Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Problem u seksu. Trebaju mi saveti
PostPoslato: Uto Apr 24, 2018 3:49 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pon Jul 30, 2012 12:31 pm
Postovi: 65
Pozdrav svima.

Imam 25 godina. I sa devojkom sam u vezi 10 meseci. To mi je prva devojka i s njom sam imao prve odnose.
Koristio sam Masculan kondome, zeleno pakovanje sa sivom pozadinom type 4 kao ove na slici: https://ibb.co/hgQprx i nisam ranije imao problema. Problem je što takve kondome sada ne mogu da nadjem nigde ! Koje god druge kondome ovog proizvođača da uzmem ja većinu ne mogu da navučem! stigne do polovine penisa i neće dalje da se srola! Jedino mogu da jedva zavučem prste između penisa i kondoma i da ga na silu povučem i odmotam skroz i onda izgleda kao da je pun vazduha i kao da će da pukne i ne mogu da se opustim pa mi "padne". Dešavalo se da nam pukne i to 2 puta! I sada sam baš u frci. Probao neki durex ali mi je kao kesa... Samo te dve marke mogu da pronađem u radnjama. Čak ni lilly i DM nemaju neki izbor.

Drugo, moja devojka ima mnoogo veću želju za seksom od mene. Prosto ne znam zašto je to tako. Volim ja sex i sve ali brt nmg po ceo dan. Hoću da imam veću želju za seksom i da to duže traje. Kako da rešim ove probleme? Molim vas da mi pomognete pošto sam baš frustriran i počelo je da mi utiče na vezu?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Problem u seksu. Trebaju mi saveti
PostPoslato: Uto Apr 24, 2018 4:21 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pon Jul 30, 2012 12:31 pm
Postovi: 65
Uvek proverim na koju stranu treba da se izrola i ne dešava mi se da pogrešim, uvek proveravam. Prosto mi nije jasno kako tako neka obična i normalna stvar može toliko da se iskomplikuje... Kako drugi momci mogu da uzmu bilo koji i da navuku i sve prođe bez problema...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 11 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: