Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 454 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2, 3, 4, 5 ... 31  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Svrab na laktovima i kolenima
PostPoslato: Uto Feb 02, 2010 4:27 am 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Apr 18, 2005 1:47 am
Postovi: 385
Lokacija: Beograd
Vec duze vreme (preko 2god) povremeno mi se javlja svrab na laktovima a od skora i na kolenima. Ponekad bude bas neizdrziv pa napravim ranice. Posle odredjenog perioda to se povuce i opet sve u krug. Od skora pocela sam da osecam i svrab na kolenima. Blago crvenilo i svrab. Ista prica kaoi sa laktovima. Prvo sam mislila da je pocetak psorijaze ali izgleda nije. Mislim da je povezano sa ishranom ali nisam povezala na koje namirnice reagujem. Svrab recimo pocinje kad pojedem dosta slatkisa ali ne svaki put, to jedino sto sam primetila. Nemam pojma sta da radim. Pre trudnoce sam pila po reporuci mog ginekologa Siofor850 za regulaciju secera u krvi i taj svrab se nije pojavljivao pod tom terapijom ni kasnije u trudnoci. Sadje ponovo pocelo. Inace secer mi je ok ali se na testu opterecenja glukozom pojavi da mi organizam nedovoljno brzo preradjuje secer. Sad nisam ninakakvoj terapiji.
Sta da radim?

_________________
SlikaSlika
Slika
Making the decision to have a child is wonderous! It is to decide forever to have your heart go walking around outside your body!
http://www.*/forum/


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Svrab na laktovima i kolenima
PostPoslato: Pet Nov 05, 2010 5:53 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Jul 12, 2005 1:46 pm
Postovi: 2402
meni se to pojavljuje na laktovima a evo dva dana mi se pojavilo na donjem delu ledja-tj dupetu bas gde se tavrsava kicma---to mi se pojavilo posle lezanja u bolnici nekoliko dana zbog povrede glave u saobracaju, ne znam da li ima veze sa stresom i cime da mazem---
namazao didermal kremom ---samo ne znam jel joj izasao rok trajanja posto stalno imam jer mi se na laktovima ponekad pojavi i ja namazem i prodje..
sad sam namazao i pantenol kremom.
????


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Svrab na laktovima i kolenima
PostPoslato: Sub Sep 23, 2017 8:58 am 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Jul 12, 2005 1:46 pm
Postovi: 2402
Opet me počelo malo svrbeti, laktovi i po telu po neka i urtikarija, bilo gde na telu a najcesce oko prepona i mekim delovima tela, kao da me ujeo komarac i retko na 2 mesta, upravo lecim kandidiozu i uzimam nesto za imunitet pa mislim da to ima veze sa tim, jel neko imao takvo iskustvo?
NE mažem nićim jer i samo prodje pa opet sutradan na drugom mestu,
Pozdrav i hvala---


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 454 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2, 3, 4, 5 ... 31  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 17 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: