Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 13 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Bromazepam ili b vitamin
PostPoslato: Sre Nov 01, 2017 11:51 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Feb 19, 2017 1:07 pm
Postovi: 12
Zanima me da li je bolje piti bromazepam ili neki jak b vitamin. Ovo jak , da sadrzi jako velikiu koncetraciju svih b vitamina. Potrebno je zbog nervoze. Inace desavalo mi se da popijem neki kompleks b vitamina i nista a kada popijem jaci kompleks da tako kazem b vitamina to me umiri. Molim za savet ako moze neko ko je strucniji.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bromazepam ili b vitamin
PostPoslato: Čet Nov 02, 2017 12:11 am 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Sep 19, 2012 5:40 pm
Postovi: 921
Lokacija: BEOGRAD
Hahahahahahahah


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bromazepam ili b vitamin
PostPoslato: Čet Nov 02, 2017 2:22 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Бромазепам је чиста хемија и на вештачки начин смирује. Витамини и минерали су иначе нормални састојци хране и као такви веома корисни под условом да је произвођач суплемената направио квалитетан производ.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bromazepam ili b vitamin
PostPoslato: Čet Nov 02, 2017 6:12 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Feb 19, 2017 1:07 pm
Postovi: 12
Hvala na odgovoru, radi se zapravo o ovom http://www.inpharm.rs/sr/proizvodi/opti ... plex-plus/ koji bi uzeo. Date su u tabeli doze koje se nalaze u ovom vitaminu i one premasuju da kazem dnevne ili dozvoljene potrebe organizma... e sad nisam stigo da pitam lekara u vezi sa ovim, znam da ne bi bilo problema uzimati b vitamin ali mene zanima ovaj koji je daleko jaci od onih koji se uobicajeno uzimaju. Inace pre vise godina uzima sam neki slican i ono bas je delovao za razliku od ostalih koji ni malo nisu delovali... E kada sam pogledao sastav video sam kod tog da je zasutpljenost b1,2,3,6, 9,12... mnogo vise prisutna od one koje sam do tada uzimao... Ako neko ima iskustva , neka podeli ,hvala.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bromazepam ili b vitamin
PostPoslato: Čet Nov 02, 2017 7:58 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Sep 19, 2012 5:40 pm
Postovi: 921
Lokacija: BEOGRAD
zasto kupujes sinteticke lekove, jbt, sve to isto imas u biljkama wtf

- sto se tice b12 on ne postoji u biljkama... ali u nasim ustima i crevima postoje bakterije koje stvaraju b12 vitamin, tako da kupovina b12 vitamina je skroz sulodo


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bromazepam ili b vitamin
PostPoslato: Čet Nov 02, 2017 10:36 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Feb 19, 2017 1:07 pm
Postovi: 12
Nista ne koristim za sada, mada bi uzeo nesto u pitanju je nervoza... Da ne duzim, obaj b vitamin koji sam stavio u postu jer on stetniji od bromazepama ... ili je to isto neka hemija, ako jeste moze li preporuka koji b da koristim, koji su to kvalitetniji b vitamini.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bromazepam ili b vitamin
PostPoslato: Pet Nov 03, 2017 10:52 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Бромазепам не постоји у природним производима и зато није нормалан састојак исхране. Због тога је у принципу штетан. Витамини и минерали су нормалан састојак исхране и само је питање њиховог квалитета у производима. По правилу су корисни, али постоје изузеци.

Теорија о синтетисању витамина Б12 у људском организму није тачна а пошто га има само у неким намирницама животињског порекла (јаја, риба, говедина, свињетина итд.) теорија о томе да су људи биљоједи потпуно је погрешна.

Не знам какав је квалитет овог препарата који си споменуо, али пошто се може купити у обичним апотекама онда се очигледно ради о производу за широке народне масе. Сам закључи о квалитету.

Што се тиче његовог састава, доминира витамин Б12 и то је повисока доза. Концентрација Б1 и Б6 је смешно мала. Ја дневно пијем по 200мг витамина Б1 и Б6, а Б12 понекад јер ми изазива прескакање срца.

Иди на сајтове који се баве продајом суплемената за спортисте па ћеш видети и научити разне ствари: Панспорт, АМГ, Лама...

Куповину можеш да вршиш код њих или на пример преко Ихерба, а још савета имаш и на мом сајту http://www.aca.rs.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bromazepam ili b vitamin
PostPoslato: Pet Nov 03, 2017 4:10 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Feb 19, 2017 1:07 pm
Postovi: 12
Hvala puno.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 13 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 116 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: