Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 9 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: primolut nor
PostPoslato: Pon Mar 16, 2015 10:32 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Mar 16, 2015 10:24 pm
Postovi: 1
Postovani duze vrijeme imala sam pravilne cikluse do 30 dana da bi prosli mj menstruacoja kasnila 3 sedmica.nakon iskljucene trudnoce 5 dana po 2 primolut nora menstr je dosla drugi dan bakon prekida.da bi se jos stabilizovala situacija dobila sam i ovaj mjesec od 19.-25. dana istu terapiju.proslo je vec tri dana a menstr nema.zna li neko zasto sad ovako :(


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: primolut nor
PostPoslato: Uto Mar 17, 2015 6:36 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Okt 19, 2010 7:04 pm
Postovi: 648
azra1 je napisao:
Postovani duze vrijeme imala sam pravilne cikluse do 30 dana da bi prosli mj menstruacoja kasnila 3 sedmica.nakon iskljucene trudnoce 5 dana po 2 primolut nora menstr je dosla drugi dan bakon prekida.da bi se jos stabilizovala situacija dobila sam i ovaj mjesec od 19.-25. dana istu terapiju.proslo je vec tri dana a menstr nema.zna li neko zasto sad ovako :(

Bežite glavom bez obzira od tog "stručnjaka" što vas filuje gestagenima (Primolut NOR).
Javite se nekom endokrinologu kako bi se uradio hormonski status (od 3 i 21. dana ciklusa se rade neki hormoni) pa se onda na osnovu toga može doneti odluka o daljem tretmanu ili o dodatnoj evaluaciji....
pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: primolut nor
PostPoslato: Ned Avg 12, 2018 10:56 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Maj 21, 2018 9:00 pm
Postovi: 1
Postovani, bila sam na odmoru i koristila Primolut Nor tablete uz savet lekara od 02.08. do 10.08. kako bih odlozila ciklus. Pre prve tablete sam uradila test za trudnocu za svaki slucaj i bio je negativan. Ciklusi su mi redovni, a poslednji je bio 11.07. Interesuje me da li je moguca trudnoca u toku koriscenja ovih pilula u tih 8 dana, i ukoliko jeste koliko je stetno po potencijаlni plod? Hvala


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: primolut nor
PostPoslato: Čet Maj 25, 2023 2:07 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Maj 25, 2023 1:57 pm
Postovi: 3
Welcome to Alpha Men's Center!
https://alphamenscenter.com
Alpha Men's Center is a premium website designed for modern men seeking a successful and balanced life. We are dedicated to improving men's physical and psychological well-being by providing them with the comprehensive support, advice and resources they need to achieve their goals.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 9 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 57 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: