Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Prerana erekcija
PostPoslato: Ned Sep 03, 2017 4:30 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Feb 13, 2017 4:53 am
Postovi: 2
Imam 17 godina sve do juce mogu da kazem da sam bio nevin i sve super ja blejim sa devojkom tu se kao ljubili ovo ono dza bu i pocnem ja njoj da guram ruku u gace i da joj drkam picku ona se napalila ono pocela da uzdise i ne razmislja ni o demu drugom i tu ona meni izvadi penis i pocne da drka... onda posle par minuta pocne da mi pusi i pusila mi je jednno 3,4 minuta meni sve super bilo i ja joj skinem farmerke ona se sagne napred a ja sa ledja i ja joj stavim penis u vaginu i neki potpuno drugi osecaj lep ali kratko je trajalo... uspeo sam jedno 25-30 sekundi da izdrzim da idem napred naAd ona se napalila ja rekao prekidamo svrsicu ja samo sto sam ga izvadio svrsio svida a pre toga sam svrsio kod kuce 2 puta i mnogo me je iznerviralo a verujem i nju to sto se zavrsilo za pola minuta a meni i bjoj prelep osecaj i ono oboje smo bili nevini ona ima 19 godina... ne znam ksko da imam sex duze mnogo me je bilo sramota kad sam svrsio ona nije ni videla dansam svrsio svuda ja sam njoj rekao moram da izvadim svrsixu ona kao u redu... al ja sam sa tom devojkom vec duze vreme i redovno ona meni drkanj ja njoj al eo dosao dan da skinem necinost i izblamiram se glupih 30 sekundi


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 14 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: