Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Problem sa glavicem i erekcijom
PostPoslato: Čet Mar 01, 2018 3:57 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Feb 28, 2018 6:37 pm
Postovi: 2
Postovani moj problem je u vezi penisa. Imam 29.god ne pijem, ne pusim i obrezan sam jos od djetinjstva. Normalno sam funkcionirao i osjecao sve do unazad 3mjeseca gdje sam prilikom masturbacija poceo osjecati bolnost i osjetljivost glavica te poceo gubiti i erekciju bez fizicke stimulacije. Nakon nezasticenog sexa( jako sam tesko postigao erekciju i nisam imao ugodu ni osjecaja prilikom odnosa) osjetio sam zarenje glavica. Sutra sam jedva hodao jer su mi gacice stalno trljale po glavicu sto mi je neugodu i bol stvaralo. Konstantna iritacija. Kao pretjerana stimulacija zivca i osjecaj ranjivosti. I tako vec 3mjeseca. Radim fizicki pa imam poteskoca sa hodanjem i opcenito funkcioniranjem jer mi komstantno smeta. Jedina mjesta gdje osjecam dodir su i preosjetljiva i bolna prilikom trenja. Imam osjecaj da sam ozlijedio tkivo ili zivce ili cak kapilare u glavicu. Od svega sam pao u depresiju. Sad jedino erekciji mogu dobiti sa viagrom pri cemu je sex neugodan nemam osjecaja i nakon cega me pece i zari glavic i vrh uretre. Vidno nema ostecenja. Bris na bakterije i gljivice je negativan. Testosteron je u redu. Jedino malo povseni leukociti u urinu. Da li je moguce nekim pretragama utvrditi o kalvoj se ozljedi radi i da li je nesto neuropatsko. Hvala puno na odgovoru.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Problem sa glavicem i erekcijom
PostPoslato: Pet Mar 02, 2018 12:01 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Због повећаних леукоцита у мокраћи (којих не сме да буде) мораш детаљно да испиташ ситуацију.

У међувремену узми да пијеш неки чај за дезинфекцију мокраћних путева и свакако пиј много више чисте воде. Немој да пијеш никакве фабричке сокове.

Да ти иритације није можда због промене детерџента или оплемењивача који користиш за прање веша?

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Problem sa glavicem i erekcijom
PostPoslato: Pet Mar 02, 2018 12:43 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Feb 28, 2018 6:37 pm
Postovi: 2
Kod urologa sam bio i na povisene leukocite je rekao da to nije nista. Zarenje i osjetljivost je jos jaca nakon sexa, a bilo kakav oblik trenja jako smeta. Sto se tice donjeg rublja probao sam i drugi deterdzent i jedino sto malo pomogne je da se zamotam u foliju ili nosim kondom. Masturbacija je neugodna ako mi se digne uopce


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 37 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: