Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 13 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Misli,problem
PostPoslato: Sre Mar 22, 2017 2:49 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jun 29, 2016 2:46 pm
Postovi: 3
Ukratko ja sam Ognjen i imam 17 godina. Treca sam godina ekonomske skole i sve je okej sto se tice toga. Bavim se fudbalom duze vreme i to me u vecini slucaja opusta.
Moj glavni problem jesu incestne misli. Sada ni sam ne znam koliko je to vise normalno, jer me je zaista sramota kada pricam ovo. Taj problem imam duze vreme u razlicitim intezitetima.

Javilo se pre par godina i taj period je za mene bio bas ubitacan i tezak. Izgubio sam prakticno svaku volju za zivotom. Kasnije je to nekako sve nestalo i zaboravio sam na sve to. I posle odredjenog vremena to se javlja ponovo i postepeno traje do danasnjih dana.

Ne znam zasto mi se uopste javljaju ove misli, da li je razlog zato sto nisam do sada imao devojku ili neka emotivna vezanost za odredjene osobe stvarno ne znam. Prakticno sam naucio da zivim sa ovim i ne dajem toliko na znacaju. Ali, jednostavno opet je tu i to mene mnogo ubija i sputava u mnogo cemu.

Da li je to vec neka vrsta opsesije ili necega ne znam. Jednostavno, bilo bi mnogo lakse da toga vise nema, jer me to bukvalno izjeda unutra i postavljam sebi cesto pitanja zasto bas meni?

Sada me jednostavno zanima kako bilo sta uraditi da bude bolje, jer ne vidim poentu svega ovoga. Mlad sam, zdrav i ne treba mi sve ovo, zelim neke normalne i zdrave misli. Koliko god pokusavao kao da zaboravis te misli ili skrenes sa njih oni se jednostavno kasnije jave kroz sat,dva, 5 sati...

Eto, ukratko sam hteo da vam ispricam sta mi se desava i jednostavno osetio sam potrebu da to i podelim donekle sa nekim, jer ovo vise ne vodi nicemu.
Nadam se da razumete sta i kako, i da necete misliti da sam bolesnik ili bilo sta slicno...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Misli,problem
PostPoslato: Sre Mar 22, 2017 10:39 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
А осим тога не читаш одговоре...

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Misli,problem
PostPoslato: Sre Mar 22, 2017 5:23 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jun 29, 2016 2:46 pm
Postovi: 3
Znam, citao sam sve, samo trazim misljenje koji bilo sta zna i ovome ili se susretao sa tim. Jer me zanima da li je to normalna neka pojava u mom sadasnjem periodu. Jer to nisu misli koje budu sada i odu, vec se vracaju. Ali hvala svakako


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Misli,problem
PostPoslato: Čet Mar 23, 2017 12:23 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Враћају се јер их ти враћаш.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Misli,problem
PostPoslato: Čet Feb 01, 2018 6:30 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Feb 01, 2018 6:07 am
Postovi: 1
Pre svega moras da shvatis da je potpuno normalna stvar da pored lepih misli su i ruzne misli sastavni deo zivota i svi ljudi imaju i dobre i lose misli (grozne) i tu nije problem.Vidis ja imam isti problem kao i ti pa tacno znam o cemu ti sada govorim.To je opesivno kompluzivni poremecaj kada se te misli vracaju i tiste te iznutra i to je problem i moj ti je savet da prihvatis to kao apsolutno normalnu pojavu i sasvim prirodnu stvar kao upalu grla recimo i da se ne opires tim mislima jer sto se vise opires sve ce biti prisutnije.Naravno da problem koji imas ne treba da ignorises popricaj sa psihijatrom bice ti od pomoci nemoj da guras taj problem pod tepih pricaj o tome sasvim normalno.I ne boj se nije to nista strasno ali nije nesto sto treba da ignorises .JA sam tacno u tom periodu u kom si ti sad imao takav problem zato opusti se i juri devojke one su najbolji lek za sve :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Misli,problem
PostPoslato: Uto Feb 06, 2018 1:02 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Jul 12, 2005 1:46 pm
Postovi: 2402
Upravo tako, ako se budes bavio samo time, sve ce ti cesce biti takve misli, pocni od neke simpatije, devojke, pa nadji nesto u tome, to ce se razvijati u toku zivota i potisnuti (kako kaze prethodnik-ruzne misli) i bices 80 % u novoj fazi i neces se brinuti, ides dalje, covek se menja dok je ziv, pa neka bude NA BOLJEEE-SRECNO


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Misli,problem
PostPoslato: Čet Feb 08, 2018 5:10 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Feb 06, 2018 12:41 pm
Postovi: 5
Nice post. Thanks for sharing
------------------------------------------------
https://bsscommerce.com/magento-2-extensions.html - https://bsscommerce.com/google-amp-exte ... nto-2.html - https://bsscommerce.com/magento-2-size- ... nsion.html


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Misli,problem
PostPoslato: Ned Feb 11, 2018 2:00 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Maj 21, 2015 9:35 pm
Postovi: 57
Incestne misli? Sa kim zamisljas sex? Sto ne razmislih malo o pronalazenju devojke kako bi manje razmisljao? Bavis se sportom kako kazes, zdrav si, misli su samo produkt tebe samog i mozda pogresne pecepcije. Mozda su samo mastarije, ne mora da znaci da su incest. PS: ako mastas o nekoj devojci iz skole ili o "drugarici" ne bih se slozio da je rec o incestu.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 13 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 102 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: