Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Sve smo probali za rak pluca....
PostPoslato: Pon Nov 13, 2017 8:13 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Nov 13, 2017 7:48 pm
Postovi: 1
Dragi prijatelji,

Mama mi je umrla prije 41 dan od raka pluca, na engleskom se to zove non-small cell lung carcinoma - adenocarcinoma. Tumor na jednom plucnom krilu oko 3 cm u precniku nije bilo moguce operisati. Imala je nekoliko metastaza na kicmi.

Sve smo probali: CimaVax, Vidatox, DCA, ekstrakte gljiva, Chagu, kanabis ulje, Essiac caj, japanski kolostrum.... SVE.

Sve sto je jela bilo je organic, svjeze povrce i voce, nije jela meso niti secer... Pred smrt krvna slika joj je bila savrsena, ali dzaba, otela ju je bolest. Imala je 76 godina.

Nije imala mutacije na EGFR, ALK, PDL1... i nije joj bilo spasa. Odbijala sam da se pomirim s tim, borile smo se ludacki, vjerovala sam da cu da je spasim.. Uzalud..

Od konvencionalne terapije imala je samo paliativno zracenje, jer metastaze na kicmenim prsljenovima su je mnogo boljele pa nismo imali nista drugo kao opciju da se unisti karcinom. Zivjela je 6 mjeseci i 4 dana i umrla mi na rukama. Kanadski ljekari nisu ponudili nista. NISTA. Cak ni hemioterapiju. Bili su je predozirali na fentanyl u sred bolnice, a kako sam s njom provodila 24 sata, spasila sam je. Imala je srcani udar, koji oni nisu prepoznali, a ja jesam - iako nisam ljekar, i spasila sam je. Ali na kraju - bolest je bila jaca.

Ne mogu da se pomirim s tim da mi je otisla, a moracu.

Imam 6 pakovanja CimaVax koje bih prodala nasim ljudima u Kanadi za neku razumnu svotu ali samo onom koji je pozitivan na EGFR mutaciju. Inace - ne vrijedi.

Bog vas sve blagoslovio.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sve smo probali za rak pluca....
PostPoslato: Uto Dec 05, 2017 11:41 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Nov 12, 2017 1:06 pm
Postovi: 16
Skoro sve isto se desilo sa mojim tatom...osim sto on nije imao mete na kicmi nego jednu na istoj strani plućnog krila i opet dzaba sve kad :cry:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 24 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: