Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Problem nakon odnosa
PostPoslato: Uto Mar 13, 2018 9:57 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Dec 26, 2017 1:57 am
Postovi: 4
Sa devojkom sam 3 godine i svaki put kada imamo odnos imam isti problem, dok ona nema na sta da se pozali, pokusavao sam oralni sex ali me ne zadovolji i uvek nakon toga trazim normalan odnos, nakon odnosa to zna da traje recimo 20h osecaj malaksalosti, kao da sam dobio blagu temperaturu,sve mi je tesko svaki deo tela, nemam volje da radim, ni da se setam, tesko mi je da se skoncentrisem ili pricam, samo bi da lezim dok to ne prodje.
Od dr simptoma rimetim crvenilo neki put na polnom organu (malo na glavi ) a nekad ne, cesto se desava da odma nakon gotovog odnosa pocnem da zevam i ako ne odspavam neki sat uvece me bas rano uhvati san, takodje primetim oko ociju da mi se pojavi crvenilo i ubrzo oci pocnu da me peku i teraju da cesce trepcem,
Hteli smo da resimo problem to je bilo jos na pocetku veze, kod lekara dobili smo slicno, neki lek kao antibiotik da preci bakterije i sl, i bilo je bolje ali se ubzo to vratilo, kasnije sam bio da dajem mokracu, i bris i ispostavilo se da nemam nikakvih problema, medjutim devojka radi i zbog vremena nije bila gonekologu na preglede.

Ja sam to rekao mom izabranom lekaru kasnije i on mi je rekao da ona ima nekih komplikacija i kod mene bi se nasle i da misli da je u pitanju njen sekret i samo je pitanje vremena kada cu ja da se naviknem na to...

Prosle su 2 i po godine ali se nista nije promenilo cak mislim da je cudan osecaj kod mene sve intenzivniji i to sto mi je lekar rekao kao da nema smisla, lekari su mi jos tad rekli da samo koristim kondom ali nemam naviku da to koristim i kada mi zatreba tad se setim da kupim :-) a kad to koristim nemam ni 5% osecaja tamo dole pa ih razloga nisam primio taj savet, jer hocu da se problem resi.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 40 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: