Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Anksioznost, napetost
PostPoslato: Sre Maj 23, 2018 11:43 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Ned Feb 19, 2012 11:09 am
Postovi: 69
Poz svima ;)
Evo mene sa jednim pitanjem. Naime, imao sam problema pre nekoliko godina sa napetošću i paničnim napadima ponekad zbog niza stresnih događaja.
Psiholog mi je dao neke savete, mislim da sam tada pio neki Zoloft nešto kratko, i posle 2-3 meseca je to prestalo... Počeo da skitam, zaljubio se, i zaboravio na sebe :)
E sad od skoro se ponovo pojavio problem...
Krenule su opet neke stresne situacije, ostao bez posla, imam nekih neplaniranih obaveza, i već par meseci sam baš napet (hteo ja to ili ne).
Počelo je da mi se dešava recimo kada sam u gužvi ljudi, imam neko mantanje u glavi (više mi ne lupa srce, nemam problema sa panikom i to), sada se samo javi neko mantanje, blaga vrtoglavica, imam osećaj kao da ću da se srušim tu (Što se još nije desilo)...
Ja sam iz manje sredine, navikao na mirno okruženje, tih život, i skoro sam bio do Beograda, upao baš u neku gužvu tu po centru, manta mi se, imam osećaj kao da mi se pritisak srozao na nulu :D Ali mislim da nije, jer sam par puta merio, mislim da je to iz glave...
Imam 182 cm, 77kg, atletski građen, krećem se, jedem po 5-6 puta dnevno (stvarno nemam problem sa apetitom) jedem bukvalno sve, nisam pušač, pijem nekoliko puta u godini - umereno, ne bi trebalo sa te strane da bude problema...
Sad imam neku ponudu da odem za Švajcarsku kod ortaka na neko vreme, i iskreno, strah me da odem tamo...
Ne znam da li da se suočavam malo sa tim gužvama ili da potražim odmah pomoć psihologa? :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Anksioznost, napetost
PostPoslato: Pet Maj 25, 2018 2:58 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Врати се ти одакле си дошао а у међувремену користи тинктуру валеријане коју прави Институт Јосиф Панчић:
https://www.mocbilja.rs/index.php/proizvod/kapi-valerijane/ За почетак пробај само ујутру петнаест капи па повећај по потреби.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 86 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: