Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Kandida
PostPoslato: Sre Jun 13, 2018 4:17 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jun 11, 2018 2:59 pm
Postovi: 1
Pozdrav.Imam 16 godina I idem u 1.srednje.
Bio sam sasvim ok dete,omiljeno u drustvu,sve super,jedini problem mi je bio kada me je sa 5 god udario auto..
Pre mozda cetiri godine,sasvim slucajno sam u ogledalu primetio nesto belo na jeziku.Malo sam guglao I saznao da su to bakterije,tj kandida.
E sad..nisam isao kod doktora zbog toga,ali sve je bilo ok do negde Mozda pre 1,5 godine(I do tad sam osecao odredjene simptome,ali vrlo slabe,ni blizu kao sad)tada je pocelo,a intenziviralo se polaskom u srednju..pocelo je uzasno da mi se spava,konstantno osecam hronicni umor,mogu spavati 1 sat,ili 12 sati opet cu biti umoran I pospan..U skoli sam ranije bio redovan,uvek ustajao za skolu u 7h,imao vrlo malo izostanaka,sada ustajem u 7:45h(JEDVA),kasnim stalno,imam 150+30 izostanaka..vikendom spavam do 11h minimum,a pre nisam mogao max pola 9,ili 9..prestao sam da se druzim,da idem na basket,jednostavno nemam snage,treniram inace atletiku,trener koji je zaista dobar covek I pedagog me stalno pita sta mi je,ne mogu sprint od 30m da istrcim..dalje,visok sam a vrlo mrsav,a kad bi me videli kako jedem..jutro ne prodje bez 4 jaja+slanina,ili u skoli dve tortilje,sok,keks,neke cokoladice..vrlo cesto pojedem 300-400 gr cokolade,jednostavno MORAM,ali sve mi se vise I vise trazi..takodje,Imam I bele naslage po genitalijama,koristio sam svakakva cuda,ne vredi...,takodje jezik mi sav pobeli kada koristim mleko I ml proizvode I cokoladu,tada kasicicom skupljam bukvalno to,ostane nesto,kremasto,belo,gusto...imam jos simptoma,ne mlgu bas svih da se setim..,ali glavni,MEMORIJA,MOZAK.Krenem u podrum,zaboravim gde sam krenuo,zaboravim sta sam pre par minuta rekao,na kom sam casu,itd.Ali glavni,NE RAZLIKUJEM U GLAVI STA JE SAN,A STA JAVA,jednostavno ono sam sanjao I ono sto mi se desilo stvarno ima istu,zivocu,zivost,svezinu,kako da kazem,kada se prisetim nekih stvari,kao da sam ih sanjao,a ne da su mi se desile,ako me razumete,takodje ne mogu da odrzim koncentraciju,tu su I simptomi grcevi,svakodnevni bolovi u stomaku,bol u kostima,anksioznost/depresija(povremena),itd,sve mi je gore i gore.Nemam nikakvih psihickih problema,bio sam kod psihologa(zbog vladanja u skoli),kaze da sam normalan,cak i inteligentan.Roditelji me ne razumeju,cak se i sprdaju,misle da foliram,a s obzirom da zivim u malom gradu,ne mogu ovde ici,..
Koliko sa pronasao,ovo moze biti kandida,koja se prosirila po unutrasnjim organima,..molim vas,da svako ko ima znanja o ovome,ili je imao slicnu situaciju,da mi pomogne :(


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kandida
PostPoslato: Pet Jun 15, 2018 10:52 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Места по телу која су ти бела треба да испираш јаким воденим раствором соде бикарбоне. За лечење кандиде имаш антикандида дијете или можеш да пробаш са овим: http://www.aca.rs/index.html?stranica=saveti/zdravlje/kandida_2

А ради бољег спавања прекини да користиш телефон, рачунар, ТВ итд. после 20ч.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 20 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: