Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Frenlum
PostPoslato: Pon Feb 19, 2018 3:05 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Dec 26, 2017 1:57 am
Postovi: 4
Imam 26 godina kao mali nisam imao problema ( mogao sam skroz do kraja ) ali sada ne mogu da povucem kozicu lepo, negde na pola duzine glave stane, zakoci je frenla ako vise povlacim glava pocinje da ide na unutra i javlja se bol, zadnje godine u toku odnosa ako nije sve podmazano desi se da se javi ranica na frenli i za dan/dva se sredi samo od sebe, meni nista ne smeta, nemam bol ( osim taj ako se javi ranica i pro povlacenju pecka i nezgdno je ) ali nisam imao problema ranije i mislim kako vreme ide da ce ta frenla sve vise da se smanji???
pre foruma sam izguglao i video da ljudi pitu da mazu kremu i rastezu je, ja stvarno nisam imao nekog kontakta sa doticnim osom kad sam sa devojkom i imamo mormalan odnosm jednom nedeljno otprilike, pa me i to zanima jel treba da ga praznim na par dana i time vratim u normalu?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Frenlum
PostPoslato: Čet Feb 22, 2018 1:51 pm 
Korisnikov avatar OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Feb 14, 2009 1:03 am
Postovi: 21
Lokacija: Beograd, Srbija
pirke23 je napisao:
Imam 26 godina kao mali nisam imao problema ( mogao sam skroz do kraja ) ali sada ne mogu da povucem kozicu lepo, negde na pola duzine glave stane, zakoci je frenla ako vise povlacim glava pocinje da ide na unutra i javlja se bol, zadnje godine u toku odnosa ako nije sve podmazano desi se da se javi ranica na frenli i za dan/dva se sredi samo od sebe, meni nista ne smeta, nemam bol ( osim taj ako se javi ranica i pro povlacenju pecka i nezgdno je ) ali nisam imao problema ranije i mislim kako vreme ide da ce ta frenla sve vise da se smanji???
pre foruma sam izguglao i video da ljudi pitu da mazu kremu i rastezu je, ja stvarno nisam imao nekog kontakta sa doticnim osom kad sam sa devojkom i imamo mormalan odnosm jednom nedeljno otprilike, pa me i to zanima jel treba da ga praznim na par dana i time vratim u normalu?


Poštovani,
problem o kome govorite se stručno naziva fimoza, odnosno nemogućnost prevlačenja kožice preko glave penisa. Najbolje bi bilo da posetite urologa koji će detaljnim pregledom utvrditi uzrok i reći Vam koji je najbolji metod lečenja. Svakako u ovim slučajevima, u većini, je najbolje odraditi rutinsku intervenciju kojom se veza između kožice i tela penisa preseca i time glava oslobađa.
Svakako, postoji niz mogućnosti u alternativi. Ukoliko ste zainteresovani za alternativno rešenje, javite se da zakažemo pregled pa da vidimo šta može da se uradi.

Pozdrav

_________________
Saveti i preporuke u vezi preparata na bazi Aloe Vera pri lečenju, koje NIKAKO ne isključuju konvencionalno lečenje, na:

Nedić Nikola
+381 60 7170 986 Srbija - Viber
+30 690 8722 323 Grčka - WhatsApp

[email protected]


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 42 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: