Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Modrice po kozici penisa
PostPoslato: Čet Maj 10, 2018 5:47 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Maj 10, 2018 5:34 pm
Postovi: 2
Pozdrav svima, ceo sam internet prekopao i nisam nasao nista slicno (jesam doduse nesto al nedovoljno) pa bih molio ako je neko imao slican problem nek se javi. Naime, pre jedno 5 godina sam prilikom masturbacije zaradio modricu za desne strane kozice i mislio sam da ce proci al otad je ostala tu gde jeste. Sad ja po kozici penisa imam gomilu malih sitnih venica i u toku tih 5 godina mi se na jos jedno 5 6 mesta pojavilo kao pucanje kapilara. Ako je vena veca, veca je ta crvena tacka koja se kao napuni krvi i tako ostane. Na internetu sam procitao da je to stanje poznato kao "spider veins" ali me uzasno iritira da mi je koza tako osetljiva pa da to malo malo iskoci. Par tih kapilara sam bocnuo da ispustim krv, i prvih par dana se cini kao da ce se koza regenerisati al to se onda odmah napuni krvi i ostane kao crvena tacka velicine srca za olovke mozda malo vece. Da li postoji neka krema koju bih mogao mazati jer na netu pise da je jedino resenje laser ili skleroterapija :cry:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Modrice po kozici penisa
PostPoslato: Čet Maj 10, 2018 6:06 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Maj 10, 2018 5:34 pm
Postovi: 2
Lowone je napisao:
Pozdrav svima, ceo sam internet prekopao i nisam nasao nista slicno (jesam doduse nesto al nedovoljno) pa bih molio ako je neko imao slican problem nek se javi. Naime, pre jedno 5 godina sam prilikom masturbacije zaradio modricu za desne strane kozice i mislio sam da ce proci al otad je ostala tu gde jeste. Sad ja po kozici penisa imam gomilu malih sitnih venica i u toku tih 5 godina mi se na jos jedno 5 6 mesta pojavilo kao pucanje kapilara. Ako je vena veca, veca je ta crvena tacka koja se kao napuni krvi i tako ostane. Na internetu sam procitao da je to stanje poznato kao "spider veins" ali me uzasno iritira da mi je koza tako osetljiva pa da to malo malo iskoci. Par tih kapilara sam bocnuo da ispustim krv, i prvih par dana se cini kao da ce se koza regenerisati al to se onda odmah napuni krvi i ostane kao crvena tacka velicine srca za olovke mozda malo vece. Da li postoji neka krema koju bih mogao mazati jer na netu pise da je jedino resenje laser ili skleroterapija :cry:


EDIT: Izvinjavam se na duplom postu, al samo da dodam to me ne boli ne gnoji se ne svrbi, jednostavno s vremena na vreme samo iskoci. Znaci sa spoljnje strane kozice je mada mi se juce pojavilo i ispod glansa al bas bas malecno (tacno vidim jedva vidljivu crvenu venicu koja vodi do te tackice)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Modrice po kozici penisa
PostPoslato: Pon Maj 14, 2018 10:48 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Maj 14, 2018 10:47 am
Postovi: 1
This topic is most useful.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 51 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: