Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 96 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Autor Poruka
 Tema posta: Re: informacija o klinici colic
PostPoslato: Ned Okt 05, 2014 1:08 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Sep 30, 2014 1:10 pm
Postovi: 2
Pozdrav svima !!
Ja sam nova na forumu i procitala sam vase komentare o radu klinike Colic. U jednom momentu spomenuta je korekcija usana. Da li neko ima iskustva sa uvecanjem usana na ovoj klinici i da li znate koje materijale koriste?
Radila sam uvecanje biopolimerom na drugoj klinici i nisam zadovoljna. Doktor mi je iskrivio donju usnu :( Sada pokusavam da pronadjem kliniku i doktora koji ce to ispraviti!! Molim vas ako imate pozitivna iskustva sa ovom ili nekom drugom klinikom podelite sa mnom bicu vise nego zahvslna!!! :-?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: informacija o klinici colic
PostPoslato: Sre Nov 12, 2014 12:16 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jul 18, 2014 12:02 am
Postovi: 17
Mogu samo reci da iz klinike Colic dolaze ljudi sa jako losim rezultatom transplantacije kose i onda se obracaju ordinaciji za transplantaciju kose u Kapetana Zavisica 3 da im rade prepravke. Ne znam zasto uopst idu prvo kod Colica (valjda ime i tradicija a kvalitet vrlo los). Toliko


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: informacija o klinici colic
PostPoslato: Ned Nov 16, 2014 12:33 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Nov 16, 2014 12:22 pm
Postovi: 1
Em se ocigledno reklamirate, jos i na pogresnoj temi. Za tu kosu imate i druge stranice na kojima mozete da delite vase 'misljenje'.
Nego, mene zanima kao i cicu nesto o korekciji usana i bas sam se obradovala kada je pokrenula pitanje. Nisu toliko bitne ni pare, koliko da se to dobro uradi... ne bih sto puta da se mucim oko istog problema. Bilo bi super kada bi neko imao iskustva u vezi toga i da ih podeli sa nama. :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: informacija o klinici colic
PostPoslato: Pet Dec 12, 2014 3:11 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Avg 19, 2008 10:34 pm
Postovi: 275
Ja Vam preporucujem dr Vesnu Rakic, mislim da je negde na ovom forumu odgovarala na neka pitanja pa pogledajte..........


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: informacija o klinici colic
PostPoslato: Sre Apr 25, 2018 6:39 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Apr 25, 2018 5:54 pm
Postovi: 1
Uradila sam liposukciju nogu prosle godine u januaru u Klinici Colic.Posle pocetne operacije butine su izgledale katastrofalno.Leva noga je za citav konfekciski broj bilia veca.Deo koji je placen nije dotaknut.Asimetrija, neravnine, modrice koje nosim iposle godinu dana, nakon dve korekcije, su jos prisutne.Posle godinu dana, koliko je potrebno za potpuni oporavak, otisla sam na kliniku da porazgovaram sa Dr Milanom Colicem.Od pocetne ljubaznosti nije ostalo nista.Rekao je da samo ja vidim ono sto ne postoji, a da je on uradilo sta je mogao, i da je sve to skupa moj problem i da ako uopste zelim da me neko pogleda moram ponovo da platim. Ukratko , jedan krajnje neodgovoran i pre svega nestrucan i neprofesionalan odnos prema pacijentima. Nista nije vredelo sto je rezultat njihovog rada katastrofalan, on je tvrdio da je to najbolje sto oni mogu i da su najbolja klinika u zemlji. Ukratko Clinika Colic zivi od dobrog marketinga i gomile lazi i lose izvedenih operacija.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: informacija o klinici colic
PostPoslato: Ned Jul 08, 2018 6:12 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Avg 19, 2008 10:34 pm
Postovi: 275
Preporucujem dr * REKLAMA: www.doktor.rs/marketing *!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 96 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 7 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: