Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: BOL U KOLENU I ALERGIJSKI OTOK
PostPoslato: Sub Apr 07, 2018 8:56 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Apr 07, 2018 8:30 am
Postovi: 1
Imam bol u levom kolenu, u centru napred i desno unutrasnja strana u duzini oko 10 cm prema butini i prema peti, mislio sam istegnuta neka tetiva, problem sa savijanjem noge, posebno na stepenicama. Koristio sam gel deep relif i nista. Kada popijem Rapten K bol nestane na 5-6 sati. Nisam mogao da mirujem zbog posla u periodu o8-15, posle jesam. Procitao sam kao alternativu, izmedju ostalog, da privijem na koleno mesavinu meda, rakije, sirceta i brasna (kao testo) i to sam radio tri noci i trece jutro koza na kolenu sa spoljne strane i desno prema unutrasnjoj strani je bila crvena i otekla i osetio sam neke reljefaste potkozne nabore. Otisao sam u hitnu, snimili mi koleno, sve je ok, nema artroze, verovatno istegnuta tetiva i dali mi krem Sinodem za tu alergiju. Nredno jutro probudi me svrab i jos veci otok i ponovo odem u hitnu i daju mi injekciju Sinopen i Antibiotik Palitrex na 12. Ja sada mirujem jer su praznici, otok sa kolena se povukao, ostalo crvenilo koze, koristim samo led i oblogu od etarskog ulja zalfije i vode i elasticni zavoj. Naravno zakazao sam kod specijaliste ortopeda ali termin je dug pa me interesuje neka preporuka koju bih koristio u medjuvremenu i razlog ovih komplikacija.
Hvala Dragan Ilic


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 35 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: