019 1:08 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Nov 06, 2018 3:31 pm
Postovi: 35
Jel neko bio u Vrnjačkoj Banji, čula sam da ima dobar spa centar ali ne znam tačno koji je. Ako neko zna napišite vaše utiske.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dobrodošli na Wellness SPA forum!
PostPoslato: Sub Jan 19, 2019 11:54 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Изгледа да Соко бању треба избегавати јер већ неколико особа које познајем је добило проблеме са стомаком, кожом и слично.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 10 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 5 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: