Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 11 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Molim za pomoc,svakoga ko se razume oko onkologije
PostPoslato: Čet Feb 08, 2018 12:38 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Feb 07, 2018 11:57 pm
Postovi: 19
Molim vas pomozite,znam da je najgore,mom ocu je pronadjen karcinom prostate nazalost,radjena je analiza u bolnici vrednost Psa je bio 8,72,tu je bio sumnjivo pa je urolog rekao da mora da se radi biopsija,stigao je nalaz koji ej potvrdio ono ocem usam strepeo molio se da nije to to,nalaz glasi Adenacarcionoma Gleason score 7(4:3),tumorski volumen manji od 2%,Tercijalni gradus broj 5,na otpusnoj listi kad je doktor urucio nalaz biopsije odnosno ono sto gore pise za zakljucak bolesti valjda pise malignius adenacarcinoma prostatis c 61 a pre toga pise ako se ne varam posto nalaze je otac sklonio Universium ili tako nesto,e sada zbog nemarnosti doktore lokalne bolnice nismo imali rendgen da bi doktor onkolog dao pravu sliku o svemu dali ce biti operacija inekcija ili hemoterapija,jedino ga zeza kad ode da se isprazni zatvori se onaj dole anus kod cmara valjda se tako zove pa tesko se prazni,ali poceo je cesce da ide u wc radi velike nuzde,ostalo ga ne boli nista ni u kostima,jede normalno,hoda,ne mrsavi,imunitet mu ne pada,jedino mokrenje vise mokri nocu,pomalo ga pece i ide vise puta,urolog kaze da je to normalno zbog bolesti,inace on je imao operaciju srca s 3 bajpasa koju je podneo jak odobro,doktor u Klinickom Centru Beograd koji ga je operisao je rekao da nije video pacijenta koji je tako zilav i nije ga strah,inace on je svestan da je to karcinom prostate,nije upao u depresiju,prilicno je veseo,kaze da je spreman da se bori,i da ga briga kolko ce ziveti,kao sto kaze o tome ne razmisljam zelim da zivot provedem kvalitetnom,svako ima neku bolest,zelim da se borim,sto mene ohrabljuje,zato sto znam da je borac,ali me je strah i plasim se,pored njega sam stabilan ne zelim da placem,ali uvece se sakrijem sam i placem da me ne vidi,ne zelim da mu otezavam,ko ima malo iskustva moze da mi objasni o cemu se radi,i unapred hvala vidim da ste svi divni i da nas ista muka spaja,hvala unapred....?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Molim za pomoc,svakoga ko se razume oko onkologije
PostPoslato: Čet Feb 08, 2018 12:37 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Ако каже да живот жели да проведе квалитетно онда не треба да прима ни зрачење ни хемотерапију ни да се оперише јер то уништава живот и остаје само малтретирање.

Ако жели да се бори опет не треба лекари да га лече јер ту нема борбе већ само послушност и трпљење до смрти.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Molim za pomoc,svakoga ko se razume oko onkologije
PostPoslato: Čet Feb 08, 2018 11:12 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Feb 07, 2018 11:57 pm
Postovi: 19
Slazem se tvojom konstatacijom,ali nemogu ga prepustiti samo tako,ima li ko ovde da mi rastumaci nalaz,znam koliko je sve opasno,i svestan sam koliko je sve tesko,najbolnije je sto znam da mozda sledi mucenje a ja nemogu da mu pomognem,ima li ko da me posavetuje o ishrani sta spremati posto jos cekamo na skener posto je lokalni urolog zaboravio a u Nisu nemogu reci tacno nista bez skenera....,inace operacijom je skinut jednoj zeni tumor na mozgu i sada zivi radi sve normalno,vec 15 godina...eto ko ima savet nekih uvvek su dobrodosli hvala unapred...?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Molim za pomoc,svakoga ko se razume oko onkologije
PostPoslato: Pet Feb 09, 2018 1:04 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Таман посла да га препустиш, нисам то ни помислио. Коментарисао сам његову жељу за квалитетним животом. Ако то жели онда мора да се бори (а не да се препусти лекарима), а ти му свакако можеш помоћи у тој борби - под условом да он жели помоћ.

Превише сам видео особа које су се препустиле лекарима уз коментаре "ма само ово да прођем па ћу..." и наравно нису прошли.

Постоји пуно варијанти које чак могу истовремено да се користе: Бројсов метод, Тодор Јовановић... Имаш неке савете на мом сајту о змијском грожђу, соди бикарбони, петролеју, исхрани... http://www.aca.rs/index.html?stranica=saveti/zdravlje/tumor

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Molim za pomoc,svakoga ko se razume oko onkologije
PostPoslato: Sub Feb 10, 2018 12:50 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Jul 25, 2015 12:36 am
Postovi: 230
S obzirom da se svi rezultati onkologije nalaze dva metra ispod zemlje, preporucujem ti da bezite odatle sto dalje i da idete kod nekog drugog doktora koji ima lek za tu bolest.
Na primer kod Todora Jovanovica, poseti njegov sajt Todoxin, nadji broj, zakazi pregled i kupi od njega njegove preparate jer on sve sam pravi na biljnoj bazi, nije nista stetno.
Ja sam naveo samo primer, ima jos doktora koji lece karcinom samo ih treba naci. Uglavnom se kriju jer sve sto se radi van zvanicne medicine je nadrilecenje.

Ja jedino znam za Todora Jovanovica i Alena Azarica jer njih pratim na internetu vec neko vreme.

Takodje mozes pokusati sam sa lecenjem oca, tako sto mu za ishranu praviti kuvano povrce u Prolom vodi jer ona se i preporucuje kod karcinoma ali moze bilo koja flasirana voda, bitno je da nema flora i kamenca. Mozes u teglu bagremovog meda izmesati maslacak, iscediti limun, izrendisati djumbir, sitno iseckati beli luk itd...
Meso, slatkise, secer, so pa cak i belo brasno ne kozumirati dok se bolest ne stabilizuje. Kupuj tonus hleb ili pravi sam, imas recept na internetu.
Uglavnom treba sto vise vitamina.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Molim za pomoc,svakoga ko se razume oko onkologije
PostPoslato: Pon Feb 12, 2018 9:48 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Не треба користити куповне хлебове од целога зрна, непечене и сличне варијанте јер могу да буду пуни гљивица и њихових токсина. Реално не треба користити никакве куповне хлебове а нарочито не маркетиншки "здраве".

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 11 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 113 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: