Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 362 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 21, 22, 23, 24, 25  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Tackice, mrvice,dlacice ...
PostPoslato: Uto Mar 06, 2018 9:59 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Mar 06, 2018 9:47 am
Postovi: 2
Ја тренутно покушавам са витамином Е чуо сам да га треба узимати 4 месеца али после прва два још не видим резултате, али ћу покушати до краја па шта буде. Ако не видим никаква побољшања, постоје таблете које се зову VITRO CAP, и које су намењене баш са проблем са мушицама, што сам пронашао на интернету па ћу пробати са тим.

Иначе био сам на бесплатном офтамолошком прегледу пре две недеље,били су у свим домовима здравља, ја био у ДЗ Савски венац, све похвале за организацију! Питао сам докторку за VITRO CAP, да ли то помаже или је то превара и тд... Она ми је рекла да је то индивидуално, да неком помогне, неком не, али да нема негативних дејстава па слободно могу да покушам, то ми је последња опција а ако ни то не успе онда ћу морати да се навикнем како знам и умем. Хвала Богу да сам ово тек добио са 26 година, иначе не знам како бих учио и завршио факс са овом гамади у оку које ми разбијају концетрацију шта год кренем да радим. Имам их већ годину и по и још се нисам навикао. Сигуран сам да ми не би сметало да радим као чувар оваца на пештеру, али као правник морам да будем концентрисан на посао који обављам у сваком моменту....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Tackice, mrvice,dlacice ...
PostPoslato: Čet Mar 08, 2018 3:22 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Као правник морао би да будеш способан да превазиђеш такав једноставан ометајући фактор иначе ништа од посла када се сесретнеш са ајкулама.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Tackice, mrvice,dlacice ...
PostPoslato: Pet Mar 09, 2018 9:05 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Mar 06, 2018 9:47 am
Postovi: 2
Можда си у праву Ацо. Али размисли да ти неко по цео дан маше руком испред очију или шапуће на уво на пример. Да ли би се навикао на то или би рекао тој особи да престане то да ради јер ти смета? Ја хоћу да покушам да решим проблем а ако је немогуће мораћу да се навикнем, то ми је јасно и слажем се да треба да будем способан да превазиђем проблем.
Кажу да нада последња умире, а ја још увек имам наду да ће бити боље. Ти си је изгледа изгубио па сад мрачиш по форуму (не кривим те, вероватно се годинама суочаваш са овим проблемом) али ја још нисам спреман да се предам, и надам се да постоји светло на крају тунела :)
И још једна ствар, треба делити коментаре, чак и ако је неко покушао да реши овај проблем и није успео треба да подели са свима искуства како би и остали знали да не иду у том смеру и губе време већ да пробају нешто друго. Исто је и са научним радовима, мало њих има неко откриће али то не значи да немају вредност већ да остали знају да пробају неки други метод.....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Tackice, mrvice,dlacice ...
PostPoslato: Pet Mar 09, 2018 2:25 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Хе, хе, мрачим по форуму. :lol: Па не умире нада последња него човек. :wink:

Не памтим од када имам те мушице у видном пољу и никада нисам имао потребе да их елиминишем јер су ми лепо објаснили да оне настају приликом порођаја бебе и додатно се компликује приликом раста. Дакле помоћи нема и то је нормална појава. Само ретки имају среће да практично немају "мушице".

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Tackice, mrvice,dlacice ...
PostPoslato: Ned Apr 01, 2018 9:17 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Apr 01, 2018 8:58 pm
Postovi: 3
Pozdrav svima da podelim moje iskustvo,pre dve godine radjen PRK skidanje dioptrije.Da bi posle toga krenule komplikacije...odsjaj ,farovi sijalice itd je kao da ti kraci od njih ulaze u oko kada god trepnes gozan osecaj...ukratko unisten mi je zivot...pre pola godina susrela sam se i sa floatersima ,jedno jutro sam se probudila i ugledala kako neka nit lebdi u vazduhu..hahah pokusala sam da je uhvatim ali je nestala.Posle mesec dva od te niti nastale su debele gamadi koje me proganjaju 24 h ,na sve to kada gledam u nebo vidim bele tacke koje se vrte u krug to je inace neki fenomen vidim svoja bela krvna zrnca...doktor naravno koji me je operisao pravi se lud...do sada isla u par dobrih klinika i nista nema niko objasnjenje zbog cega..moj zivot je totalno unisten sa 27god..u braku sam i imam dve prelepe cerkice,ali moje misli su preokupirane od prokletih musica i razmisljanja sta ce biti sa mojim vidim ,muz mi je rekao da sam skrenula i da sam preopterecena,ali kako ne kada imam brisace na ocima ceo dan..da da napomen da pijem vitrocap 5 mesec i nista broj se samo umnozio...sorry na dugom postu ali morala sam niko me ne razume :cry: :cry: :cry: neka mi se neko javi ako mu se isto desava sto i meni posle lasika..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Tackice, mrvice,dlacice ...
PostPoslato: Pon Apr 02, 2018 11:09 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Бела крвна зрнца?! Ко ти је то рекао?

Светле тачке у видном пољу говоре о поремећају циркулације и/или инервације ока.

А летеће мушице и гранчице нећеш моћи да елиминишеш. Питање је да ли је операција изазвала тај ефекат или је била само окидач да се покрену већ постојећа оштећења у стакластом телу.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Tackice, mrvice,dlacice ...
PostPoslato: Pon Apr 02, 2018 2:24 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Apr 01, 2018 8:58 pm
Postovi: 3
Ma sama sam to zakljucila posto doktori ne razumeju o cemu pricam,ima na netu nesto se zove etiopic fenomen ili duhovi plavog neba.Ko zna sta je razlog moga stanja vidim samo da sam napravila gresku,a najgore od svega sto se dosta ljudi operise a posledice nas tek ocekuju...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Tackice, mrvice,dlacice ...
PostPoslato: Pon Apr 02, 2018 2:31 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Apr 01, 2018 8:58 pm
Postovi: 3
Da zaboravila sam da kazem u poslednja dva meseca mi se desilo iz cista mira u vidu mi se pojave svetleci kruzici ima ih jako puno vise su nesto izmedju sive i bele boje ima ih dosta ali to traje nekih tri cetiri sekunde...osecaj je uzasan jako se uplasim kada mi se to desi :cry: ,ne znam da li se to nekom desilo?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Tackice, mrvice,dlacice ...
PostPoslato: Uto Apr 03, 2018 9:53 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Треба да радиш вежбе за врат и горњи део леђа да би тако поправила инервацију и циркулацију. Пожељне су и вежбе за очи.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Tackice, mrvice,dlacice ...
PostPoslato: Pon Apr 16, 2018 9:30 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Mar 21, 2012 6:16 pm
Postovi: 8
meni je lekar prepisao novi lek protiv musica u oku.zove se :vitrocap.nemacki je i mora da se pije nekoliko meseci.popio sam dve kutije,i vidim da su se musice smanjile za vise od 50 %.mozda nekom ovo pomogne.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Tackice, mrvice,dlacice ...
PostPoslato: Uto Mar 19, 2019 5:20 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Mar 19, 2019 5:17 pm
Postovi: 1
Da li je pomogao nekom taj nemacki lek za musice u oku???? vitrocap??


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Tackice, mrvice,dlacice ...
PostPoslato: Pet Apr 12, 2019 3:08 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Apr 12, 2019 2:59 pm
Postovi: 1
Htela sam da naručim Vitrocap preko srbotrade apoteke I rekli su mi da se više ne proizvodi. Preporučili su mi Optinerve, koji opet nije isti lek, piše da je za glaukom. Da li neko ima više informacija?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Tackice, mrvice,dlacice ...
PostPoslato: Uto Apr 23, 2019 7:40 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Apr 23, 2019 7:36 am
Postovi: 9
Поздрав свима. Био сам на прегледу у Клиничком центру Србије и пожалио сам се на исту ствар, да ми цео живот нешто лети пред очима. Лекар, старији, јако фин ми је рекао да VitroCap капсуле нису у понуди више јер је формула застарела и да је стигао нови производ по имену Vitrex и да га они већ увелико користе јер су се уверили у његово дејство на својим пацијентима. Био сам до Срботрејда и код њих сам га нашао и већ сам почео да пијем.
Млађи лекар ми је рекао да морам барем шест месеци да га узимам а ако ми се не повуку у потпуности онда да пробам још једном а ако се и тада не повуку онда је то знак неке озбиљније болести и да се вратим поново код њих. Ето, јављам какви су резултати.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Tackice, mrvice,dlacice ...
PostPoslato: Pet Apr 26, 2019 4:29 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Apr 10, 2019 5:56 pm
Postovi: 7
aaaca je napisao:
Треба да радиш вежбе за врат и горњи део леђа да би тако поправила инервацију и циркулацију. Пожељне су и вежбе за очи.

Koje su to vezbe za oci?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Tackice, mrvice,dlacice ...
PostPoslato: Pet Apr 26, 2019 5:23 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Apr 23, 2019 7:36 am
Postovi: 9
Fedor1 je napisao:
aaaca je napisao:
Треба да радиш вежбе за врат и горњи део леђа да би тако поправила инервацију и циркулацију. Пожељне су и вежбе за очи.

Koje su to vezbe za oci?


Ако имаш летеће мушице онда то нема никакве везе са циркулацијом. А то као севање може да буде или од очног живца али и од мушица. ако те је очни лекар лепо прегледао онда је установио да ти је очни живац читав и да севања немају везе са тим.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 362 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 21, 22, 23, 24, 25  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 20 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: