Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 513 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 35  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Pet Avg 04, 2017 6:41 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Jan 20, 2016 4:32 pm
Postovi: 109
Lidija, hvala i tebi za SVE...
od savesne i pedantne primene dobijenih instrukcija (zahvaljujuci cemu i takav rezultat kod tate), pa do odvojenog vremena za detaljan i realan opis kompletne situacije...za sta si osvojila jos jednu-medalju :D (malo li je dve-zlatne za nedelju dana) :wink:

Da pojasnim zasto te zamolih da koliko toliko opises rezultate i opste stanje tvoga tate.

Ovaj rezultat koji ste postigli protiv opake bolesti je za svaki respekt, a opis sveukupne situacije moze usmeriti mnoge obolele na (po meni) pravi put...umesto sto ih copor ludaka zasipa raznim dezinformacijama i budalastinama.
Postignut sveukupni rezultat tvog tate u kratkom vrem. intervalu, pogotovu u toj pocetnoj fazi primene ulja, prilicno su iznenadjujuci i za vrlo upucene u ovu metodu lecenja...sto je samo dokaz, da svaki organizam reaguje individualno i nepredvidivo. Ali kada se na vreme krene terapijom, uspeh je gotovo izvestan.

Opisana rekacija te Vase dr me tek ne iznenadjuje, vremenom se covek i na to navikne. Nazalost, objasnjenje je vrlo jednostavno. Kod onkoloskih protokola (kojima se samo produzava vreme prezivljavanja) za ocekivati je i konstantno pogorsanje. I tek kada se desi ovako nesto, pa jos u ovako kratkom vrem. intervalu, logicno da vidjeno izazove zbunjenost i nevericu kod svakog dr-onkologa...jer to sto ponekad vide, po med. protokolima je apsulutno-NEMOGUCE.

Jos jedan razlog zasto sam ti zahvalan za izneto je, sto je na ovom forumu upadljivo da nema povratnih info osoba koje su koristile ulje. Primetno je da nakon primenjene terapije, bez obzira da li je postignut ili izostao neki ozbiljniji rezultat, vecina izbegava da bar ukratko opise dozivljeno...a opisano iskustvo bi drugom obolelom (pri cemu i neupucenom) moglo puno da znaci, pre svega, da bi na osnovu iznetih relevantnih cinjenica mogao i sam da se opredeli za neki svoj metod lecenja....sto i jeste osnovna svraha ovakvog Foruma, a ne pijaca za prodaju magle tesko obolelima.

Sve naj Vasoj sjajnoj porodici...od male, al' časne ekipe :D

p.s. znam da si unikat, al dobro...necemo sad jos i o "sitnicama" :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Ned Avg 06, 2017 10:22 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jul 07, 2017 4:33 pm
Postovi: 5
@marckoni hvala i tebi na lepim recima, a sto se tice ostalih koji ne zele ovde da napisu svoja "svedocenja" o delovanju ulja (na ma koji nacin) kako bi se ljudi dalje edukovali i shvatili dobrobiti ovakvog blaga prirode, zao mi je sto smo na takvom nivou svesti da slepo verujemo doktorima, vlastima, religiji... a razmisljanje svojom glavom da je priroda ta koja spasava a ne farmaceutska industrija koja pravi sve vestacko i/ili tu iskrenu veru u Boga i ljubav prema bliznjima imamo samo "na papiru" i "po defaultu" (podrazumevano).
Ali dobro, nema osudjivanja, verujem da svi rade ili misle najbolje sto mogu iz pozicije ili stanja svesti u kom se nalaze...
A takvima kao ti @marckoni koji zele da edukuju i pomognu bez ikakve zadrske i koji i sami svakog dana uce nesto novo u zelji da pomognu bliznjima i svim drugim ljudima kojima je potrebno, samo mogu da kazem: hvala i svaki respekt! Neko to odozgo vidi sve... :)

I ponovicu: uz iskrenu ljubav i brigu i paznju u sinergiji sa ovim uljem rezultat ne moze izostati!
Znam da je vecini problem novac, ali verujete, ne postoje ti novci koji su preveliki kada zelite da spasete onoga koga volite!

Svako dobro, dobri ljudi! :)

p.s. Mi imamo jos jedan pomak (svaki dan neke novine:) - tata se sam brije i kupa, ne posustaje u produzavanju setnje i uredno se stojeci izuva kad dodje iz setnje! :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Uto Avg 08, 2017 2:24 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Само напред!!!

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Sre Avg 09, 2017 10:40 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jul 07, 2017 4:33 pm
Postovi: 5
Drugari, evo mene opet! :)

Red je za novi update ili ti azurirane informacije o nasoj borbi sa leukemijom uz pomoc ulja.
Naime, danasnji rezultati krvi pokazuju sledece:
PLT (trombociti) 130.000 (prosle nedelje 79.000 a normala je 150-450 hiljada)
HGB (hemoglobin) 96 (prosle nedelje 76)
WBC (leukociti) 3.87 (prosle nedelje 2.1 a normala je 3.5-10.0)
RBC (eritrociti) 2.99 (prosle nedelje 2.40 a normala je 3.50-5.50)

Doktorica nije ovo videla u svojoj karijeri i odusevljena je pa ce kanda tata ipak biti cudo o kom ce se pricati! :D :D :D :D
Informisacu vas i dalje! :)

Svako dobro, dobri ljudi! :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Pet Avg 11, 2017 1:04 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Avg 11, 2017 12:40 am
Postovi: 13
Pazite se da ne kupujete ulje sa hrvatskih sajtova samoprirodno i ljekovito bilje posto ulje ne sadrzi THC skoro nikako :cry:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Pet Avg 11, 2017 7:10 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Avg 11, 2017 12:40 am
Postovi: 13
Moze li marconi da mi se javi na pp....ja ili ne znam ili ne mogu poslati poruku ?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Sub Avg 12, 2017 3:36 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Jan 20, 2016 4:32 pm
Postovi: 109
@Daja211
uspeli ste da mi posaljete pp, upravo sam Vam odgovorio.
Sva ulja koja se nude preko oficijalnih sajtova su logicno bez THC-a, jer legalna ponuda ulja od cannabisa podrazumeva samo CBD ulje...dok ulja koja sadrze dovoljan % THC-a za lecenje maligniteta, svuge u svetu su ilegalna i zakonom zabranjena.


@Lidija Kraljice... :D

Kao neko kome je u genetskom kodu zacrtano da pomera najvise granice u sportu, bilo je za ocekivati da ces i u ovoj borbi dati sebe u potpunosti...ali da ces postici onakve pomake i u opst. stanju pacijenta, pa jos u onom vrem. inetrvalu, e to prevazilazi granice i najveceg optimizma...

Sinoc vidjeno a recima neopisivo stanje Vase celokupne porodice je nesto sto ce mi zauvek ostati u najjacem secanju...:D :D :D
Tako, da Vam se na dozivljenom od srca zahvaljujem!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Pon Avg 14, 2017 1:54 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Avg 11, 2017 12:40 am
Postovi: 13
Marconi....da li ste dobili poruku ?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Pon Avg 14, 2017 3:46 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Jan 20, 2016 4:32 pm
Postovi: 109
Da, i odgovorio sam Vam jos pre nekoliko dana.
U vrhu stranice gore stoje ikonice:Naslovna, Forum, Zdravlje A-Š...odmah ispod njih imate ikonicu br novih poruka, kliknite na nju i otvorice vam se Vase PP.
Ostavio sam Vam i br na koji mozete da me nazovete, a sve iz razloga sto sam shvatio da se bas slabo snalazite sa tim porukama.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Pon Avg 14, 2017 4:16 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Avg 11, 2017 12:40 am
Postovi: 13
Ali poslala sam vam poruku u vezi oca...nisam nasla odgovor na nju :-(


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Pon Avg 14, 2017 4:39 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Jan 20, 2016 4:32 pm
Postovi: 109
Tu poruku nisam dobio...
Vi ste meni poslali neki moj citat koji sam naveo na jednoj drugoj temi, samo to i ni rec o vasem ocu. Naravno, to je bila i jedina PP koju sam od Vas dobio a sto mozete proveriti i kod Vas u poslatim porukama.

Naravno, u svakom momentu mozete pitati i na PP i ovde sta god Vas zanima, meni je potpuno svejedno gde cu odgovoriti...samo ne bih da spamujemo temu privatnom prepiskom...sve drugo Ok


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Pon Avg 14, 2017 4:53 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Avg 11, 2017 12:40 am
Postovi: 13
Niste odgovorili na ovo sto sam vas pitala za oca :-(
Mozete li mi poslati mail ?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Pon Avg 14, 2017 5:02 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Jan 20, 2016 4:32 pm
Postovi: 109
[email protected]


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Uto Avg 22, 2017 5:07 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Avg 21, 2017 2:28 pm
Postovi: 1
Pozdrav svima na forumu. U posedu smo manje količine ulja koju bi ustupili isključivo pacijentu uz nadoknadu koja je manja od tržišne cene. Molim preprodavce i slične da se ne javljaju. Razlog prodaje je što dugujemo za struju pa su nam zapretili isključenjem u roku od 30 dana :( Radi se o jednom špricu sa oko 5 ml ulja od sorte AK47, isprobano jako, nema puno sative u sebi tako da je dobro za pred spavanje, dosta opušta i popravlja raspoloženje. Količina je dovoljna da se započne terapija dok se ne snađete za još ulja. Lično smo posmatrali pripremu i dekarboksilaciju. Inače ekstrakcija je vršena 96% etanolom. Moj mail je [email protected] pa ako je neko u nuždi neka se javi!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Pon Avg 28, 2017 8:10 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Avg 28, 2017 7:26 pm
Postovi: 1
Marckoni,jel moguce stupiti u kontakt sa vama?slao sam mailove ali nema odgovora.poz


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 513 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 35  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 11 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: