Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 11 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Zlezde, krajnici, anksioznost, sinusi
PostPoslato: Sub Nov 18, 2017 4:20 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Nov 18, 2017 4:05 pm
Postovi: 3
Pozdrav svima, vec nekoliko meseci imam problem pojavila mi se zlezda iza uha, nisam siguran ali mislim da je velicina ista od pocetka, zatim imam jednu ispod brade i one se ne sklanjaju vec nekoliko meseci, pre dva meseca promenim sredinu, studije, razbolim se i pojave mi se i zlezde na vratu, a vec godinu dana imam problem sa zapusenom nozdrvom najcesce levom, slivanjem gustog sekreta niz zdrelo, od skoro je poceo da mi se javlja i cudan osecaj u glavi kao da nije moja i slabost u nogama. Stvaraju mi se i gnojni cepovi na krajnicima takodje nekoliko meseci ja sam to vadio pre a od skoro ispiram sodom bikarbonom. Otisao sam kod ORL kad su krenuli problemi sa nosem pre godinu dana dobio sam nafazol koji nije pomogao, a pre nedelju dana me je doktor iz BGa slao na Rtg glave zbog tog cudnog osecaja i dobio sam dijagnozu hronicni sinuzitis. U vezi zlezdi koje imam posetio sam 3 lekara i vec nekoliko puta u toku godine radio sam KKS + biohemiju i svi nalazi su bili uredni, tako da su mi sva tri doktora rekla da se previse plasim i da uzmem da treniram ili radim nesto sto volim i da jednostavno imam limfaticnu strukturu. Problem je sto se ja osecam dosta lose, ne mogu da se koncentrisem na ucenje, previse razmisljam o tome, od juce sam poceo i mucninu da imam u zelucu, inace imam dijagnostikovan iritabilni kolon. Molio bih za savet jer ne znam kome da se obratim svi lekari kazu da nemam razloga za brigu, ali meni se te zlezde ne sklanjaju vec eto nekoliko meseci, od skoro sam dosta malaksao i umoran sa cudnim osecajem u glavi i nogama, sto mislim da je od sinusa, voleo bih da dobijem savet da li da se obratim negde dalje jer smatram da se losije osecam, a ne znam gde da se obratim vise? Inace dobio sam i panklav dve kutije u zadnjih mesec dana, ali ti gnojni cepici se i dalje stvaraju u unutrasnjosti krajnika i imam neprijatan zadah, temperaturu povisenu nisam imao. I kad mi je radjen ultrazvuk zbog problema sa stomakom nadjen mi je i pesak u bubregu, pri davanju mokrace prosle nedelje imao sam malo povisene bakterije i par leukocita ostalo je u redu. Hvala unapred


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Zlezde, krajnici, anksioznost, sinusi
PostPoslato: Ned Nov 19, 2017 6:17 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Maj 31, 2008 2:46 am
Postovi: 122
Posto je sve ok sto se tice analiza, problem ti je u razmisljanju i u tim zlezdama koje ocigledno postoje. Vidi sa lekarom OP da ti da uput za psihijatra, po mogucnosti KCS jer imaju dobar odsek liazon psihijatrije i mogu ti pomoci razgovorom.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Zlezde, krajnici, anksioznost, sinusi
PostPoslato: Pon Nov 20, 2017 11:56 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Шта кажу, није ти ништа. То што су крајници гнојни, слива ти се секрет низ грло, имаш бактерије у мокраћи, песак у бубрезима и отечене лимфне жлезде није никакав проблем?! Сећам се једне "лекарке" које је тако "лечила" мога брата, а када се слично десило њеној ћерци онда је дигла дреку и панику. Да не пишем шта мислим о њој јер је ионако под земљом.

Од Панклава би могла да ти буде мука, а да не пишем за остало ако си један од форумаша који не прати одговоре на своје питање.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Zlezde, krajnici, anksioznost, sinusi
PostPoslato: Pon Nov 20, 2017 9:56 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Nov 18, 2017 4:05 pm
Postovi: 3
Pa ja ne znam gde vise da trazim problem, pocinju da me gledaju bukvalno kao ludog i niko ne veruje da imam problem, pratim odgovore na svoje pitanje ali ne znam gde da se javim i kome da se javim? Briseve grla sam takodje davao negativni su, kazu da se gnoj stvara od sinusa, ja bih samo zeleo da znam kome da se javim posto ocigledno da postoji problem ili u meni ili u lekarima.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Zlezde, krajnici, anksioznost, sinusi
PostPoslato: Uto Nov 21, 2017 12:24 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Па ако кажу да се гној ствара из синуса због чега ти њих не лече?

Ако крајници имају беле "чепове" по себи онда су они инфицирани а никако синуси не могу да буду узрок томе.

Можеш да пробаш да пијеш оригано уље уместо антибиотика. Треба да испираш грло, нос и уста јаким чајем од жалфије бар десетак пута дневно у трајању од бар минут. За нос би била корисна она направа за испирање која се може купити у неким апотекама.

Због уринарне инфекције узми неки чај из Института Јосиф Панчић, мада и ту ће помоћи оригано уље.

Погледај на мом сајту http://www.aca.rs здравствене савете за грло као и ово: http://www.aca.rs/index.html?stranica=saveti/zdravlje/uvo_brujanje

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Zlezde, krajnici, anksioznost, sinusi
PostPoslato: Uto Nov 28, 2017 11:13 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Nov 18, 2017 4:05 pm
Postovi: 3
Hvala Vam, probacu navedeno pa cemo videti


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 11 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 89 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: