Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Krivljenje penisa, peronijeva bolest?
PostPoslato: Čet Okt 05, 2017 12:58 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Sep 29, 2017 2:31 pm
Postovi: 11
Naime u februaru ove godine sam povredio prilikom odnosa, nije bio otecen vec posle svrsetka izbacio sam moze se reci krv sa spremom malo sperme. Taj dan uvece sam mastrurbirao da vidim da li je u pitanju kapilar, medjutim bilo je jos krvi. Bola u penisu nije bilo. Posle toga odlazim na pregled jedan u sm. Gde doktor ne napipava nikakav problem i daje mi neke lekove za negu tkiva itd. Posle toga uvidjam da mi u erekciji ide na gore, i to malo cudno. Tu sam apstinirao 3 nedelje. Potom pazio u odnosu. Medjutim posle par nedelja se krv opet pojavila. To penis u opustenom i dalje izgleda normalno i prav. Posle jedno mesec dana idem u beograd kod doktora nala gde dobijam odredjenu terapuju i na njegov savet mogu da imam odnos jer se nista ne vidi na snimku. Vec samo pod dodirom kako oni to strucno nazivaju nisam siguran ali se stvara neka mala kvrzica koja nateze penis na stra.nu. I dalje je to u redu manje vise sto se izgleda tice. Dobio terapiju i nadam se najboljem. Medjutim malo stajem zbog operacije krajnika. I onda nastavljam. Ali stanje se pogorsalo, imao sam i odnose ali nisam preterivao bog zna kako malo bude krvi malo ne, tj sukrvice. E sad sam na raskrscu jer se penis zakrivio u osi i iskrivio na gore, plus vuce u stranu i gore i jos rotiran
Ne znam sad da li ici na vma kod nala privatno ili kod jos nekog mozda. Mlad sam 23 godine i ubi me u pojam. A doktori nemaju neko prakticno resenje ako treba moze i operacija samo da bude prav bez krivljenja i vise ta sukrvica da stane. Hvala puno, svaka sugestija je dobrodosla


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Krivljenje penisa, peronijeva bolest?
PostPoslato: Pet Okt 06, 2017 10:54 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Имаш упалу простате.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Krivljenje penisa, peronijeva bolest?
PostPoslato: Pet Okt 06, 2017 6:38 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Sep 29, 2017 2:31 pm
Postovi: 11
aaaca je napisao:
Имаш упалу простате.

Na osnovu cega to tvrdis? Jel si mi video? Brate ako je penis kriv kriv je, i ako se krivi.brate kakva upala
Stvarno dodjes kao trol. A krvarenje moze biti iz sto razloga samo mi nije jasno kako dajes te tvrdnje. Jel radis nesto sem sto komentarisees po forumu i manje vise iskreno siris dezinformacije


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Krivljenje penisa, peronijeva bolest?
PostPoslato: Pon Okt 09, 2017 10:07 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Па ти онда настави са лекарима као до сада.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Krivljenje penisa, peronijeva bolest?
PostPoslato: Pon Okt 16, 2017 9:56 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Човече, промени лекара. Да се крварење јавља због пениса онда би га било стално а не само у сперми. Крв у сперми је 99% сигуран знак да је простата у питању.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 19 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: